320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM-i playoffidelt kaob lisaaeg?!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  MM-i playoffidelt kaob lisaaeg?!

  Uudis siin: http://sport.postimees.ee/?id=310724

  Minu arust on selles loogikas midagi mäda. Lisaaeg kaotatakse, kuna see paneb väidetavalt meeskonnad varem ja rohkem pingutama, et mitte penaltitele minna. Aga praeguses olukorras on ju näha, et asi pole mitte penaltite kartmises, vaid selles, et kumbki meeskond ei taha nii olulises mängus riskida. Kas lisaaeg on või ei ole, riskimise määr sellest ju oluliselt ei sõltu (vähemalt statistika põhjal võib nii öelda). Ilmselt paljud meeskonnad, kes vastase rünnakute all ägavad, isegi ootavad penalteid, kuna siis on neil suurem võimalus võita.

  Ehk minu arust pole mängu loiduses süüdi mitte lisaaeg, vaid penaltid. Lisaaeg on vähemalt võimalus, kus meeskondade oskused pannakse proovile, penaltid on aga loterii.

  See on küll utoopia, aga palju loomingulisem ja ausam oleks penaltide ja lisaaja asemel võtta kasutusele karistuslöögid vabalt valitud kohast nt 30 m kauguselt koos mõlema meeskonnaga. Nõnda ei sõltuks värav mingist pimedast juhusest, vaid meeskonna koostööst ja vastasmeeskonna kaitsetööst. Anda nt 5 karistuslööki mõlemale meeskonnale ja kui sealt võrdseks jääb, siis läheb kuldse karistuslöögi peale. Igasugune kriitika teretulnud

  Tegin blurdi ka neile, kes vihkavad penalteid: http://blurt.at/1639

  #2
  Kas just on õige terve lisaaeg ära kaotada, aga see 30 minutit tühja on natuke mõttetu küll. pigem väiksem aeg(10*10 nt) või midagi, aga 30 minutit opn natuke idiootne.

  Kommentaar


   #3
   pekske näkku üksteist jalaga,

   keegi võiks selle orgia siit ära kustutada
   www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

   Kommentaar


    #4
    Algselt postitas JanK Vaata postitust

    keegi võiks selle orgia siit ära kustutada
    Hea küll. Tõsi, neid kodanikke teades võib neid lõputult kustutada.
    Palun püsida teemas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


     #5
     Mitte mingil juhul, mina küll sellist asja ei poolda!
     Ela ja tunne, et elad
     see on kõige lihtsam
     filosoofia, mis toimib
     sule silmad ära vaata
     tagasi, hinga sügavalt ja
     hüppa üle iseenda varju
     tule koos minuga.

     Kommentaar


      #6
      Võitja võiksid meeskonnad selgitada muidugi mänguliselt, kes mängus on parem, mitte see, kes Bingos rohkem ruute saab. Mängigu siis nagu NHLis on, niipalju lisaaegu, kuni värav lüüakse.

      Kommentaar


       #7
       Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
       Palun püsida teemas.
       Algselt postitas Iceman Vaata postitust
       Mitte mingil juhul, mina küll sellist asja ei poolda!
       No aga palun ürita!
       The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

       Kommentaar

       Working...
       X