320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Mängu vaatama

  02.11.2019 Zenit - CSKA - Venemaa Premier Liiga

  Kuidas sellisele mängule sattusin?

  Ideega külastada Venemaa Premier Liigat olen ma flirtinud juba pikalt. Seekord siis aitad Venemaa valitsus, kes sätestas lihtsa viisi saamaks Venemaa viisat Leningradi oblastisse. Kiire täitmine internetis, kahe päevaga approve ja seda kõike tasuta.

  Ilmselgelt võtsime naisega kavasse ka jalkamängu külastuse, lisaks kultuursele nädalavahetusele. Mäng oli vastav + algusaeg väga hea (laupäevaõhtu)

  Kuidas Peterburgi saab?

  Muidu saab bussi, rongi ja autoga. Aga e-viisaga jääb rong ära. Oma autot ei oma + järjekorrad on oma autoga veel pikemadki. Siis jäi üle buss. Miskit 7h sõitu (koos parajalt debiilse piiriületusega).

  Peterburi bussijaam on suht lähedal kesklinnale, lähedal on Obvodnyj Kanal metroo peatus.

  Kuidas saab Peterburi Zenidi mängule pileteid?

  Suht easy. https://en.fc-zenit.ru/ ja sealt tickets. Peate tegema kasutaja sinna ja voilaa. Valite sobivad istekohad ja maksate. Hinnad on rublades.

  Kasutaja tegemisel võidakse teie käest küsida isanimi ja kuna kõik väljad peavad täidetud olema... Ühesõnaga Venemaa, aga mitte midagi keerulist .

  Mina olin sektoris A204, mis on üleval nurgas ja pilet sinna oli eurodes 15€ ümber.

  Kuidas Gazprom Arenale saab?

  Metroo - kõige lihtsam abivahend. Roheline liin ja peatus Novokrestovskaja. Üldiselt saab sellest nagunii aru, kus inimesed maha lähevad.

  Lilla liin on Krestovskij ostrov. Pole ka halb variant. Kuigi tundub, et peab kauem jalutama, siis sissepääsuväravad staadionialale paiknevad vastaspool kohast, kust Novokrestovskaja inimesed väljuvad.

  Milline on Gazprom Arena?

  Pimedas hõljuv ja helendav. Staadioniala on rahulik ja seal orienteerub kiirelt. Küll aga on staadionialale pääsemine aeglane ja debiilne. Neid väravaid on umbes kümmekond ja kõigist ei saa (mõni ainult neile, kellel pole ühtegi kotti kaasas, mõni on ainult neile, kellel lapsed jne.). Ehk siis reaalselt mingi 6-7 sissepääsuvõimalust ja kuna sind kontrollitakse korralikult läbi... Ootasime mingi 35 minutit, et alale saada.  Soovitan jõuda sinna mingi 1h 15min enne mängu algust. Peaks sujuvam olema.

  Sees on Gazprom Arena soe, sest külma ilmaga sulgub katus. Reaalselt oli mingi 18-20 kraadi sees.  Milline oli melu?

  Kuna istusime Zenidi fäänide läheduses, siis tegelt oli kogu aeg möllu ja fännikas ei olnud praktiliselt hetkekski vait. Tavalised inimesed olid pigem meh ning erututi teisel poolajal rohkem.


  Venemaa liigamängudes õlle ei müüda (antud seadus ilmselt tühistatakse alates 2020). Hot-Dog maksab miskit 3.5€, kohv 2€, tee mingi 1.5€.  Mis toimus mängus?

  1. poolajal ei toimunud sittagi. Õnneks lõpus lõi Vlasic värava ja Zenit oli sunnitud teisel poolajal aktiviseeruma. Teine poolaeg oli kaks kaklust ja üks punane.

  Mäng ise jäi 1-1. Dzyuba oli pask ja CSKA võis rahule jääda.

  Instagram

  Twitter

  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

  telekavaataja.blogabet.com

  #2
  CSKA mängu kohta staadion üllatavalt tühi.

  Kommentaar


   #3
   Jah, see jäi mainimataet staadionil viibis 48000,staadion mahutab 65000. Ise ka üllatusin, eriti arvestades fakti, et mängupäeva hommikul oli müügis veel 4000 piletit.
   Instagram

   Twitter

   Eesti Lokomotiv Moskva fännid

   telekavaataja.blogabet.com

   Kommentaar

   Working...
   X