320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lokomotiv Moskva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Rocheteau
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Järsku Vene meedias rohkem infot, kas ostukohustus pandi ka hulka või mitte?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Крыховяк.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Jah, tubli! Ja see on oluline, sest tarbijal on see oluline. Ma olen potentsiaalne tarbija ja mul megasavi.



    Pakun puusalt siiski Spartak Moskva.
    Proovisin otsida midagi googlest, aga ei leidnud mingit head tulemust, mida võib kinnitada. Isiklikult olen ma kõige rohkem näiteks Tallinnas näinud Zeniidi särke.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    [/B][/B]

    Särgi kujundusel ja disainil on oluline roll meeskondade särkide müügil. Ja siin kohal tekkis isegi omaette küsimus, kes Venemaal müüb kõige rohkem särke?
    Jah, tubli! Ja see on oluline, sest tarbijal on see oluline. Ma olen potentsiaalne tarbija ja mul megasavi.

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Eks seal kaks varianti on: CSKA või Zenit
    Pakun puusalt siiski Spartak Moskva.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ja siin kohal tekkis isegi omaette küsimus, kes Venemaal müüb kõige rohkem särke?
    Eks seal kaks varianti on: CSKA või Zenit

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kui siin suurte klubide "sind surmani" fännid toovad ka iga hooaeg välja pilte mänguvormidest, siis mis see Lokomotiv halvem on? Ka klubi ju.

    Täna on siis hooajaeelne kohtumine fännidega, millel esitleti selle hooaja mänguvormid. Screenshot tehtud otseülekandest.



    PS! Isiklikult olen vist ainuke jalgpallihuviline maailmas, kelle jumala savi, mis värvi särkides (ja mis kõige tähtsam disainiga särkides) klubi mängib.



    Särgi kujundusel ja disainil on oluline roll meeskondade särkide müügil. Ja siin kohal tekkis isegi omaette küsimus, kes Venemaal müüb kõige rohkem särke?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kui siin suurte klubide "sind surmani" fännid toovad ka iga hooaeg välja pilte mänguvormidest, siis mis see Lokomotiv halvem on? Ka klubi ju.

    Täna on siis hooajaeelne kohtumine fännidega, millel esitleti selle hooaja mänguvormid. Screenshot tehtud otseülekandest.



    PS! Isiklikult olen vist ainuke jalgpallihuviline maailmas, kelle jumala savi, mis värvi särkides (ja mis kõige tähtsam disainiga särkides) klubi mängib.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Grzegzorz Kryzchzh... oled juba hääldamise ära õppinud, telekavaataja?
    Крыховяк. Milles probleem?

    Selles mõttes on sitt, et ma ei saa teda poolakaks ka nimetada, Rybus on juba ees. Aga, et Iceman siia pelmeenijutuga peale ei lendaks, siis tegelikult pole veel midagi kindel ja ametlikult pole kinnitatud. Kui saaks selle Sevillas mänginud keskpoolkaitsja, siis võiks Cl-s mürada küll. Kui aga selle, kes pärast seda oli, noh, meil Dima Tarasov ka olemas.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Grzegzorz Kryzchzh... oled juba hääldamise ära õppinud, telekavaataja?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Eder osteti välja. Hell yeah me Meistrite Liigas alles näitame kõigile!

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Wait....whaaat?! Finaal juba ära olnud? Kes võitis?
    Jah, väljendusoskus on null. Samas jääme sõbraks ja ma ei hakka pelmeeni naljaga sind pikalt saatma.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Pärast seda on väljakule saanud Corluka. Mõlema mängu lisaaegadel. Ühtlasi on tegu esimese tüübiga Venemaa liigast, kes MMi finaalis mänginud.
    Wait....whaaat?! Finaal juba ära olnud? Kes võitis?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Pärast seda on väljakule saanud Corluka. Mõlema mängu lisaaegadel. Ühtlasi on tegu esimese tüübiga Venemaa liigast, kes MMi finaalis mänginud.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Alles on jäänud vaid kaksikud ja Corluka. Väga suur tõenäosus, et keegi neist enam väljakule ei pääse.

    Mänguminutid senikaua:

    Rybus - 180 min
    Farfan - 134 min
    M. Fernandes - 7 min
    Al. Mirantšuk - 59 min
    Corluka - 91 minutit

    Anton pole mänginud.
    Parandatud.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Corluka sai Argentiina vastu lõpus sisse ja Islandi vastu 90 minutit.

    Leave a comment:

Working...
X