320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Mnjah, huvitav pikk-pall-ette taktika täna Hollandilt. Päris suur pettumus nende mäng - Holland mängimas palle ühe ründaja pea peale, see on tõesti midagi uut. Ja ega eriti ei toiminud.
    Sakslased juba näitasid oma tavalist suurvõistluse nägu, tõesti kõike võib oodata. Tshehhide varasem võit lätlaste üle nüüd kullakallis.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      tyra, see saksamaa vastu oli hollandi vari. ei viitsi isegi spetsiaalselt ära märkida hollandi nõrkasid kohtasid (Philip Cocucunt, van der Cunt (sar), DICK advocaat jne), tõsiasi on see, et holland mängiti nende amatööride poolt haledalt üle- sakslased domineerisid kogu aeg, kuigi hollandalsed peaksid domineerima, et enda tugevaid kohti ellu viia. poolkaitse kogu aeg liiga taga, rünnak tänu sellele täielikult halvatud.

      nüüd lihtsalt Tool\'i Undertow peale, et tõmmata endasse suurtes kogustes harmoonilist masendust...

      life feeds on life :P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Njaaaaah ytleme ausalt et Saksa v2rav oli kobin:P
        Noh tulemusega v6ib enamv2hem rahule j22da
        742617000027
        (sic)
        (515)
        MAGGOT

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Njah, suhteliselt kurb meel on pärast Tšehhi ja Läti mängu. Aga samas oli ju ette teada, et sellises alagrupis peaks lätlastele vanajumal appi tulema...kuid ikkagi väga hea esitus lõunanaabrite poolt!


          Holland - Saksamaa mängu kohta niipalju, et ootamatult mannetu mäng hollandlaste poolelt, seda eriti esimesel poolajal ja ega teine ka väga parem ei olnud...kui Holland sedasi jätkab, jääb nende laeks alagrupp

          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Originally posted by siim s
            ei viitsi isegi spetsiaalselt ära märkida hollandi nõrkasid kohtasid (Philip Cocucunt, van der Cunt (sar), DICK advocaat jne)
            neil kes ütlevad, et Advocaatil pole mune, on õigus!
            ei saa aru mis koosseis tal platsil sibab... HOL peab väga õnnelik olema viigi üle sellise mängu juures.... krt ainuke kes näitas oma tavapärast head mängu oli Overmars... siit ka küsimus - miks ta ei alustanud? ja miks jäid sellised nimed ja vajalike kogemustega vennad pingile nagu Kluivert, Seedorf, Makaay???
            vd Vaart, vd Meyde, Snejder jt nooremad vennad küll olid suht nähtamatud....

            van Pastelrooyst ma ei hakkagi rääkima... 9 rünnakut 10-st tapab ära ja siis 10. lööb väravaks ja on ikka kangelane.... minu meelest pole Pastelrooy isegi maailma 50 parima ründaja seas, rääkimata siis veel tippründajast.... Roy ja Pat tuleb mängu panna ja tagasi 4-4-2 poole pöörduda!!!

            igatsen Rijkaardi tagasi treeneriks....

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Originally posted by erts

              Originally posted by efafan
              aga kuna see mäng Prantsusmaa vastu tähistas alles Gerrardi esimest kaotust Inglismaa särgis, siis mingit suurt õnnetust see Inglismaale siiski kaasa toonud pole
              kui täpne olla siis oli see siiski teine kaotus, sest ENG kaotas paar kuud tagasi ka Rootsile friendly... Gerrard tookord tegutses isegi kaptenina
              Jajah, õigus. Usaldasin siinkohal BBC-d, kus oli juttu competitive match`idest...

              Saksa-Hollandi mängu kohalt tuleb maccaga nõustuda, Holland oli mage, Saksamaa aga näitas, et neist me veel kuuleme... vist. Kuigi ma ei ole kunagi sakslaste sõber olnud ja lähiajal olnud nende vihane vastane koguni, tuleb nende ees müts maha võtta. Täna, kui kohtusid kaks meeskonda, kelle tegemised mind suurt ei huvita, jätsid sakslased ikka väga hea mulje. Raudne distsipliin jms, millest ikka nende puhul räägitakse + seekord oli jalgpall, mida Saksamaa mängis Hollandi pakutust tunduvalt nauditavam... Hollandi värav sündis ju vahetusmehe Ernsti väiksest eksimusest, kui ta kaotas palli minu jaoks ühele ebasümpaatsemale mängijale, van der Meydele. Sakslaste väravat kobaks nimetada igatahes küll ei saa...

