320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine

  Hindaks siis 10-palli süsteemis hetkeks nähtud meeskondi ning hakkaks tegema tasapisi ennustusi algavateks kohtumisteks.

  9/10
  Saksamaa - 8:0 võit võis olla küll turniiri (seni) kõige nõrgema vastase vastu, kuid viis, kuidasselle võiduni jõuti oli ikkagi uskumatu. Saksamaa on oma mängumasina saanud nagu oodata oligi taas tööle ning hetkel hakkab tunduma, et grupivõit polegi nii raske ülesanne.

  8/10
  Argentiina - Nigeeria vastu jätsid ülimalt võimsa mulje ning tegelikult võiks neid isegi Saksamaaga ühele pulgale tõusta, kuid natuke jäi kripeldama see, et ära kasutati vaid üks olukord ning seetõttu paiknevad siis hetkel siia.
  Itaalia - Kaks väravat lõid ära ning edasi tapsid täielikult mängu. Ehk Itaalia oma parimas näites. Mulle täitsa meeldisid, kuigi vahepeal sai Ekuador natuke liiga vabalt tegutseda.

  7/10
  Rootsi - Inglismaa vastu oli teine poolaeg super ning rootslased väärisid tegelikult isegi kolme punkti. Samas on kahtlane, kas see meeskond suudab tippudega iga mäng nagu võrtsetega esineda. Samas võib selline ühtlane tase just rootslastele kasu tuua, iga mees teeb oma tööd südamega ning keegi ei tõuse eriti esile.
  Brasiilia - vaatamata raskele võidule jättis Brasiilia päris tugeva mulje. Eriti hea oli vahetusest sekkunud Denilson, kuid üldiselt võib ka öelda, et Brasiiliat maha kanda kindlasti ei tasuks.
  Taani - võttis aega küll, kuid Uruguai mängiti üle, kuid põhimäng Senegaliga on veel ees. Pärast eelmise etteastet ei usu aga küll, et Taanil Aafrikamaaga mingi eriline probleem tekiks.
  Hispaania - sama jutt, mis Brasiilia kohta - kaheldav võit, kuid kokkuvõttes täiesi normaalne etteaste.

  6/10
  Senegal - esimeses mängus küll väga hea tulemus, kuid jään nende suhtes ikkagi väga skeptiliseks. Meeskond, kes sõltub rünnakul liigselt ühel mängijal, ei tohiks lihtsalt suuta kõigis mängudes omi võimalusi realiseerida. Kui ühe viigi saavad veel, siis on õnnega koos.
  Iirimaa - ühe poolaja meeskond, nagu ka Kamerun ja Rootsi ja nagu mõnedki teised. Hetkel suutis Iirimaa küll oma ohtlikust tõestada, kuid kaitseliin tundub kuidagi natuke aeglane ning kuigi Roy Keane puudumine ei tundu eriti suure probleemina, siis Iirimaa tegelikku tugevust näitab alles mäng Saksamaaga.
  Kamerun - umbes sama jutt, mis Iirimaa kohta, kuigi parim Aafrika meeskond hetkel, pole mul kunagi selle mandri koondistesse erilist usku olnud. Saudi-Araabia loputamisega ei tohiks Kamerunil probleeme olla, kuid teisse ringi jõudmine oleks juba hea saavutus.
  Sloveenia - kuna Hispaania mängu ei näinud, siis ei julge eriti kommenteerida (krt. videomakil oli juhe lahti ), kuid kokkuvõtteid lugedes tundub, et päris hästi mängisid ning väärisid 2-2 viiki. Seega - Sloveenia on nüüd paar aastat kegenum ning ehk võtavad ka mõne ilusa võidu, nt. Lõuna-Aafrika vastu.
  Mehhiko - võtsid Horvaatia vastu oma ning selles suhtes neile au ja kiitus, samas ei pakkunud ka nemad midagi erilist.

  5/10
  Inglismaa - ei taha küll oma nutulaulu lahti lasta, kuid praegune hetk on täpselt see, miks koondisse oleks pidenud kutsuma kas Steve McManni, Lee Bowyeri või siis kasvõi Alan Smithi. Inglismaa viimase aja tugevuseks olnud parem äär on hetkel nii nõrk kui veel olla võib, sest nii Beckham kui ka Dyer on vigastatud ning nende vormi tõusu turniiri jooksul ei usu küll - see aga omakorda tähendab rohkem kohtustusi kõigile teistele. Lisaks Heskey vasakul äärel...kuigi viimases mängus mitte kõige hullem, siis ikkagi täiesti vales kohas. Inglismaa jättis väga mannetu mulje.
  Türgi - vaatamata väravale Brasiilia vastu, ei suutnud türkalsed millegiga silma paista ning Bastürki vahetus oli päeva kõige imelikum otsus.
  Nigeeria - Argentiina võis olla lihtsalt liiga tugev, sest Nigeeria oli ikka väga kahvatu ning ei suutnud millegiga silma paista.
  Paraguai - midagi nagu oli, kuid samas....
  Lõuna - Aarika Vabariik - vt. Paraguai, täiesti müstilised riigid minu jaoks, kelle omavaheline kohtumine oli enam kui sumbuurne.

