320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lokomotiv Moskva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • football2u
    replied
    Sa Lokomotivi tegemistes veelgi pessimistlikum kui mina Lyoni tegemistega seoses. Vähemalt saab lisaks liigas mähkimisele ka CL-is mängida ja toredaid reise ette võtta.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Mängu ennast ei näinud, aga pidi ikka suht pask olema. Türgis köetakse Lokole ilmselt saun.

    Lisaks sai Krychowiak punase ja järgmine liigamäng on paramparampam Zeniidiga võõrsil .

    Manuel Fernandes loivab ka solvunult ringi, kuna uue lepingu pakkumises on salary cut 40% ja ilmselt on portugallasel minek varsti.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Päris hästi pani, jep.

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    no mis ime see nüüd on

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Samal ajal, kui Loko sitt hooaeg saab pausi, on sünnipäeva tähistamas klubi üks legende.

    Vladimir Maminov, kel on klubi eest 401 mängu (antud arvestuses 2. kohal läbi ajaloo), on täna 44. sünnipäev.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Jah, Krasnodar oli teravam, elavam ja vääris rohkem võitu. Aga no tra 90+4.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Näinud pole ühtegi, aga liigasid ja võistkondi olen ikka jälginud. Loko on hooaega sitasti alustanud ja eurokogemus suhteliselt null. Schalke, Porto ja Galatasaray on Euroopas alati häid tulemusi teinud ja ka paberil tunduvad nende satsid tugevamad. Lisaks on Galatasaray koduliigat väga veenvalt alustanud.

    Arvan, et Porto võidab alagrupi ära ja Schalke rabab türklastega teisele kohale. Loko jääb tabelis ikka suht selgelt põhjakoristajaks.
    Ma ei vaidle sellele vastu, et Loko võib viimaseks jääda.

    Nimede poolest ei ole nõus. Võrdsed on tiimid (siia-sinna).

    Kogemus nii ja naa. Lokomotiv viimasest 4 hooajast kolmel siiski Euroopas osalenud ja seejuures näiteks ka türklaste ja portugallastega mänginud. Pole hullu midagi, saab hakkama. Lisaks on Seminil ka eurokogemust küllaga nii Lokomotivi kui ka Kiievi Dünamoga.

    Galatasarayl on kogenud treener, kuid viimati ei saadud Euroopa Liiga alagruppigi.

    Schalke on minu hinnangul ülehinnatud. Tedescol on nüüd teine hooaeg käsil ja vaatame, mis masti mees on üldse ja kuidas Schalke kohustusliku edasipääsu vormistab.

    Porto on tore ja kindlasti ML mõttes kõige kogenum sats, aga benficast leebem variant hetkel.

    Nagu ma enne ütlesin, täiesti võrdne alagrupp ja võib minna nii ja võib minna naa. Mina näiteks Lokomotivi viimasele kohale ei panustaks, kuna see oleks suht väärtusetu bet.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Bookied (ehk siis sisuliselt enamik panustajaid) on sinuga nõus. Mitu Lokomotivi, Schalke, Porto ja Galatasaray mängu viimase 15 kuu jooksul muidu näinud oled?
    Näinud pole ühtegi, aga liigasid ja võistkondi olen ikka jälginud. Loko on hooaega sitasti alustanud ja eurokogemus suhteliselt null. Schalke, Porto ja Galatasaray on Euroopas alati häid tulemusi teinud ja ka paberil tunduvad nende satsid tugevamad. Lisaks on Galatasaray koduliigat väga veenvalt alustanud.

    Arvan, et Porto võidab alagrupi ära ja Schalke rabab türklastega teisele kohale. Loko jääb tabelis ikka suht selgelt põhjakoristajaks.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Bookied (ehk siis sisuliselt enamik panustajaid) on sinuga nõus. Mitu Lokomotivi, Schalke, Porto ja Galatasaray mängu viimase 15 kuu jooksul muidu näinud oled?
    Ma pakun puusalt, et Loko saab siit esikolmikusse kindlasti. Porto hooaja algus on olnud, noh, päris sitt.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma panustaks julgelt Loko viimasele kohale siin alagrupis
    Bookied (ehk siis sisuliselt enamik panustajaid) on sinuga nõus. Mitu Lokomotivi, Schalke, Porto ja Galatasaray mängu viimase 15 kuu jooksul muidu näinud oled?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Ma panustaks julgelt Loko viimasele kohale siin alagrupis

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas La liga spets Vaata postitust
    Schalke on natuke kõrgem tase aga teistega peaks heal päeval tõesti hakkama saama. Lokomotiv ka toonud häid mehi see suvi (Krychowiak, Höwedes, Smolov)
    Eks paistab. Mulle tunduvad hetkel kõik võrdsed.

    Veidi graafikut:

    Dinamo - Galatasaray - Peterburg - perses värk

    Schalke kodus - CSKA - perses värk

    Rostov kodus - Porto kodus - Yenisey võõrsil (Siber pmst) on suht ok värk

    Porto võõrsil - Kaasan - perses värk

    Galatasaray kodus - Spartak - perses värk

    Orenburg kodus - Schalke suht ok värk

    Üldiselt, kui saaks homme Krasnodarist normaalse tulemuse, siis ainuke märgatav libastumine see hooaeg on Orenburgile kaotus võõrsil, mille vast elab üle.

    Leave a comment:


  • La liga spets
    replied
    Schalke on natuke kõrgem tase aga teistega peaks heal päeval tõesti hakkama saama. Lokomotiv ka toonud häid mehi see suvi (Krychowiak, Höwedes, Smolov)

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    Tuli siis Galatasaray Interi asemel. Noh nende puhul on ka, mida meenutada.

    Muide 16! aastat tagasi olid klubidel samad treenerid. Äge värk.

    Lisaks võib Höwedesel päris imelik Schalke vastu mängida.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    2/3 saidki. Ja Interi asemel Galatasaray on vist ka päris sarnane taseme poolest.
    Veits kahju, et pole ühtegi tiimi, millel oleks aktiivne toetajaskond soccerneti foorumis. Muidu suht euroopaliigalik loos. Võime heal päeval 1. jääda, halvemal päeval mingi 0-2 punkti saada.

    Leave a comment:

Working...
X