              Ei tea, kas Saksa liiga on alahinnatud või mis, aga seda mitte jälgides tuli taaskord üllatusena selliste (noor)meeste nagu Friedrich, Lahm, Baumann ning vaid paar korda Meistrite Liigas nähtud Schweinsteigeri südi mäng. Rahvusvahelisel areenil on tegemist ju ikkagi tundmatute meestega...

              Pärast nähtut jään endale kindlaks, siit grupist lähevad edasi Tshehhi ja Saksamaa.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by erts
                van Pastelrooyst ma ei hakkagi rääkima... 9 rünnakut 10-st tapab ära ja siis 10. lööb väravaks ja on ikka kangelane.... minu meelest pole Pastelrooy isegi maailma 50 parima ründaja seas, rääkimata siis veel tippründajast
                ära aja paska...kas Ruud van sittus siis 9 rünnakut kümnest ära?!
                Ma usun, et Pluivertilt sa jäädki seda väravat ootama, mitte praeguse vormi puhul.
                Holland peaks just tänulik olema, et neil on olemas selline ründaja nagu Ruud van.
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by erts


                  Originally posted by siim s
                  ei viitsi isegi spetsiaalselt ära märkida hollandi nõrkasid kohtasid (Philip Cocucunt, van der Cunt (sar), DICK advocaat jne)
                  neil kes ütlevad, et Advocaatil pole mune, on õigus!
                  ei saa aru mis koosseis tal platsil sibab... HOL peab väga õnnelik olema viigi üle sellise mängu juures.... krt ainuke kes näitas oma tavapärast head mängu oli Overmars... siit ka küsimus - miks ta ei alustanud? ja miks jäid sellised nimed ja vajalike kogemustega vennad pingile nagu Kluivert, Seedorf, Makaay???
                  vd Vaart, vd Meyde, Snejder jt nooremad vennad küll olid suht nähtamatud....

                  van Pastelrooyst ma ei hakkagi rääkima... 9 rünnakut 10-st tapab ära ja siis 10. lööb väravaks ja on ikka kangelane.... minu meelest pole Pastelrooy isegi maailma 50 parima ründaja seas, rääkimata siis veel tippründajast.... Roy ja Pat tuleb mängu panna ja tagasi 4-4-2 poole pöörduda!!!

                  igatsen Rijkaardi tagasi treeneriks....
                  Ruud van Nistelrooy tegi tõesti väga palju vale sööte jne. Oleks tõesti oodanud 4-4-2 ja põhikoosseisus Roy Makaay´d ja Overmars´i, aga Kluivert pole küll oma parimas vormis. Kuigi on ta mu lemmik mängija ja oleks tahtnud teda väljakul näha ei usu et ta midagi seal teha oleks suutnud. Seedorf pidi olema aga Advocaat´iga mitte just parimates suhetes. Nimelt tahtsis ta mängida nr. 10 kohta, aga Advocaat ei pannud teda isegi põhikoosseisu.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by dimaggio


                    Originally posted by erts
                    van Pastelrooyst ma ei hakkagi rääkima... 9 rünnakut 10-st tapab ära ja siis 10. lööb väravaks ja on ikka kangelane.... minu meelest pole Pastelrooy isegi maailma 50 parima ründaja seas, rääkimata siis veel tippründajast
                    ära aja paska...kas Ruud van sittus siis 9 rünnakut kümnest ära?!
                    Ma usun, et Pluivertilt sa jäädki seda väravat ootama, mitte praeguse vormi puhul.
                    Holland peaks just tänulik olema, et neil on olemas selline ründaja nagu Ruud van.
                    no sittus ju... kas mängu ikka vaatasid??? nii kui tuli talle sööt, toetas mees enda selja taga olevale kaitsjale vastu kõhtu ja viskus külili, lootes ilmselt vabalööki.... aga tegelikult ta lihtsalt muud ei oskagi teha kui viiekasti sees oodata et pall ta varbast väravasse põrkaks... OK see oli väike liialdus ja ma isegi möönan, et värav oli löödud üpris meisterlikult aga mäng kui tervik siiski tihti jäi just Sita-Ruudi taha toppama küll

