320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    No pagan! Kes vähegi tippjalgpallist midagi jagab, võib öelda - teatud olukordade tekkimisel teab iga mees, kuskohas ta platsil olema peab. Harva söödetakse rünnakul täpselt sinna, kus mees seisab. Sel lihtsal põhjusel, et seisvat meest on vähe lihtsam takistada või mis? Nii mõnigi kord söödetakse sinna, kuhu treeningutel läbi mängitud stsenaariumi kohaselt PEAKS mees ilmuma/jõudma.
    C.Ronaldo tsenderdused olid ILMSELGELT mõeldud taha posti, kus millegipärast mitte kedagi ei olnud. On see Figo või kellegi teise kala, ei tea. Ainult pime ei märganud, et spurtinuks mõni portugaallane tagumise posti juurde, oleks ta väga tõenäoliselt ka värava löönud - see oli vabaks jäetud nii väravavahi kui kaitsjate poolt.
    Portugali esitus ei olnud ju tegelikult kehv. Tundub lihtsalt, et enamik alahindab Kreekat. Kreeka on kindel pretendent edasipääsejate hulgas. Mina ei ole sugugi kindel, et Hispaanial Kreeka vastu palju paremini läheb. Või et Portugal on kehvem kui Hispaania. Ehkki ka Hispaania näitas vähemalt kohati väga ilusat ja küpset jalgpalli.

    its sammetaim!!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by Henryfan


      Originally posted by Martin


      Originally posted by Henryfan


      Oojaa, A Grupp pakkub mtte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilms.
      Poleks-oleks. Pane endale rattad alla ja ole omnibuss.

      Edaspidi kirjuta vanaemale, ta kindlasti rõõmuga loeks.
      Mis asja sa nüüd kokku segasid .

      Olid sellised laused ju:
      Alguses midagi sellist:
      Oojaa, A Grupp pakkub meile vist küll ülilahtist mängu.
      Ja lõppus oli veel see:
      Valeroni värav oli tegelikult väga hea, mees ikka mõtles enne, mida teha, mitte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilmselt teeks .
      Mina ei saa nüüd aru, mida sa üritasid. Või jäi osa esimesest lausest kustutamata
      See oli kogu selle jutu kohta. Pohhui, mis lause kuskil tistaadi vahel on.

      Ja arvata võis, et sa midagi aru ei saa. See ei tule mingi üllatusena.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Oi kuidas ma naeran, kui Prantsusmaa Inglismaa täielikult kotti paneb. Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.

        ALLEZ LES BLUES

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          kas Henryfan mitte ei lubanud EMi ajal mitte postitada?


          Aga jah ootame siis õhtust mängu. Ja see saab vägev olema, I can feel it.
          Loodame siis, et ka see mäng ei lase me lüüa väravat, aga võidame me ju niikuinii!


          ALLEZ LES BLEUS
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Originally posted by Jyrka


            Oi kuidas ma naeran, kui Prantsusmaa Inglismaa täielikult kotti paneb. Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.

            ALLEZ LES BLUES
            kas vähe EI oled ve???? naljakas et keegi toetab Inglismaa koondist???
            esiteks igaüks toetab seda keda tahab... samamoodi võiks ma praegu lätlaste üle naerda, et nad on mingid klounid et nad EM-il Läti poolt on, nad ei saa ju niikuinii edasi, mis mõttega nende poolt olla???
            teiseks kes oled sina, saast, ütlema et Inglise koondis on ülehaibitud??? viimasel MM-il näiteks oli Inglismaa ju 8 parima hulgas ja kaotas seal hilisemale maailmameistrile, aga Prantsusmaa ei saanud turniiril väravatki löödud...

            niiet ära veel naera midagi, tont...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Originally posted by erts


              kas vähe EI oled ve???? naljakas et keegi toetab Inglismaa koondist???
              esiteks igaüks toetab seda keda tahab... samamoodi võiks ma praegu lätlaste üle naerda, et nad on mingid klounid et nad EM-il Läti poolt on, nad ei saa ju niikuinii edasi, mis mõttega nende poolt olla???
              teiseks kes oled sina, saast, ütlema et Inglise koondis on ülehaibitud??? viimasel MM-il näiteks oli Inglismaa ju 8 parima hulgas ja kaotas seal hilisemale maailmameistrile, aga Prantsusmaa ei saanud turniiril väravatki löödud...

              niiet ära veel naera midagi, tont...

              hahaha, keegi ei ole öelnud, et sa ei tohi inglismaad toetada. ma lihtsalt ütlesin, et inglismaa saab nii, et müristab. kedagi ei koti, et inglased said brasiilialt haledalt, samuti said ka hiina ja costa rica. mis siis?

              ja muide väike võrdlusmoment:
              Inglise ründajad: Owen ja Rooney
              Prantsuse: Henry ja Trezeguet

              hahaha

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by Jyrka
                ja muide väike võrdlusmoment:
                Inglise ründajad: Owen ja Rooney
                Prantsuse: Henry ja Trezeguet
                Sa oled tsipa valesti aru saanud.

