320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Originally posted by -Antz-


    Originally posted by fazzoletti

    kokkuvõttes ütlen lühidalt na ,et minu loodetud poolfinalist venemaa ei saa tõenäoliselt edasi ,seega üks favoriit on juba väljas...

    Lemmik? Venemaa? Oled ikka eestlane? Hüppa tulle! Krdi ahv!
    Kas sul on midagi selle vastu, et inimene on Vene koondise poolt?
    Ma eelistaks ise kah Venemaa edasipääsu Portugalilie ja Hispaaniale.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by Noonik
      Ma eelistaks ise kah Venemaa edasipääsu Portugalilie ja Hispaaniale.
      ega siis muud ole soovidagi, kui pöidlad pihku!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        1)

        2) venemaal pole võimalust edasi pääseda. vaata tabelit

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          mäkpii, tõeline fänn ei loobu kunagi - isegi kui olukord näib lootusetu

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Originally posted by SleepWalking


            mäkpii, tõeline fänn ei loobu kunagi - isegi kui olukord näib lootusetu
            Seda kindlasti
            Ja tõeline kriitik leiab kah alati midagi, mille kallal nokkida - no offence

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Originally posted by Noonik


              Originally posted by -Antz-


              Originally posted by fazzoletti

              kokkuvõttes ütlen lühidalt na ,et minu loodetud poolfinalist venemaa ei saa tõenäoliselt edasi ,seega üks favoriit on juba väljas...

              Lemmik? Venemaa? Oled ikka eestlane? Hüppa tulle! Krdi ahv!
              Kas sul on midagi selle vastu, et inimene on Vene koondise poolt?
              Ma eelistaks ise kah Venemaa edasipääsu Portugalilie ja Hispaaniale.
              Jäi mu postist mingi teine võimalus või? Ma ei näe ühtki head põhjust, miks 1 eestlane peaks vantide koondist toetama... Eestlased on alati lühikese mälu ja alandliku meelega olnud. See eristabki meid näiteks shotlastest...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by -Antz-
                Jäi mu postist mingi teine võimalus või? Ma ei näe ühtki head põhjust, miks 1 eestlane peaks vantide koondist toetama... Eestlased on alati lühikese mälu ja alandliku meelega olnud. See eristabki meid näiteks shotlastest...
                Pole hullu midagi.
                Samas miks 1 eestlane peaks inglaste koondist toetama-nagu siin vähemalt poolel foorumil kombeks.
                Mul poogen kes keda siin eurol toetab-peaasi,et kellegi fännamine trendiks ei kujuneks

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by mcnamara


                  Originally posted by vaikiv mees
                  nagu juba korra 8eldud,
                  naudingut- jaa, p6nevust- ei.. teisal spekuleeritakse ka sellega n2iteks, et Pr ootab A-gr tulemusi, Kreeka I-koha puhul (mis pole HIS vs POR viigi korral sugugi v6imatu) v6ivad nad hoopis 2.kohta rihtida sel puhul (siis piisab ka SUI vastu viigist, 1k6ik kuidas ENG vs CRO l6peb)
                  Ei piisa. Link. Kui kaks koondist lõpetavad ühe punktide arvuga, arvestatakse omavahelise mängu viigi korral siiski üleüldist väravate suhet ju. Horvaatia ja Prantsusmaa mängisid viiki, seega kui horvaadid Inglismaad 1:0 võidavad, on nende väravate vahe 5 punkti juures 3:2. Lõpeb FRA-SUI 0:0, on Prantsusmaa väravate vahe 5 punkti juures 4:3.
                  piisab ju
                  4 Goal difference resulting from all three group games
                  5 Greater number of goals scored in all group games


                  goal difference=v-vahet ikka, mis oleks sel puhul v6rdne, aga l88dud v2ravaid oleks sel puhul Pr-l ikka rohkem (muidugi mitte enam siis, kui CRO peaks ENG n2it 3:2 v6itma)

                  v2ravate suhe seevastu on t6esti natuke teistmoodi asi, aga seda v6eti viimati arvesse vist Sapporo OM\'72 j22hokiturniiril ,siis l2heks t6esti edasi meeskond, kelle v-suhe on 3/2=1,5 (vs 4/3=1,33), aga t2nap2eval eelistatakse v6rdse v-vahe korral siiski l88dud v-te arvu)

                  olgu, s.o teor. targutus rohkem, aga selgituseks neile, kes ei m6ista, \'miks Pr nii n6rgalt m2ngib\'-> et 0:0 v2lja m2ngida, v6ivad nad Henry&Treze isegi pingile j2tta, aga nad vist v6idavad niigi, kuigi SUI-l oleks endal v6idu puhul v2ike shanss,
                  praegu on punktid 4-3-2-1
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by vaikiv mees


