320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ChiefK
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    see on nii klikimeedia tasemel analüüs, kus aluseks võetakse penaltid ja karistuslöögid.
    Mida ma öelda tahtsin oli see, et liigapalju sôltub messist. Hetked kus sul on kastis agu ja higu ning pall kastis siis ikka tuleb sööt sealt välja messile. Lisaks arvan, et Agu oleks selle pennu sisse pannud kuna on parem vôi loe siis kindlam 11 meetrilt. Messi on kindlasti Argendi süda aga kui ideed pole siis anna messile. On ju ka teised tasemel seal koondises. Salvio oleks vôinud ka rohkem ette vôtta ja sinna jookse tehes vôinuks ka talle sööta mitte oodata koguaeg messi magicut. Korralik töövôit islandile, see oli lihtne.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Messi oli minu meelest parim mees platsil, va Islandi meeskond.
    #FuckMessi

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    See penalt oli jah korralik plönn ning need FK-d.
    see on nii klikimeedia tasemel analüüs, kus aluseks võetakse penaltid ja karistuslöögid.

    Leave a comment:


  • ChiefK
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Messi oli minu meelest parim mees platsil
    See penalt oli jah korralik plönn ning need FK-d.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Islandi kaitse on lihtsalt vapustav. Tänases esimese mängus Austraalia kaitsemäng koosnes ainult lõhkumisest, Island ei teegi eriti vigu.
    Messi oli kohutav. Nii jätkata.
    Messi oli minu meelest parim mees platsil, va Islandi meeskond.

    Leave a comment:


  • Drake
    replied
    Islandi kaitse on lihtsalt vapustav. Tänases esimese mängus Austraalia kaitsemäng koosnes ainult lõhkumisest, Island ei teegi eriti vigu.
    Messi oli kohutav. Nii jätkata.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Tunnistan, et salaja tahaks Messit näha karikat tõstmas. Aga no Islandit ei saa mitte toetada. Lisaks on horvaadid ka sümpaatsed...

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Kas oli Island kangelaslik vastane või Argentiina saamatu? Saime kindlasti tõestust Argentiina kesise kaitse kohta. Mulle igatahes Islandi vv meeldis. Vapper kuju ja MOTM kindlasti

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Salvio paremkaitses on väga huvitav otsus, julgen pakkuda, et ta on Benficas sellel positsioonil tubli null mängu teinud. Eriti huvitavaks teeb asja see, et Salviole meeldib tegelikult ise ette võtta ja keskele murda, mida me korra esimesel poolajal ka nägime. Samas see võib tagant asja väga lahti jätta Argentiinale.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Mis teil nüüd Willy vastu on? Täitsa tiptop vaht ju.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Argentiina suurim murekoht on vv

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Miks kurat läheb Sampaoli kahe kaitsva nr.5 mängijaga Islandi vastu??
    Sest tegelikult on Argentinal läbi aastate kehvim meeskond äkki?

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Miks kurat läheb Sampaoli kahe kaitsva nr.5 mängijaga Islandi vastu??

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Paneksin panused Perotti peale.

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Tujudest rääkides, siis Argentina laagris see eeldatavasti just eriti hea hetkel ei ole, kui Lanzinist on ilma jäädud. West Hami mehele vähem kui 12 kuu jooksul juba kolmas põlvetrauma. Asendajat ei ole veel nimetatud.
    Sitt lugu
    Võimalikud asendajad; Leandro Paredes, Enzo Pérez, Pablo Pérez, Guido Pizarro, Diego Perotti, Erik Lamela ja Matías Kranevitter.

    Leave a comment:

Working...
X