                Inglismaal ründajana üles antud - Emile Heskey

                hahahahahaha

                Võrdlusmoment pole üldse oluline.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by Martin


                  Originally posted by Jyrka
                  ja muide väike võrdlusmoment:
                  Inglise ründajad: Owen ja Rooney
                  Prantsuse: Henry ja Trezeguet
                  Sa oled tsipa valesti aru saanud.

                  Inglismaal ründajana üles antud - Emile Heskey

                  hahahahahaha

                  Võrdlusmoment pole üldse oluline.
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Esimene viik ja veel 0:0 viik tuli pärast toredalt lahtist mängu. Täna ma kahjuks mõnda soengut veel ei märkanud. Mäng läks rohkem muhelemisele, kuidas isa ja ta sõber õllega arutasid ühe lolli trahvi üle, kuidas kaine mees sai juust järgi minnes 500 kr. trahvi selle eest, et tal olid joobes oleku tunnused. Shveits oli peale Vogeli eemaldamist vat, et parem kui enne. Horvaatia nõrkus paistis nata välja ründajate näol. Pikkad kõrged pallid olid ilmselt mängitud Prsole. Hetkel arvan, et grupp on otsustatud, Inglismaa ja Prantsusmaa ilmselt edasi, aga kui tänane teine mäng lõppeb viigiga või paistab mõni kahest suurest välja kehva vormiga. Tõesti kriitikat peaks saama horvaatia ründajad, kes küll millegi erilise peale näitlemise silma ei paistnud. Seis jäi küll 0:0, aga mäng oli iseenesest lahtine ja huvitav. Ootame ja vaatame, mida me näeme C Gruppist (Vihje: Itaalia).

                    Nüüd valmistugem ette põnevuskohtumiseks, Inglismaa-Prantsusmaa :P
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by Henryfan


                      Esimene viik ja veel 0:0 viik tuli pärast toredalt lahtist mängu. Täna ma kahjuks mõnda soengut veel ei märkanud.
                      urr, auh.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Originally posted by Jyrka
                        hahaha, keegi ei ole öelnud, et sa ei tohi inglismaad toetada. ma lihtsalt ütlesin, et inglismaa saab nii, et müristab. kedagi ei koti, et inglased said brasiilialt haledalt, samuti said ka hiina ja costa rica</a>. mis siis?

                        ja muide väike võrdlusmoment:
                        Inglise ründajad: Owen ja Rooney
                        Prantsuse: Henry ja Trezeguet

                        hahaha
                        väga primitiivne tegelane vist... kas sa ise jagad ka mida sa räägid?
                        soovitan enda kirjutatu mõnikord ka läbi lugeda...

                        ja mida see siis tähendas??? >
                        \"Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.\"

                        jõle naljakas jah...

                        mulle tundub et te olete ha............................ige

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Originally posted by erts


                          väga primitiivne tegelane vist... kas sa ise jagad ka mida sa räägid?
                          soovitan enda kirjutatu mõnikord ka läbi lugeda...

                          ja mida see siis tähendas??? >
                          \"Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.\"

                          jõle naljakas jah...

                          mulle tundub et te olete ha............................ige
                          tore, et sa isiklikuks muutud. sa oled arvatavasti väga asjalik poiss. edu sulle kogu elus, sust tuleb kindlasti hea abikaasa ja isa. ole tubli.

                          mõtle, juba 45 minuti pärast prantusmaa juhib kahega.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Originally posted by Jyrka
                            kedagi ei koti, et inglased said brasiilialt haledalt, samuti said ka hiina ja costa rica. mis siis?
                            1:2 koba väravaga kaotada on jah ilgelt hale

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Originally posted by Jyrka
                              tore, et sa isiklikuks muutud. sa oled arvatavasti väga asjalik poiss. edu sulle kogu elus, sust tuleb kindlasti hea abikaasa ja isa. ole tubli.
                              juhhei, näe oskadki midagi asjalikku öelda, suured tänud

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Kuulge l6petage ära jutt on nagu v2ga igav..............Peale m2ngu vaielge palju tahate
                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X