320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • fitti
    replied
    Suht möh mu meelest. Ma kohtunikekoguga vaidlema ei hakka, aga veider, et niimoodi omasid kotitakse turniiri ajal.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    jap, kuni hollandi-taani mänguni
    kui bendtneril taheti pahkluu pooleks sõita ja kõrvalseisnud kohtunik lehvitas: mängige edasi, siis tahtis see asi käest minna küll

    Leave a comment:


  • KeRRRt
    replied
    Üllatavalt korralikud viled olnud, väemalt esimesel kolmel päeval. Ei lasta mängu käest ega midagi. Loodame, et samas vaimus läheb edasi, kuigi oleks vaja mingeid eksimusi, et sellele MM'ile vürtsi juurde tuua. Praegu kuidaig liiga viigilised seisud

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Ma ei viitsi sinuga vaielda kuna see eeldaks Minult, et ma langen Sinu tasemele. See avaldab aga Minu ajule pöördumatuid kahjustusi.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kohtunikud on tõepoolest olnud seni üllatavalt kliiniliselt täpsed ja ei mingit silma kinni pigistamist.
    Eriti meeldib mulle, kuidas sukeldujad karistatud saavad ! Super !

    jap, kuni hollandi-taani mänguni

    Leave a comment:


  • freestyle01
    replied
    mulle tundub just et buduka arvamus on alati 100% vale. kohtunikud on olnud tõesti head ja näinud ära ka olukorrad, mida teleka vahendusel esmapilgul arugi ei saa. nii mõnigi olukord oli, kus alles slow-motionis sai aru mis toimus, kuid kohtunik oli selle juba 10 m kauguselt õigesti ära näinud.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Mis ei tähenda muidugi seda, et ma antud punasega nõus oleksin..
    ... sest sa imed siiamaani Cahilli võmpa?

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Kohtunikud on tõepoolest olnud seni üllatavalt kliiniliselt täpsed ja ei mingit silma kinni pigistamist.
    Eriti meeldib mulle, kuidas sukeldujad karistatud saavad ! Super !

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    There are differences between American/South American referees and Europeans. The difference is for instance in the cards: see how easily Rodriguez showed a red to Cahill. Sure, it was a tackle from behind but not a really bad one, as we Europeans would say. But if you allow that kind of stuff in a match between, say, Nicaragua and Honduras the match will end in bloodshed, in fans pulling shotguns shooting each other across the stands.

    Mis ei tähenda muidugi seda, et ma antud punasega nõus oleksin..

    Leave a comment:


  • krizto
    replied
    Tõesti, kohtunikud on olnud väga head. Ptüi-ptüi-ptüi. Hea näide oli esimeses mängus suluseisu ära vilistamine ja viimases mängus Özili dive. Kollased-punased on kõik olnud peamiselt õigustatud. Muidugi tekib mõnes kohas kerge vaidlusmoment, kuid iga kohtunik hoiab oma profiili ja liiga pole ühelegi mängijale kohtuniku poolt tehtud. Isiklikult hindan väga äärekohtunike head tööd. Eilses Saksamaa mängus olid paljud olukorrad väga nibin-nabin ja videokordustest oli selgelt näha, et kohtunikud võtsid vastu õigeid otsuseid. See penalti. Noh, jah. Juhtus, kuid see on ka suurim eksimus kohtunike töös senini olnud

    Leave a comment:


  • sten21
    replied
    Minu arust ka , kohtunikud ikka super olnud ju .
    See penalti mida ei antud Austraaliale jah okei oli tõesti viga .

    Leave a comment:


  • susk4
    replied
    minu meelest on ka kohtunikud ikka väga hästi vilistanud, Viriseda pole siin küll mõttet.

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Tuleb jah nentida, et paljud inimesed ja isegi mängijad ei ole suluseisu endalle lõplikult selgeks teinud. Iga suurvõistlus on sarnaseid olukordi ja siis arutatakse küll, aga näe meelde ei jää.

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Kohtunikud tõesti see aasta suurepärased minuarust olnud, nagu paljud juba maininud. Tänane kohtunik Mehhikost ei teinud ka midagi väga hullu, punane oli ju väljateenitud, lihtsalt mõni jätaks andmata aga tema andis ära ja tubli töö. Seda kätt ei saa otseselt peakohtuniku süüks panna, kuna ta võis olla halva nurga all ja ei suutnud näha lihtsalt seda hetke, küll oli äärekohtunikule ilus vaade - seega pigem äärekohtuniku kapsas.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Kuidas selle Mehhiko mitte loetud väravaga lood olid? Nägin kokkuvõttest poolikult seda olukorda ja ei saanud kiiruga aru miks seda ei loetud. Oli seal mingi viga, loeti sulg või mis?
    Suluseis loeti seal jah, nagu juba ühes teises teemas jutuks oli

    Leave a comment:

Working...
X