320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Yaman
    replied
    Deja vu:

    Leave a comment:


  • JanK
    replied
    eks siis uefa heidib fa-d

    Leave a comment:


  • .:Tom:.
    replied
    Samuti oli ka UEFA Hollandi-Inglismaa mängus kus inglismaa lõi värava ,kuid kohtunik ei lugenud seda väravat kuna arvas ,et inglane mängis käega.Selgus ,et ei mänginud.Holland võitis 1-0.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Lihtsalt siia teemasse veel üks post. Vast keegi peale minu veel märkas, et U20 naiste MM-il jätsid kohtunikud lugemata pea identse värava kui see Lampardi löök Saksamaa vastu. Õigupoolest ses naiste mängus käis pall veel sügavamalt värava sees ära. Igatahes täielik deja vu tunne tekkis.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    hispaania puhul pole ju tegu ainult finaalis näidatuga.
    terve turniiri kohta sõna ei võtaks aga nendes 5 matšis mida nägin, kordus täpselt 1 ja sama pilt.

    torres, villa, capdevila ja ramos pidevalt langevad ülitugevate õhuvoolude mõjul, ja ülla-ülla - ca pooltel juhtudel nad ka said "tasustatud" trahvilöökide, kollaste kaartide või lausa penaltiga. busquetsi ja puyoli toorutsemised millest järjekindlalt mööda vaadati samas kui vastasvõistkonna sarnased vead enamasti fikseeriti... xabi alonso ja iniesta "ülekeemised", viimase poolt finaalis peale kohtuniku vilet tagant selgatõukamine - no elemetaarne punase kaardi koht!... ei midagi.
    ainukesed kes olid ja jäid sümpaatseks hispaania võistkonnas olid casillas ja xavi. tõsi viimase meelega tehtud käeviga finaali lõpuminuteil rikkus sellegi pildi, seega ainult casillas....

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Ei saanud mina erapooletuna aru, et kohtunik erapoolik oli, peamine mis sellest mängust silma jäi oligi hollandlaste jõhkrus. Sukeldumine-sukeldumiseks, kuid hollandlased, eesotsas van Bommeliga, suutsid taas Hollandi koondisele minu silmis negatiivset aurat juurde luua.

    Mõni kord paneb lausa imestama kuidas ühe-kahe mehe käitumine kogu koondise maine alla laseb - kui sajandi esimestel aastatel olid dopingulood ning sellega seotud JOKK mehed platsil, siis nüüd van Bommel - see mees ei mängi mitte jalgpalli vaid üritab tähelepanematult vastaseid vigastada. Loodan väga, et mõni kord, kui ta jälle kellelegi sihilikult jala peale astub, väänab ta ise jala nõnda välja, et on pikalt "out".

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    selle soosimise mulje tekitasid Hollandlased ise oma toorutsemisega.

    Leave a comment:


  • Katk
    replied
    Ainuke asi mis mainimata jäi oli see, et parem meeskond siiski võitis

    Leave a comment:


  • Katk
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    No ma olin Hollandi poolt, aga seda väita, et ta Hispaania poolt vilistas on lauslollus. Holland oleks mängu pidanud 7-8kesi lõpetama.

    Kehva mängu tegi ta siiski.
    Jälgisime mängu 10kesi ja 7 olid espana poolt. kokku arvasid meist 8 et kohtunik vilistas siiski espana poolt...

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    No ma olin Hollandi poolt, aga seda väita, et ta Hispaania poolt vilistas on lauslollus. Holland oleks mängu pidanud 7-8kesi lõpetama.

    Kehva mängu tegi ta siiski.

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Howard Webb näitas jälle miks ta on kehvake kohtunik.

    Kuigi oli üsnagi suva kumb võidab siis isegi erapooletuna oli näha, et vilistas igal võimalusel ainult Hispaania poolt (miinus see pendla olukord). Heitinga teine kollane oli küll haige. + tahaks öelda, et Iniesta on üsnagi haige diving wanker.
    Muidu oli üsnagi hea mäng.
    arsenali fänn ja erapooletu?

    Webb tegi ühe vea, see krdi nurgalöök

    Leave a comment:


  • Katk
    replied
    Howard Webb näitas jälle miks ta on kehvake kohtunik.

    Kuigi oli üsnagi suva kumb võidab siis isegi erapooletuna oli näha, et vilistas igal võimalusel ainult Hispaania poolt (miinus see pendla olukord). Heitinga teine kollane oli küll haige. + tahaks öelda, et Iniesta on üsnagi haige diving wanker.
    Muidu oli üsnagi hea mäng.

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Tundub, et jah, see kohtuniketiim suluseisureeglitega eriti hästi kursis pole. Milito värav Milanos. Täna oli ikka paar jubedat otsust.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    portugallane oli see sama mees kes vilistas ka tänavu Barca ja Interi vahelist poolfinaali Milanos

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Esimesel poolajal japs nüüd just kõige parem siiski ei olnd. Robbenile pandi selja tagant mingi 5 korda jalgadesse - ei midagi. Kui hollandlane brassi selja tagant puutus - kollane. Asja tegi huvitavamaks ka see, et Robben oli väljavalitud suhtmärk - ilmselt brasside mängueelne kokulepe, et sel mehel mängida ei lase. Teistega nii ei käitutud. Robben või Bastos oleks kohe hoiatuseks kollase ära saama. Olnuks Euroopa kohtunik, oleks ka saanud, kuna staarmängijaid kaitstakse. 2. poolajal see asi tiba paranes.

    Kuna Webb ühtki veerandfinaali ei vilista, siis ilmselt ei vilista ta ka finaali. Ilmselt antakse talle üks poolfinaal.

    Inglaste värava mittelugemise juurde tagasi tulles ja videode juurde. Kus oli pärast palli värava joone ületamist see hetk, kus mäng oleks kinni peetud ja videot vaadatud? Alles siis pärast sakslaste rünnakut oleks otsustatud, et siiski oli värav? Mäng oli ju ilmselgelt juba jätkunud ja kohtunik äärekohtuniku juures ka ei käinud nõu küsimas.

    Minu jaoks hetkel ikkagi asi nii - 6 kohtuniku süsteem JAH, videod EI. 6e süsteem paistab end olevat ka õigustanud Euroopa Liigas.

    Leave a comment:

Working...
X