  4/10
  Prantsusmaa - Senegali vastu täielik null, kuid isiklikult usun, et järgmisel kahel mängul hakkame nägema päris toredat ründavat mängu.
  Ekuador - Kuigi Itaalia lasi neil kogu teise poolaja teha, mida Ekuador tahtis, siis kokkuvõttes polnud rünnakutel ikkagi mingit erilist sisu.
  Uruguai - üks ilus löök, mis tõi ka värava, kuid seda Uruguaid, mida ma Austraalia vastu nägin, polnud mitte kuskil. Lisaks sellele toetus Uruguai liialt palju ka Recoba peale ning tema võimalik vigastus võib maale kabelimatsu panna.

  3/10
  Horvaatia - suht jube etteaste, kuigi nägin tänu Tartu elektrivõrgule vaid osa sellest kohtumisest, sest pidin vanaema juurde tormama tänaseks (ja ka homseks) päevaks. Mehhiko oli küll favoriit, kuid Horvaatia rünnak oli täiesti hambutu ning ega keskväli ka erilist muljet jätnud.

  2/10
  Saudi-Araabia - noh, peale nad ju üritasid paar korda lüüa. Kui treener ei õpeta neid kiirelt kaitses istuma ning lihtsalt pikka palli ette peksma, siis võime näha veel selliseid skoore, mis on tavalised hokile.
  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

  #2
  Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

  kõige parema mulje on Itaalia ja Hispaania eeriti veel Itaalia, läks ette ja siis lasi suruda Ecuadoril kuid kontrollis ise mängu. Rootsi üks lemmikuid jättis ka vägagi hea mulje ja usun et võib lõppude lõpuks ka Inglismaa välja lülitada kõik oleneb ainult sellest kumb ennem mängu käima saab ja usun et kui Rootsi Nigeeriat võidab on neil ka pshühholoogiline eelis ..... a mis ma ikka lolli juttu ajan .... usun licalt Hispaania või Itaalia edusse ja Rootsi veeerandfinaali heal juhul.

  Kommentaar


   #3
   Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

   Itaalia, Hispaania, Saksamaa ja Brasiilia on hea mulje jätnud.
   Arsenal...

   Kommentaar


    #4
    Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

    Lähme ka siis sellele libedale teele:

    Siiamaani on vaieldamatult kõige parema mulje jätnud Argentiina, kes tõestas, et on selle turniiri suurfavoriit. 9/10

    Taani - Arno ennustus, et Taanist võib saada selle turniiri "must hobune" vähemalt esimese mängu puhul läks täppi. 8/10

    Brasiilia - Palli liikumist oli ikka lausa lust vaadata, kuigi kohati häiris Rivaldo soolotsemine. 8/10

    Itaalia - Kuigi Trap lubas, et näeme ründavat jalgpalli, jätkus seda ainult esimeseks poolajaks. Ecuador oleks neid võinud karistada küll 7/10

    Saksamaa - Parema meelega seda esitust üldse ei hindaks, kuna vastane oli olematu ja ei andnud minu arust erilist ülevaadet saklaste võimetest. Eks järgmine mäng näitab, kas praegune kiidulaul nende aadressil ka õigustatud on. Siiski 7/10

    Hispaania - Eks neid vaevas natuke ka see, et pole nagu väga pikka aega esimest kohtumist võidetud. Kuig penalti oli teenimatu, siis ei saa küll aru miks "mõnede" väitel võit teenimatu oli. Kas 2:1 enam siis ei tähendagi 3 punni või? 7/10

    Nigeeria - Kaitse seisukohalt väga hea esitus, kuigi 1 otsustav eksimus siiski oli. 7/10

    Rootsi - Oleks alguses mängu vedama saanud ...., aga oleks on kehv mees, seega 6/10

    Iirimaa - Enamvähem sama jutt, mis eelmise kohtagi. Suht tagasihoidlik algus ei võimaldanud viigist enamat 6/10

    Senegal - Eesmärk näidata maailmameistrite vastu südi partii, täideti, kuigi oli ka väheke õnne. Igaljuhul 6/10 ja au Metsule.

