320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• hofnar
    replied
    ärge toitke trolli, vabariigi valitsus palub

Leave a comment:

• count
    replied
    see nüüd küll värav ei olnud! väravajoont pall kohe kindlasti ei ületanud! Saksamaa on nii palju parem, et see oleks olnud ebaõiglane ja punase kaardi vääriline kui inglased oleks viigistanud! Niiet kohtunikult igati õige otsus ja jättis nõrgemale meeskonna olematu värava andmata! Pärast ise youtubest saate vaadata , et tegelikult see ei pall ei ületanud mitte midagi ja kuna mul on 1300 krooni vahel, siis see kohe kindlasti ei ületanud üldse mitte midagi! Pall ei ületanud!

Leave a comment:

• denisss
    replied
    sama keiss. täie pasaga see mäng sakslaste poolt, aga praegu on küll m***imaitse suus. häbi. häbi. ma loodan, et nüüd peale seda usa ja inglaste pulli sõidetakse korralikult maailma meedia ja rahva poolt FIFA'le sisse oma "ei me ei vaja videokorduseid" jutuga...

kommentaatoritelt ka senise MM 'i parim lause: "ei mina olen jätkuvalt selle poolt, et videokorduseid ei ole vaja" - 21. saj. WTFWTFWTFWTFWTFWTF!!

ilmselt on ka õigustatult nüüd oodata legendaarseid inglise pissed off jalgpallifänne

Leave a comment:

• dimaggio
    replied
    worst officiating ever!

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Õiglus strikes again from 66.

Leave a comment:

• Rein
    replied
    Sellist kala pole tõesti ammu näinud.
    Isegi ilma korduseta oli selgelt näha, et pall käis see.

Leave a comment:

• keenjus250
    replied
    Olen sakslaste poolt, aga MIDA KOHTUNIKKU!!!!!!!!

Leave a comment:

• vincent
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    võib olla loll küsimus, kuid mille alusel on määratud kohtunikud MM-ile? on mingi edetabel vms? või võeti kohtunike nimekiri ette ja visati kulli ja kirja?
    pidid räppima natuke:

http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FI..._Cup_officials

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    võib olla loll küsimus, kuid mille alusel on määratud kohtunikud MM-ile? on mingi edetabel vms? või võeti kohtunike nimekiri ette ja visati kulli ja kirja?

Leave a comment:

• vincent
    replied
    Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
    Inglismaa - Sloveenia kohtunik tegi ka päris halva partii. Soosis selgelt inglasi ja kaarte andis neile ka minimaalselt.
    Näiteid konkreetsetest olukordadest või subjektiivne lahmimine jätta, palun. Vigu muide 19 vs 20 ja kollaste osas meenub esimesena Johnsoni oma, mis oli paras naerukoht.

Leave a comment:

• count
    replied
    Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
    Inglismaa - Sloveenia kohtunik tegi ka päris halva partii. Soosis selgelt inglasi ja kaarte andis neile ka minimaalselt.
    +1
    Eriti teise poolaja lõpus oleks pidanud inglaste meeskond tugevalt hõrenema. Ikka väga räiged vead lasti läbi...

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    ameeriklastelt võeti jälle üks määrustepärane värav ära - pull kaader neile sattunud.

Leave a comment:

• L.Messi123
    replied

Leave a comment:

• surfaja
    replied
    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Väga tore, et Mali kohtuniku härra saadeti koduliigasse tagasi ...
    ....pole ime, et koju tagasi.

Leave a comment:

• Keiss
    replied
    Väga tore, et Mali kohtuniku härra saadeti koduliigasse tagasi aga teine küsimus on see, kas ta muidu olekski saanud üldse vilistada? Ja miks peab Fifa erinevaid rahvuseid MM-del kasutama? Mali, Saudi-Araabia jms. jalgpalli perifeeria riikide kohtunikud ei saagi ju hästi vilistada. Reeglina.

Leave a comment:

Working...
X