320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    Kas De Gea tüdruksõber jätab ta maha nüüd?

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Hiljuti sõprusmängus Šveitsi vastu jäi mäng viiki tänu DDG puterdamisele.

    Leave a comment:


  • Katk
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Päris tihti, või siis harva, kui satun ManU mängule, on ikka De Gea mingi apsakaga hakkama saanud, et minu jaoks täitsa pädev võrdlus.
    Mul vastupidi viimase ca 3 aasta jooksul ei meenu ühtegi De Gea apsakat manu mängudest mida näinud olen. On just ainuke kaitseliini mängija Manus olnud ning imetõrjeid teinud. Täna (eile) siis selline apsakas... Tundus vägagi ebaDeGealik

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Valikturniiri rekord 11 järjestikust nullimängu ning ees "kohaliku Messi" Sardar Azmouni näol vend, kes oskab vajutada. 31 koondisemänguga 23 väravat, kvalifikatsioonis 14-ga 11.
    Azmoun jättis hea mulje, aga põhjustas ka väikese pettumuse. Võimalik, et närvid. Kuid üks nullimäng jälle kirjas. Teisel poolajal läks selle nimel tegutsemine päris rõvedaks, aga ega keegi seda varsti enam ei mäleta. Lõpus veel kamaluga õnne ja B-grupil on enne teist mängupäeva väga üllatav liider.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Päris täpselt aru ei saanud kas Mõnu trollis Hispaania pealt või ta tõesti arvab, et selles tiimis on selle aastaseks turniiriks konkurentsivõimelist meeskonda. Sama võib öelda ka Portugali kohta.
    Hispaania on väga ja väga konkurentsivõimeline ja üks suurfavoriite jätkuvalt. Meeskond toimib-sööt liigub fantastiliselt (paremini kohati kui enne) ja ideed on olemas. Kohe alguses ei saadud käima, aga see on ka tavapärane võrreldes teiste suurtega + peatreeneri lahkumine ikkagi mõjutab. Kui Hispaania samamoodi mängib, siis läheb ikka teistel väga väga raskeks, sest Cristianosid on ainult üks.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Hispaania rokib muidugi.

    Leave a comment:


  • RealFan
    replied
    Oot, kui Portugal ja Hispaania pole konkurentsivõimelised, siis kes üldse on? Ainult brassid, fritsud ja konnaõgardid?

    Leave a comment:


  • -21-
    replied
    Päris täpselt aru ei saanud kas Mõnu trollis Hispaania pealt või ta tõesti arvab, et selles tiimis on selle aastaseks turniiriks konkurentsivõimelist meeskonda. Sama võib öelda ka Portugali kohta.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Päris tihti, või siis harva, kui satun ManU mängule, on ikka De Gea mingi apsakaga hakkama saanud, et minu jaoks täitsa pädev võrdlus.

    Leave a comment:


  • NEY
    replied
    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Üks error ja juba võrreldakse teda Kariusega. Kurb see väravavahi eluke .

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Maroko - Iraani mängu lõpp oli lahe, tore oli vaadata kuidas lõpuvile kõlades Iraani mängijad langesid murul. Olen sama rahvaliigas oma satsiga tundnud, kui terve mängu tapsime mängu ja olime selgelt kehvem sats aga lõpus kontraga lõime ära peale seda, kui vastased oma 40 korda olid peale löönud.

    Leave a comment:


  • NEY
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Selles ei ole kahtlustki, et Ronaldo on läbi aegade maailma parim mängija.
    Bruh .

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Selles ei ole kahtlustki, et Ronaldo on läbi aegade maailma parim mängija.

    Leave a comment:


  • NEY
    replied
    Super vend see Ronalts.

    Leave a comment:

Working...
X