    Türgi - ega peale punaste kaartide seal muud ei säranud küll ja hullemast päästis neid väravavaht (kahjuks Türgi klaviatuuri pole, seega ei hakka nimekirjutamisega vaeva nägema) Värav iseenesest oli hea. 5/10

    Sloveenia - EM-l esineti tunduvalt südikamalt ja erinevalt Martinist ei arva, et nad viiki väärt oleksid olnud. 5/10

    Kamerun - Mingit erilist mängu ei teinud, kuigi arvan, et edasiste mängudega konkureerivad tugevalt teise edasipääseja kohale 5/10

    Prantsusmaa - kontrollisid küll mängu, aga maailmameistritele kohasest esitusest jäi asi väga kaugele. 4/10

    Inglismaa - Hindan nende meeste julgust, kes erinevates ennustusvõistlustes inglastele kohta finaalis pakuvad . Igaljuhul mäng Rootsi vastu näitas, et tuleb ikka paar normaalset poolkaitsjat kuskilt välja sebida. 4/10

    Paraguai - Teise poolaja aafriklaste survele ei osanud midagi vastu panna. Lisaks veel väravavahi väga loll otsus ründajale tühja koha pealt jalgadesse karata, mis viis ka võidu. 4/10

    Lõuna-Aafrika - Kui edaspidigi nii hilja ärgatakse, siis on raske midagi enamat loota. 4/10

    Uruguai - Peale supervärava ja paari ilusa karistuslöögi ei jäänud nagu midagi positiivset meelde. Ilmselge pettumus. 4/10

    Saudi-Araabia - Punktid (või õigemini nende puudumine) räägivad enda eest. Tahes tahtmata tulevad meelde Salt Lake City tumedat karva turistid. 0/10

    Horvaatia, Mehhiko - mängu ei näinud, seega ei oska ka midagi kommenteerida.


    Krt, miks arvuti neid smiley'sid kuhugi 10 rida allapoole topib?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


     #5
     Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

     Jätaksin nii varajase hindamise päris ära. Ainus meeskond, kes tõeliselt võimsa mulje jätnud - Argentiina. Aga nagu varemgi on öeldud, MM on kaks üsna erinevat võistlust: alagrupimängud ja play-off. Ja isegi esimese kohta ei julgeks veel midagi põhjapanevat öelda.
     the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
     because belle of st mark is a beauty extraordinaire

     Kommentaar


      #6
      Ootame ära, esimene voor lõpeb ju alles homme

      OT. Muide. See, et vastates postitusele, pakutakse teema pealkirjaks automaatselt Replying to blablabla, on väga mõttetu
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


       #7
       Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

       Lisaks siis juurde:

       7/10
       Jaapan - väga hea mäng ning seda ma neilt ka ootasin. Minu jaoks on jaapanlased üldse selle turniiri "mustaks hobuseks" ning oma teravust näitasid nad Belgia vastu täiesti selgelt, kahju ainult, et võidupunkte ei kogutud. Probleemiks võib ainult olla tähtmängijate omavahelised suhted, kuid vasakul äärel olnud Alex jättis vägagi sümpaatse mulje.
       Lõuna-Korea - ülikõva esitus, Poola nulliti täiega ära. Aplaus.

       6/10
       Belgia - Nõrgemad punktid, sest Jaapanist viletsam esitus, ei suutnud millegagi üllatada (nojah, 2 väravat võibolla), kuid kaitses lagunemine oli ikka täiesti müstika. Ime, et kohtumist ära ei andnud.

       5/10
       Costa-Rica - jättis kokkuvõttes ikkagi suhteliselt nõrga mulje ning ega üle kolme punkti neile kogune.

       4/10
       Hiina - alustasid päris hästi, kuid edasi kukkus mäng täiega ära, ei usu, et kedagi teist ka enam üllatada suudavad. Kahju.
       Poola - täiesti null, kuid natuke parem skoor kui Saudidel, mänguliselt praktiliselt sama nõrk.
       When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

       Kommentaar


        #8
        Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

        Tõesti vara veel hinnata aga esimeste mängude põhjal võiks öelda, et Saksamaa näitas väga head mängu. 8:0 ei ole mitte ainult saudide halb mäng vaid ka sakslaste suurepärane mäng. Väga nauditav oli vaadata ka Brasiilia mängu. Kuigi nad võitsid vaid 2:1, oli üldine mängu pilt muljet avaldav.
        www.cyb.ee

        Kommentaar


         #9
         Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

         minu silmis teenisid pilukilsilmadega poisid eile suure+. Ok 2:2 viik mansa vastu, keda räsinud vigastused, kuid kahe värvaline kuiv võit suht-koht tugeva slaavitüüpi mansa vastu, tubli. Kuigi jah ka poolakad ise purjetavad täiega allakäigulainel, mis neid umbes peale valiksarja lõppu tabas. Peaaegu pakuks juba Korea edasi, mäng USA vastu saab otsustavaks, JPN ka edasi ma pakun viik Venega ja võit Tuneesia üle peaks selle tagama.