                    Originally posted by mcnamara


                    Originally posted by vaikiv mees
                    nagu juba korra 8eldud,
                    naudingut- jaa, p6nevust- ei.. teisal spekuleeritakse ka sellega n2iteks, et Pr ootab A-gr tulemusi, Kreeka I-koha puhul (mis pole HIS vs POR viigi korral sugugi v6imatu) v6ivad nad hoopis 2.kohta rihtida sel puhul (siis piisab ka SUI vastu viigist, 1k6ik kuidas ENG vs CRO l6peb)
                    Ei piisa. Link. Kui kaks koondist lõpetavad ühe punktide arvuga, arvestatakse omavahelise mängu viigi korral siiski üleüldist väravate suhet ju. Horvaatia ja Prantsusmaa mängisid viiki, seega kui horvaadid Inglismaad 1:0 võidavad, on nende väravate vahe 5 punkti juures 3:2. Lõpeb FRA-SUI 0:0, on Prantsusmaa väravate vahe 5 punkti juures 4:3.
                    piisab ju
                    4 Goal difference resulting from all three group games
                    5 Greater number of goals scored in all group games


                    goal difference=v-vahet ikka, mis oleks sel puhul v6rdne, aga l88dud v2ravaid oleks sel puhul Pr-l ikka rohkem (muidugi mitte enam siis, kui CRO peaks ENG n2it 3:2 v6itma)
                    Mõttetu targutamine vist tõesti. Aga nagu ma su esimesest postist võin välja lugeda (võin eksida), et tahad öelda nagu Prantsusmaa viiki mängides jääks grupis igal juhul teiseks. Nii see ju ei ole - nad võivad ka viiki mängides grupis ka \"tahtmatult\" esikoha saada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      noniii... taani tegi jälle hea mängu, aga ma olen pettunud bulgaaria mängus. kurat, kas on nii raske viimase minutini võidelda ja üritada viiki mängida. taani oleks võind kolmanda värava ka bulgaarlastele lüüa, see oleks neile paras...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        minu jaoks kahest väravast piisas sain 3 punkti juurde

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Fredy Lucic???
                          Stojan Petrov???
                          Kust nad sellised nimesid välja võluvad? Täitsa haige juba, iga mäng panevad vähemalt ühe nimega puusse.

                          EDIT: Tähendab see postitus rohkem ikka ETV kommentaatorite teemasse mõeldud oli.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            kurat, kurat ja veelkord kurat , kuidas sai itaalia nii hea mänguga kaotada... okei zlatani löök oli ikka ülimeisterlik, aga mul pole lihtasalt sõnu. igatahes minu jaoks oli see mäng seni turniiri parim.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Rootsi mängis uhkelt viimase pooltunni, hetkekski ei tundunud, et nad lõpuni ei ürita. Itaallased üritasid nagu alati lihtsalt eduseisu hoida, aga sedapuhku tulutult. Zlatani värav oli imeline meistritöö. Iga päev selliseid ei näe.
                              Aga Bulgaaria vastu peavad itaallased tõsiselt jalad kõhu alt välja võtma. Sest Rootsi ja Taani sugugi mitte võimatu viik nõuab neilt kahe- või kolmeväravalist võitu. Kolmiku omavahelised mängud oleksid ju sel juhul kõik viigid ja maksma hakkab see, kes Bulgaariale rohkem väravaid kõmmutanud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Zlatani selg v2rava poole l88dud v2rav on nyyd kyll kulla hinnaga.. muidu oleks pidanud taanlaste vastu ninast-veri-v2ljas v6itu yritama,
                                aga (minus 2rkas j2llegi statistik)- omavaheline v2ravatevahe on ylaltoodud juhul viigis, aga siis loetakse (pt 3)omavahel l88dud v2ravaid
                                ja kui Rootsi vs Taani peaks 2:2 m2ngima, on Saapamaa v2ljas isegi siis, kui nad bulgareid sada-null v6idavad
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X