320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • check
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Özil ja Khedira ei ole aaria rahvusluse kohaselt veel kõige hullem. Ma arvan, et Boateng oleks aasta nats.
    Rüdiger disagrees

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Stok
    Küsimus olll'ile: kas Die Mannschaftis või taustajõududes võib ehk juute ka olla? Või koguni homoseksuaale? Özil ja Khedira ei ole küll mingid õiged aarialased.
    Özil ja Khedira ei ole aaria rahvusluse kohaselt veel kõige hullem. Ma arvan, et Boateng oleks aasta nats.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    oot what
    Merkel võrdub saksamaaga aga merkel on hästi kaka inimene nagu saksa tiim oli? Ei vist mitte? Ah ei saanud mina ka vist aru.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas olll Vaata postitust
    sakslaste kaotuse põhjuseks liigne enesekindlus - pall ju valdavalt meie käes , kiigutame-söödame . ükskord ikka ära lööme
    ainult et peale lüüa nagu ei viitsitudki ... et mannschaft ei alustanud kohe nagu Rootsi vastu - see on juba Löwi süü
    nagu ka Özili ja Khedira tagasi toomine, ilma nendeta mängiti ju palju paremini
    meenub 2010 - ENG ja ARG ju lihtsalt purustati, ning seejärel ilma lahinguta kaotus ESP vastu , lihtsalt laskuti sügavale oma väljakupoole kaitsesse , seegi Löwi sitt
    liigne enesekindlus sai kindlasti ka II ilmasõja kaotuse põhjuseks
    just Rootsi vastu näidatud mängu-potentsiaali tõttu oleks mul neist ka kahju , aga siis paratamatult meenub Merkeli-mutt - no ei ole

    oot what

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas olll Vaata postitust
    sakslaste kaotuse põhjuseks liigne enesekindlus - pall ju valdavalt meie käes , kiigutame-söödame . ükskord ikka ära lööme
    ainult et peale lüüa nagu ei viitsitudki ... et mannschaft ei alustanud kohe nagu Rootsi vastu - see on juba Löwi süü
    nagu ka Özili ja Khedira tagasi toomine, ilma nendeta mängiti ju palju paremini
    meenub 2010 - ENG ja ARG ju lihtsalt purustati, ning seejärel ilma lahinguta kaotus ESP vastu , lihtsalt laskuti sügavale oma väljakupoole kaitsesse , seegi Löwi sitt
    liigne enesekindlus sai kindlasti ka II ilmasõja kaotuse põhjuseks
    just Rootsi vastu näidatud mängu-potentsiaali tõttu oleks mul neist ka kahju , aga siis paratamatult meenub Merkeli-mutt - no ei ole
    See on võimas postitus. Palun märkida ära ühes auhinnateemas.

    Leave a comment:


  • olll
    replied
    sakslaste kaotuse põhjuseks liigne enesekindlus - pall ju valdavalt meie käes , kiigutame-söödame . ükskord ikka ära lööme
    ainult et peale lüüa nagu ei viitsitudki ... et mannschaft ei alustanud kohe nagu Rootsi vastu - see on juba Löwi süü
    nagu ka Özili ja Khedira tagasi toomine, ilma nendeta mängiti ju palju paremini
    meenub 2010 - ENG ja ARG ju lihtsalt purustati, ning seejärel ilma lahinguta kaotus ESP vastu , lihtsalt laskuti sügavale oma väljakupoole kaitsesse , seegi Löwi sitt
    liigne enesekindlus sai kindlasti ka II ilmasõja kaotuse põhjuseks
    just Rootsi vastu näidatud mängu-potentsiaali tõttu oleks mul neist ka kahju , aga siis paratamatult meenub Merkeli-mutt - no ei ole

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Oh vale tähe alla läks! See oli mõeldud ikka inglaste belglaste gruppi, aga vahet pole. Kained inimesed saavad aru. Byvajet

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Noh seda alagruppi nüüd küll keegi võita ei soovi! Teiseks jääjal on suht lihtne tee poolfinaalini. Tuleb võimas mäng
    a) Kas sa oled kursis H alagrupi tulemustega?
    b) Kui vastasid eelmisele küsimusele jaatavalt, siis milliseid aineid sa hiljuti tarvitanud oled?
    c) Kus kohast neid aineid saada?

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Noh seda alagruppi nüüd küll keegi võita ei soovi! Teiseks jääjal on suht lihtne tee poolfinaalini. Tuleb võimas mäng
    Kolumbia oleks kohe kaheksandikfinaalis lihtne vastane?

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Noh seda alagruppi nüüd küll keegi võita ei soovi! Teiseks jääjal on suht lihtne tee poolfinaalini. Tuleb võimas mäng

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mehhiko ja Portugal ju samas tabeli pooles. Parimal juhul saavad ainult poolfinaalis kokku minna.
    Aaa ma pole ühtki tabelit vaadanud, ei tea. Ma vaatab jalgpalli.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Finaalis Portugaliga ja loodetavasti võit.
    Kui juba Trumpiga läks täppi Simpsonitel.
    Mehhiko ja Portugal ju samas tabeli pooles. Parimal juhul saavad ainult poolfinaalis kokku minna.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    3. Shoutout Mehhikole, kellel seekord joppas. Ilmselt langevad 1/8-finaalis nagu alati.
    Finaalis Portugaliga ja loodetavasti võit.
    Kui juba Trumpiga läks täppi Simpsonitel.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Seekord siis nii. Eelmine MM nägin ülivõimsat ja motiveeritud Saksamaad, nüüd nägin aegluubis ja tahtejõuetut Saksamaad. Polegi sellist näinud, võib-olla Euro 2006 Portugalis kui Lätiga 0-0 viik saadi, oli sama kehv. Aga nüüd aeg haavad lakkuda ja edasi minna. Olgu kõigil, kes Saksamaa käest nahutada on saanud. ka oma rõõmupäev. Tihti seda ei juhtu :-) Mul endal eriliselt kahju ei ole, sellise mänguga ei vääritud tõepoolest edasipääsu. Olen näinud neljast Saksamaa meistritiitlist kahte, nüüd aeg neid meenutada. MM minu jaoks sisuliselt läbi, ka teine lemmik Island langes välja, eilseid õhtuseid mänge ei viitsinudki vaadata, šveits, brasiilia mida iganes. :-/
    Euro 2004.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Seekord siis nii. Eelmine MM nägin ülivõimsat ja motiveeritud Saksamaad, nüüd nägin aegluubis ja tahtejõuetut Saksamaad. Polegi sellist näinud, võib-olla Euro 2006 Portugalis kui Lätiga 0-0 viik saadi, oli sama kehv. Aga nüüd aeg haavad lakkuda ja edasi minna. Olgu kõigil, kes Saksamaa käest nahutada on saanud. ka oma rõõmupäev. Tihti seda ei juhtu :-) Mul endal eriliselt kahju ei ole, sellise mänguga ei vääritud tõepoolest edasipääsu. Olen näinud neljast Saksamaa meistritiitlist kahte, nüüd aeg neid meenutada. MM minu jaoks sisuliselt läbi, ka teine lemmik Island langes välja, eilseid õhtuseid mänge ei viitsinudki vaadata, šveits, brasiilia mida iganes. :-/

    Leave a comment:

Working...
X