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by Davids


                      Njaaaaah ytleme ausalt et Saksa v2rav oli kobin:P
                      Noh tulemusega v6ib enamv2hem rahule j22da
                      Vastaste väravad on ju alati kobinad või ma eksin?

                      Kohe hirmsasti hakkab meenuma eelmine suurturniir. Schweinsteiger mängu jälgides meenutas ta meie üleshaibitud staari Kinki, kuna tüübil oli võimalik kaitsele kolm korda ära teha, kuid tema ronis ikka keskele selle palliga ja koatas selle ka kohe. Palju ebatäpsusi oli ka tema mängus omapoolel, millest tekkisid mõned ohud väravale. Teised poisid oli suht tublid peale Ernsti, kes polnud sugugi mänguks valmis, kes isegi ei üritanud takistada Meydet tõste tegemisel.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Originally posted by Hughes
                        aga Kluivert pole küll oma parimas vormis. Kuigi on ta mu lemmik mängija ja oleks tahtnud teda väljakul näha ei usu et ta midagi seal teha oleks suutnud.
                        ei ole nõus, Kluivert on suurvõistluste mängija ja on seda ennegi tõestanud! talle tuleks kindlasti vähemalt vahetusest mänguaega leida... sest on ta ennegi Hollandit rongi alt välja vedanud.... ja sellise mängustiili juures, kus pikki palle ette pekstakse oleks tema peamänguoskused vääääga vajalikud...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          kas Seedorf mitte vigastada hiljuti ei saanud?
                          ja kuskohast on kõigi asjapulkade veendumus, et Kluivert kehvas vormis on?:P äkki on härra end kokku võtnud ja EMiks oma vormi parandanud
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Originally posted by zaz


                            kas Seedorf mitte vigastada hiljuti ei saanud?
                            ja kuskohast on kõigi asjapulkade veendumus, et Kluivert kehvas vormis on?:P äkki on härra end kokku võtnud ja EMiks oma vormi parandanud
                            täiesti õige!!! ma ei saa aru kas olete käinud Oranje treeninguid vaatamas või???
                            see et Kluivert pidi suure osa eelmisest hooajast vahele jätma ei tähenda ju et ta hetke vorm kaka on loodan väga et ta järgmises mängus murule pääseb, siis saab temast parema pildi...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Tshehhide varasem võit lätlaste üle nüüd kullakallis.
                              eks ta rohkem moraalselt ole t2htis gruppi juhtima minna, arvatavasti on l2tlastel v2hemalt 3.m2nguks hollandlastega siiski toss v2ljas,
                              nad v6tsid niigi avam2ngust maksimumi, alul kaotusseisu j22des poleks sealt midagi tulnud,
                              aga sellise meeletu surve peale pidid tshehhid tulemuse saama..
                              Holland.. kui juba f2nnid nii kirglikult arvamust avaldavad, v6ib vaid arvata, mis meeskonna sees toimub, EM96 (?)hoiatav eeskuju, kus mustad m2ssu t6stsid& Davids minema saadeti, on silme ees.. (t6esti l2ks neil distsiplineeritud Saksa vastu isegi h2sti) m8la ajanud Mostovoi eeskuju on olemas, teda me enam sel em-il ei n2e
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                isiklikult olen eilse päevaga rahul, tsehhidel võib vaid kaitse jääda nigelaks, vähemalt tundus eile lätlaste vastu see kohati õrna võitu olevat. Üllatus minule oli eilne sakslaste mäng, täitsa meeldis kohe , Kurnayi oli tugev, võttis pea kõik pallid endale, kuid polnud kellelegi kõrvale ega edasi anda, ikka tagasi läksid pallid. Sarap ka siis Hollandi fänn jah?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X