Pärnu FC Metropool - Tartu SK 10 II 0 : 3
    Tartu JK Welco Elekter - FC Tarvastu 1 : 1

Läks lahti!

Mille eest Türi mängija punase teenis?

Kommentaar

#3
      Mängul käinud Mällari sõnul niitis Türi keskkaitsja viimase mehena Alve maha ning järgnenud karistuslöögi kõmmutas Teniste 20-lt meetrilt otse sisse

Ise küsin ise vastan:
          Seoses Kaagvere staadioni mängukõlbmatusega on Eesti 2013 a. meistrivõistluste Teise liiga Lõuna/Lääne mängukalendrisse sisse viidud järgmine muudatus:
          VI voor
          Kolmapäev, 1. mai kell 14.15 JK Luunja – FC Nõmme United, Tartu Tamme kunstmuruväljak (oli kell 14:00, Kaagvere staadion).

Kommentaar

#6
            kuule visake välja see jõgeva 2- liigast. see on juba naljanumber

Kommentaar

#7
              Viimaseks nad kindlasti hooaja lõpuks ei jää. Hetkel mängitud ainult tugevatega. Santos kütab kõigile sauna. Pealegi oli Nooruse omadel viimaseks mänguks väga raske meeskonda kokku saada, kuna see toimus tööpäeval.

Kommentaar

#8
                Türi Ganvix JK - FC Tarvastu 1:0 (0:0)

Rohkem oli kaarte, kui mängu. Piisab kiigata vaid mänguprotokolli, et aru saada mis komejandiga tegemist oli: http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php....W/S&year=2013

Tarvastu omas algfaasis kerget initsiatiivi, kuid Türi poolt peale pandud press kohati täitsa toitis ja tekkis neilgi momente. Ei suutnud Tarvastu läbiminekuid ära kasutada ja Türi külalismeeskonna pallikaotusi ära karistada. 10. minutil mängis türikas Arsen Abeljan tahtlikult palli käega ning teenis kohtunikult mängu esimese hoiatuse. Midagi üleliia ilusat pakkuda ei suudetud, palju praaki tuli mõlemast leerist ning paaril korral ei saadud heal positsioonil olles pallile pihta. Muhe olukord tekkis väravavahtide vahel, kui Türi vv pika palli teele pani ning Tarvastu kindamees omakorda peaaegu, et pallil üle pea lasi põrgata, kuid nii palju kui mängija hüpata suutis, piisas mänguvahendi püüdmiseks. Tükimaks ajaks ei suudetud palli oma meeskonna valdusesse jätta ja sedasi see pendeldaski mõlema leeri vahet kuniks poolajal pausile mindi.

Kohe kui teist poolaega vilega alustati hakkas kohe järjest kaarte tulema - Tarvastu Marek Vister niitis äärel vastase maha ning teenis hoiatuse. Paar minutit hiljem olid külalised nurgalööki lahti mängimas, kui äkitselt vile käis ja kohtunik väljakult Ingemar Almre eemaldas. Konkreetne olukord jäi nägemata, kuid türikas oli igatahes murul pikali ning Tarvastu osapool ei protesteerinud väga otsuse vastu. Arvatavasti oli tegu löögiga vms. Moment peale seda mängis Türi kapten Kristo Kiik tahtlikult palli käega ning nägi enda ees samuti kollast kaarti. 58. minutil näitas Veiko Koks liialt emotsionaalselt enda arvamust kohtuniku otsuse suunas välja ning sai temagi hoiatuse kirja.

Türil oli hea moment tekkimas, kui Ergo Eelmäe leidis sööduga värava ees Asko Kraisi, ent paraku ei saanud mängija palli omaks ning nõnda oli šanss luhtunud. Marek Naaris võttis Ganvixi mängumehe maha ning kohtunik jätkas oma liini - ilma pikema jututa kaart taskust välja. Tarvastu meeste puhul paistis see silma, et pahatihti ei mõistetud ennast piisavalt ja mitmed rünnakud jäid selle taha + muidugi lugematutel kordadel teele pandud tsenderdused, millest enamus siiski läksid pikaks ja olid Türi puurilukule kergeks saagiks. Eelmäe mängis ennast ühest Tarvastu esindajast mööda ning oli seda tegemas ka Henri Sammulist, kuid too andis Türi ründajale keha ning sai samuti oma nime kohtuniku märkmikusse kirja.

Järgnes kõige ärevam moment Türi värava all ja seda muideks mitte tänu Tarvastu meestele. Nurgalöögist lendas pall värava ette, kus Rasmus Provornikov kehvalt pallile pihta sai, sedasi et mänguvahend otsesuunas raamide vahele suundumas oli, kuid reaktsioontõrjega pareeris Martin Murumaa palli üle otsajoone. 75. minutil jäi Kaspar Orav olukorda hiljaks ja sedasi lõi Türi mängijale jalgadesse. Siin ei tekkinud küsimustki ning taas välkus vilemehe taskust kaart. Moment hiljem oli taas türikas pikali murul ning kohtunik saatis seekord väljakult minema Sammuli. Kas oli tegu küünarnukilöögiga või millegi muuga, seda täpsemalt ei tea, aga kohtunik andis selles olukorras otse punase, kuigi mängijal oli eelnevalt juba kollane all.

Külalistel Viljandimaalt oli samuti mõningaid väga häid momente, kuid Ganvixi puuriluku kindel tegutsemine päästis omad halvimast, ka siis kui näiteks ründaja kaitsjate ees löögile pääses. Äärel kukutati võõrustaja ning Ants Palumaa teenis sedasi kerge vea eest vilemehelt hoiatuse. 85. minutil pääses Peteri Pajumets karistuslöögi järgselt vabalt löögile ning kaugelt teele pandud pall maanduski väravas - 1:0! Tarvastu vastas sellele Orava nurgalöögiga, mille järel pall otse värava ülavõrgul e. "katusel" maandus. Teisel lisaminutil võttis Pajumets kiirrünnakul vastase maha ning teenis mängu 11. (!!) kaardi. Viimasel minutil teenis Tarvastu veel karistuslöögi, mille ajal jooksis kasti ka nende puurilukk, kuid korralikult löögile ei pääsetud ja sedasi närviline ja robustne mäng läbi saigi.

Pealelöögid: 12:9
                Neist väravale: 6:4
                Nurgalöögid: 3:10
                Suluseisud: 3:4
                Vead: 20:16