320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • lorenzo
    replied
    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
    elagu Tsiili! messi vana kõnn tõestas taaskord, et ta on mõttetu vend kui sigahäid tiimikaaslasi kõrval pole. täiesti lambi oss loivab niisama ringi ja ei suuda üksi meeskonda vedada. Higuain on mees suure tähega! vot see on tõeline Real Madridi legend! mees tuleb platsile ja teeb seda, mida temalt oodatakse. lööb messile noa rämedalt selga ja virutab penalti täie lauluga üle, et Ronaldole kuldne pall kindlustada! sellel vennal tuksub igavesti Real Madrid ja Ronaldo südames ja mina olen poolt, et ta tagasi Reali tuua! respect
    jaalo, mitmest finaalist viimase aasta jooksul Ronaldo on osa võtnud? siiamaani nagu aru saanud et jalgpall on ikka meeskonnamäng, sul vist vähe teine arusaam sellest mängust

    Leave a comment:


  • jaalo
    replied
    elagu Tsiili! messi vana kõnn tõestas taaskord, et ta on mõttetu vend kui sigahäid tiimikaaslasi kõrval pole. täiesti lambi oss loivab niisama ringi ja ei suuda üksi meeskonda vedada. Higuain on mees suure tähega! vot see on tõeline Real Madridi legend! mees tuleb platsile ja teeb seda, mida temalt oodatakse. lööb messile noa rämedalt selga ja virutab penalti täie lauluga üle, et Ronaldole kuldne pall kindlustada! sellel vennal tuksub igavesti Real Madrid ja Ronaldo südames ja mina olen poolt, et ta tagasi Reali tuua! respect

    Leave a comment:


  • Eff10
    replied
    Ma olen juba pikemat aega mõelnud, mida see Biglia Argentina koondises teeb. Kus külameeskonnas ta üldse mängib ja kas tõesti kedagi paremat pole võtta?
    Ega üleüldse keskväli on meeskonna nõrgim koht. Mascherano on ainuke maailmaklass, Pastore suudab mängu jooksul mõned head liigutused ja läbisöödud teha, kuid mängujuhti temast pole. Ülejäänul koondisesse väga asja pole.

    Aga noh vähegi asjalikuma treeneriga näidanuks kindlasti paremat mängu. Ma pakun, et Mourinho oleks silmad kinni selle meeskonnaga turniiri kinni pannud.

    Higuain teist finaali järjest......oh jah.

    Tšiilile aga õnnitlused, terve kohtumise olid rohkem tahtmist täis ning väärisid võitu eriti oma kodupubliku ees.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Ma hoidsin pöialt pihus selle hetkeni pennude ajal, kuniks ilmus areenile Higuain ja ma tundsin, et ongi pu****s. Uskumatu et miks see tolgus on peale MM-i ikka veel koondises?!? Muideks Higuain kaotas kõik pallid mida ta mängu jooksul puutus! PUUJALG...

    Leave a comment:


  • karl91
    replied
    Järgmine copa siis in Estados Unidos 2016

    Leave a comment:


  • sepakas
    replied
    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Kuidas on võimalik nii sitt olla nagu olid Higuain ja Biglia? Loomulikult Tsiili vääris võitu ja mul on siiralt hea meel Alexise, Vidali, Bravo ja terve selle tubli seltskonna eest. Teenitud võit!!!
    Lisa siia ka Banega ning Lavezzi.. Täiesti mõttetud loomad, kes ei peaks sellise tasemega mahtuma Argentiina koondisesse..

    Leave a comment:


  • karl91
    replied
    Chilenod väärisid igati täna seda, olid palju teravamad kui Argentina.
    Ja Tata saatis Higuaini pennalt lööma, mul oli kohe tunne, et siit midagi head ei tule viimane liigamäng, kus Napolil oli vaja saada CL-I, kõmmutas ta samuti suure kaarega üle.
    Aga CHILENODELE ÕNNE 1 COPA VÕIDU PUHUL.

    Leave a comment:


  • sepakas
    replied
    Tata, palun võta Higuain ja Lavezzi ning lase jalga sealt koondise eesotsast.. Mis kahju pipipast? Kui sa oled mauno, siis sa ei lähe pennalt lööma.. Meeskonnas on Tegeze sugune vana ja tüüpi ei lasta isegi vahetusest väljakule? Sorry, aga teenitud kaotus, kui lootus rajaneb vaid sellel, et küll Messi mängu alati ära teeb.. Tüübil on stabiilselt 3-4 meest peal ja kaaslased vahivad ning sügavad kotte samal ajal?? Üldiselt kõläib Argentiina kohta ütlus, et mõlavaid nimesid nagu on, aga meeskonda kui sellist ei paista..

    Kahju on Leost, kes peab seda ebakompetentsi turniirist turniiri taluma.. Eks ta seepärast oska ka Barca meeskonda hinnata ega kipu mujale

    Leave a comment:


  • decrakas
    replied
    Kuni Messi world cupi ja copa americat ei võida, on elu ilus!

    Leave a comment:


  • zaz
    replied
    LOL. Meeskond, kes paneb oma esimese 5 pendlalööja hulka Higuaini, ei väärigi võitu.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Kuidas on võimalik nii sitt olla nagu olid Higuain ja Biglia? Loomulikult Tsiili vääris võitu ja mul on siiralt hea meel Alexise, Vidali, Bravo ja terve selle tubli seltskonna eest. Teenitud võit!!!

    Leave a comment:


  • matys
    replied
    Pipitast on lausa kahju.

    Leave a comment:


  • alehis
    replied
    ega Pärnus mõni pubi vm taoline koht finaali üle ei kanna?

    Leave a comment:


  • sepakas
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ma saan aru et treener sai nüüd üleöö pädevaks?
    Ja milles ta pädevus siis seisnes? Messi tegi ju keskväljalt mängu jälle ära.. Oleks üllatunud kui Tata peab 2018.a. MM-ini koondise eesotsas vastu.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Eks ma mõtlesin seda, et kuidas see välja arenes mängu käigus.

    Leave a comment:

Working...
X