         Go Go Asia

         Kommentaar


          #10
          Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

          Originally posted by Martin
          6/10
          Belgia - Nõrgemad punktid, sest Jaapanist viletsam esitus, ei suutnud millegagi üllatada (nojah, 2 väravat võibolla), kuid kaitses lagunemine oli ikka täiesti müstika. Ime, et kohtumist ära ei andnud.
          Martin, ole nüüd ikka reasonable. Belgial puudus 3 kaitsjat 7st vigastuste tõttu! Kõik kolm oleksid tõenäoliselt algkoosseisu kuulunud. Imelugu on hoopis see, et üks reservidest lõi kauni värava, nagu ründaja oleks olnud aktsioonis kohe. Minu meelest mängisid belglased seda kõike arvestades täitsa hästi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


           #11
           Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

           I ring siis läbi ja peaaegu kõik mängud ka isiklikult vaadatud (v.a. Hiina-Costa Rica). Kogu turniir on seni pakkunud väravadaid ja mitte ainsatki 0:0 mängu (ptüi-ptüi-ptüi). Mängud on olnud väga vahvad ja just sellised nagu MM-finaalturniiril olema peavad.

           Positiivsed üllatajad:

           Senegal - siin võib paralleele tuua Eesti-Venemaa mänguga. Mõlemal juhul alistas eeldatavalt nõrgem endise suure isamaa.

           Lõuna-Korea ja Jaapan - ettevaatust, asiaadid tulevad! Sellised meeskonnad on ülejäänuile nuhtluseks, vägagi loogiline, et mõlemad pääsevad ka vähemasti 1/8 finaali.

           USA - kas mu silmad petavad mind või on jänkit õppinud jalkat taguma?

           Tuntud headuses:

           Taani - viimasel ajal on suurturniiridel siis teatavasti kombeks, et kes võidab Taani-Prantsusmaa mängu, see võidab turniiri. Sel juhul... Go Taani!

           Hispaania - arvestades tema tavapärast esinemist võib võidu Sloveenia üle isegi pos üllatajate hulka kanda. Samas olen üsna kindel, et see on tugevaim Hispaania koondis 1964.a alates.

           Saksamaa - enne turniiri eesmärgiks seatud veerandfinaal tuleb nagu nalja. Sealt edasi... ei julge miskit pakkuda.

           Argentina - ei ülehindaks neid. Ka seal meeskonnas on kõik inimesed. Ei ole kindel isegi nende edasipääsus alagrupist.

           Itaalia - kui peaksin raha peale mängima, et kes võidab MM-tiitli, siis oleks just see meeskond minu valik.

           Kehvalt alustanud:

           Uruguay - no jäid ikka Taanile selgelt alla küll. Kui Recoba karistuslööke ära ei löö, siis on neil vesi ahjus küll.

           Prantsusmaa - nagu öeldud, võtmemäng Taani vastu

           Poola - no pole tegu, ega nägu sel satsil

           Portugal - alustati ehmatusega, kuid arvata on, et Poola panevad ikka paika ja eks kuidagi tullakse ka asiaatidega toime.

           Saudi-Araabia - no comments :P

           Horvaatia - vt. Poola, kuid väga palju otsustab nende puhul mäng Itaaliaga.

           Küsimärgid:

           Brasiilia - liiga nõrk alagrupp, et tekiks kahtlusi edasipääsemises, kuid praeguse mängu juures ei julge üle vf pakkuda. Siiski, brasse ei tohi kunagi alahinnata.

           Inglismaa - Bring on Argentinos! Seejärel vaatame edasi...

           Venemaa - Tuneesia põhjal ei saa mingeid põhjapanevaid otsuseid teha, kuid... kas tõesti muutuvat Eesti võitude väärtused nüüd palju väiksemateks?

           Kommentaar


            #12
            Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

            mehhiko oli nii sittet ei maini märkimistki või. kuigi mul savi sellest et ta sul puudu jäi aga arvamust tahaks teada lihtsalt

            Kommentaar


             #13
             Replying to Topic 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

             Küsimärk:

             Mehhiko - kuna Horvaatia oli kehvake, siis mind see Mehhiko peanltist saadud 1-0 võit eriti ei pane õhku hüppama. Ootame ära järgmised mängud.

             P.S Ma ei kavatsenudki kõikidest meeskondadest siin veel kirjutada.

             Kommentaar


              #14
              Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i meeskondade esinemine'

              Portugali esinemine oli-kohe yli ilus!!
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar

              Working...
              X