320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    krt siis peaks igas mängus vähemalt 10 pennut olema aga see itaalia kloun suutis kohtunku ära petta.mul oleks paha olla itaalia poolehoidja
    Mul on hea meel, et Sa nii arvad. Südame teeb soojaks teadmine, et budulojus eksib alati.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas jaamu
    Kui keskväljal on rebimine viga, siis miks ei peaks ta seda olema karistusalas?
    Ehk siis kui nurgalöögi ajal ründaja pikali sikutatakse, tuleks pennal anda.

    Ja mis see pallini jõudmine asjasse puutub?
    krt siis peaks igas mängus vähemalt 10 pennut olema aga see itaalia kloun suutis kohtunku ära petta.mul oleks paha olla itaalia poolehoidja

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    No ilmselgelt ta rebiski, aga De Rossi poleks oma suuremas unenäos ka selle pallini jõudnud. Väike daiv käib asja juurde ja kohtunik ongi petetud. Selliseid rebimisi on iga nurgalöögi ajal.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Kes see lammas ita-nzl mängu vilistab?kas tegemist mingi itaalia fänniga,krt ikka suutis mitte millegist pennu välja võluda.tõesti iga mänguga läheb vile hullemaks.
    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
    +1

    De rossi poleks pallini jõudnud.
    imege muna. Cannuman võiks paar sõna trahvikastis särgist rebimise kohta rääkida.

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Kes see lammas ita-nzl mängu vilistab?kas tegemist mingi itaalia fänniga,krt ikka suutis mitte millegist pennu välja võluda.tõesti iga mänguga läheb vile hullemaks.
    +1

    De rossi poleks pallini jõudnud.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Kes see lammas ita-nzl mängu vilistab?kas tegemist mingi itaalia fänniga,krt ikka suutis mitte millegist pennu välja võluda.tõesti iga mänguga läheb vile hullemaks.

    Leave a comment:


  • Zaeka
    replied
    Ma olen 3-4 korda MMi jooksul tähele pannud et kohtunik ei tõsta peale blokeeringut kätt üles ehk siis et võib otse peale lüüa. Blokeeringu järel peaks ikka järgnema ju vabalöök või on Fifa andnud kohtunikele mingid korraldused või ei tunne kohtunikud reegleid?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    No osade arust on kohtunike töö olnud suurepärane aga mina ütleks nii,et iga mänguga tundub asi rohkem rappa minevat ja aina hullemaks see läheb.kahju,et jalgpall sellest kaotab.krt siis oleks võinud Eestist juba mõne kohtuniku ka punti võtta,need ju suudavad sama andekalt vilistada

    Leave a comment:


  • elionpros
    replied
    Järjekordselt, kus on KASTIKOHTUNIKUD? Blatter ja Platini saavad ju hästi läbi, või veidi oldschoolerid?

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Eeldatavalt tõesti kui väljakumängija takistab palli väravasse minemast, siis on reeglite kohaselt ette nähtud punane kaart. Aga selles olukorras punane selgelt liiast, kollane kaart ja penalti oleks täiesti OK olnud.

    Leave a comment:


  • kaitz
    replied
    Arvestades kohtuniku positsiooni väljakul,siis polnud objektiivset kätt näha võimalik,et fikseeris abikohtunik,aga punane õige kui juba "käega" fikseeriti,siis ei jäänudki üle kui punast näidata ja penalt,aga Austraalaste mäng oli super.

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Biitsepsi filigraanset muljumist ignoreerime?

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    vapsee vastu õlga ju

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Punane kaart on sellises olukorras ebaõiglane. Pennal pluss kollane oleks piisav karistus, eemaldamine peaks järgnema siiski ilmselge sihiliku määrusterikkumise korral.
    Marko Kristal võttis äsjases Postimehe intervjuus käega mängu kokku nii:
    Ma olen selle küsimuse üle palju vaielnud ja arvan, et kohtunikud ise ka täpselt ei tea, kuskohas see käsi on. On olemas lahtised käed, kinnised käed, käsi otsis palli, pall otsis kätt jne.

    Minu arusaam on selline – kui pall puudutab kätt ja sellest muutub palli lennusuund, siis see on käsi. Kui pall riivab kätt ja sellest midagi ei muutu, siis see minu jaoks ei ole käsi.

    Kohtunike tõlgendus on ka see, et kui ma seisan loomulikus asendis ja mulle lüüakse vastu kätt, siis see ei ole käsi. Aga kes see ütleb, milline on minu loomulik asend? Siin on palju tõlgendamise võimalusi.

    Aga põhimõtteliselt loetakse käeks kätt õlast sõrmeotsteni.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas elionpros Vaata postitust
    Mai kuu jalka ajakirjas on analoogne olukord lahti seletatud, aitäh.
    Mai kuu Jalka: "Ründaja tõmbab konksuga väravavahist mööda ja lööb peale. Pall tabab väravajoonele jooksva kaitsja kätt. Kaitsja on seljaga väljaku poole ega näe palli lendu ja käepuutest põrkab pall mängust välja. Kindel värav jäi tulemata."

    Harry Kewelli käsi:


    Aitähh.

    Leave a comment:

Working...
X