320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    mulle meeldib jalgpall selle pärast ma siia regristreerisin

    Kommentaar


      #32
      Hea mäng oli, kuigi Mehhiko poolt oleks natukene paremat mängu oodanud..

      Kommentaar


        #33
        9 minutit pelani, Mas Que Nada iTunesis, millegipärast on meeleolu laes.
        slimm.ee

        Kommentaar


          #34
          ma vaatan jalgpalli Uruguai vs Prantsusmaa

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas mario2002 Vaata postitust
            ma vaatan jalgpalli Uruguai vs Prantsusmaa
            tore teada

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas mario2002 Vaata postitust
              ma vaatan jalgpalli Uruguai vs Prantsusmaa
              Tubli poiss!
              Proovi 10 aasta pärast uuesti.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                #37
                Proovi 10 aasta pärast uuesti.
                Ühinen täielikult coco seisukohaga: Tubli! 8-aastaste paikapanemine, eriti internetis, os suur saavutus!

                Kommentaar


                  #38
                  Igav esimenepäev jalgpalli MM -il.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #39
                    Prantsusmaa vs Uruguai.
                    Väga vigane mäng. Prantsusmaa - meeskond täis põliseid eurooplaseid, veeretas niisama palli, jõhkrutses ja üleüldse ei tahtnud jalgpallireegleid jälgida. Väga kahju on Forlani möödalägist, mis tavaliselt päeval oleks olnud 101% värav... see ehk päästiski prantslased suurimast häbist. Samuti ei suutnud Uruguai enda osavust maksma panna, sööt jäi alati kuidagi poolikuks. Peale punase kaardi teenimist läks täiesti umbkaitseks.... Ainuke asi mis mulle sellest mängust meelde jääb on kommentaatori lause : "HENRY NÕUAB KÄTT!" See võtab prantslaste üldise mängupidli kokku!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #40
                      Prantsusmaa - Uruguai oli küll õudustäratavalt igav. Prantslaste ideedepuudus oli eriti silmapaistev. Paljukiidetud Gourcuff ei suutnud sisuliselt midagi luua. Esimese vooru järel on selles alagrupis veel tõepoolest kõik võimalik.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Hmm, olen jalgpalli jälginud ikka väga palju aastaid ja nüüd avastasin, et ma ei tea midagi suluseisu reeglist. Kuidas oli Vela värav suluseisus ?

                        Ja Prantsusmaa, loodan, et grupist edasi ei pääseta, jube nüri oli see mäng ikka.

                        Kommentaar


                          #42
                          Hea oli näha, et LAV on turniiri eelsetest mängudest õiged järeldused teinud ja keskväli oli palju kindlamalt lukus. Samas jäeti äärtele, just paremale, kust Aguilar tõusis, liigselt ruumi ja Giovaniga ei saadud kuidagi moodi hakkama. Aga ma küll Bafana-Bafanat nii suureks autsaideriks ei pea nagu Sarap seda teeb.

                          Mehhiklastele selgelt pakuti mängu esimesel poolajal, aga õnneks-kahjuks seda ära ei kasutatud. See Blanco mängitamine on üpris müstika. Okei, sentimentaalne väärtus ja what not ning kohatised kenad söödud, aga ikkagi põhimõtteliselt 10,5 mehega mängimine. Uruguai ja prantslased kindlasti oskavad seda paremini ära kasutada.

                          Uruguail endal väga palju peale selle staarpaari seal ees midagi muud asjalikku ründes ei toimunud. Need väidetavad mänguehitajad olid pigem ka lihtsalt kontrollijad.

                          Zelisnki võttis Prantsusmaa väga hästi kokku - ei kommenteeri.

                          Sidenote: Gourcuff paneb ühe Ronaldinhoka kindlasti ära.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                            Hmm, olen jalgpalli jälginud ikka väga palju aastaid ja nüüd avastasin, et ma ei tea midagi suluseisu reeglist. Kuidas oli Vela värav suluseisus ?
                            No aga lihtne ju. Lööja ja värava vahel oli vaid üks vastasmeeskonna mängija. Tavaliselt on teine väravavaht, aga seekord mitte. See on suluseis.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Ribery andis täna üsna selgelt mõista, et Zidane triki ta ära kavatseb teha. Kui ikka närvid vastu ei pea ja palli jala pealt kadumise puhul tuuleveski käima pannakse, siis võiks pigem pingi peale jalga puhata. Kõikide prantslaste viimase aja "lemmik" Domenech seda loomulikult ei tee, seega on veel lootus, et mõni otsustav mäng ühe stiilse punasega ptsi osatakse keerata
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Aga ma küll Bafana-Bafanat nii suureks autsaideriks ei pea nagu Sarap seda teeb.
                                Nõustun. Peale esimese vooru mänge ütleksin et kõigil on samasuur võimalus alagruppist edasi saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X