320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Sambaz
    replied
    Selliste mängudega nagu Portugal mängib juba teist suurturniiri jõuatakse kaugele tavaliselt. Ratsionaalsust palju, tormamist vähe.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Ma ei tea kas ma nägin valesti aga mulle tundus, et peale Maroko-Portugali mängu lõpuvilet näitas publikut ning seal toimus rüselus, kus paar Maroko fänni üritasid Israeli fännidelt lippu käest rebida? Keegi veel märkas taolist vahejuhtumit?

    Leave a comment:


  • baller
    replied
    Kommentaator ütles, et saltoaut ei ole enam lubatud, kust selline info pärineb ja kas on mingi viide ka kuskil, et mis ajast jne?

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Kui Iraan näitaks Portugali vastu sama jõudu, mis suudeti Hispaania vastu II pa., siis on kõik võimalik!

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Sellise kukerpalliga seda auti ei viska ������
    Ehkki Iraan oli enda Rase Jaani ja Johann Paksuga päris lahe tiim, siis soovitaks neil ikkagi enda viimase minuti heroismi vürtsitada järgnevate mänguelementidega:
    - hundiratta audivise
    - korner kolmekordselt Axelilt
    - karistuslöök boksipeatusega
    - väravavaht viimasel rünnakul korvi alla
    - V-stiilis hüppe ja telemark maandumisega pealöök

    Leave a comment:


  • gizmoduck
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Võiks ikka rohkem neid 4:0 ülesõite olla ja väravaid! Jee!
    pff kui ma suuri skoore näha tahaks, vaataksin kossu

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    Ma ei tea kas ma nägin valesti aga mulle tundus, et peale Maroko-Portugali mängu lõpuvilet näitas publikut ning seal toimus rüselus, kus paar Maroko fänni üritasid Israeli fännidelt lippu käest rebida? Keegi veel märkas taolist vahejuhtumit?

    Leave a comment:


  • allars
    replied
    Iraanilt väga hea II pa. Loodetavasti võidavad Portugali.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Sellise kukerpalliga seda auti ei viska 😂😂😂

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Kurat, oleks võinud ikka lasta saltoaudi ära teha.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Üldiselt meeskonnale, kelle ainus idee on loota viimaseminuti persepõrkest vastaste omaväravale, on vähe raske pöialt hoida. Näha mingeid väiksemaid meeksondi puht seepärast, et nad varem olnud pole, ei peaks olema eesmärk omaette.
    Jep, see on tõesti kohutav, et 20st mängust 16 on lõppenud kas viigi või üheväravalise võiduga, kus ühel poolel on viimasel minutil persepõrke väravast veel lootust. Võiks ikka rohkem neid 4:0 ülesõite olla ja väravaid! Jee!

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Iraanlaste strateegia: Teen vea> viskan valudes pikali> vedelen paar minti> elus ja terve; II otsin kontakti> viskan valudes pikali jne...
    Hispaanlaste ka sealsete klubide taktika läbi aastate: tuuleiil vihises pihta, kukun maha ja visklen valudes, saan imeõrna puute kõhtu aga haaran näost ja veeren 100 meetrit, eduseisus kaotan mõistuse ja ei tee vahet audiviskel ja karistuslöögil. Sinna võib lisada veel mitu lehekülge antipaatiat, ebasportlikkust, näitetööd ja silmakirjalikkust ning saamegi ühe Hispaania mängunaise.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Iraan I pa. kari rahhiitikuid, hemofiile ja vigaseid.
    Iraan II pa. 11 Ironmani kellele ei teeks haiget isegi Thor oma kuvaldaga.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Üldiselt meeskonnale, kelle ainus idee on loota viimaseminuti persepõrkest vastaste omaväravale, on vähe raske pöialt hoida. Näha mingeid väiksemaid meeksondi puht seepärast, et nad varem olnud pole, ei peaks olema eesmärk omaette.
    Su jaoks oleks ilmselt õudus, kui mingi kuradi Eesti EMile saaks.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Üldiselt meeskonnale, kelle ainus idee on loota viimaseminuti persepõrkest vastaste omaväravale, on vähe raske pöialt hoida. Näha mingeid väiksemaid meeksondi puht seepärast, et nad varem olnud pole, ei peaks olema eesmärk omaette.
    Mai tea, minu meelest lõi Hispaania siit "persepõrkega" värava ja nüüd loivatakse oma 1-0 peal.

    Leave a comment:

Working...
X