Tallinna KSK FC Štrommi

Palju uusi,tuttavad on ainult Kalev ja Štroomi.
    Ei tea mis duublid endast kujutavad,kuid Transi duublis on selline äge vennike regatud nagu German-Guri Lvov,kindlasti hakkab väga palju peavalu valmistama,muidu isegi ennustada ei oska.

#2
    Kes teab mis Kiiust sai? Eelmisel hooajal oli üsna nutune hooaeg ja kas nüüd siis pandi pillid kotti? Või mindi rahvaliigat mängima. Või siis kellegi duubliks ja võeti endale uusi nimi.

Kommentaar

#3
      Algselt postitas difender Vaata postitust
      Oma esinduse Kuusalu JK Radaga on kokku mindud nähtavasti.

pole eriti midagi oelda !
              Hea valjak, sumpaatne voistkond,rundes moned noored kiired posid.
              mangisime paremini,eriti esimesel poolajal,raasiku vastas kiirete runnakutega,hoidsime palli !
              esimene varav tuli varavavahi prohmakast,teine nurgaloogist, meile loodi suluseisust (uhe kohtunikuga juhtuvad sellised asjad)
              loime veel uhe varava ja vastased andsid alla voi lihtsalt vasisid ,ei oska oelda .

Kommentaar

#8
                Starbunker II pani kuuldavasti Štromkale 9 mehega 6:2 ära.
                Protokollist vaatasin ka praegult,et panigi,kas nii kõva sats meil?

#11
                      Ei tea jah,ise kohal ei käinud,kuid selline saun on tõsiasi,kas oli see tingitud nüüd kõrgliiga vendade kasutamine Transi poolt või Tapa on see aasta läbiaegade sittem ja vajuti lihtsalt ära.

Edit: Jep,nagu oligi arvata,oli Transil noortekoondislased ja kõrgliiga kogemusega mängurid väljakul ja Tapa tuli ka ilma vahetusteta,nii,et leili sai korralikult.

Kommentaar

#12
                        Hakkab pihta-
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Kommentaar

#13
                          Oleks võinud õigesse teemasse kirjutada selle...

Kommentaar

#14
                            JK Tallinna Kalev Juunior – Maardu United 0:7 (0:3)

Neljanda liiga ida tsoonis on jõudude vahekorrad selgelt paigas – tugev esikolmik on teiste eest ära libisenud, kuigi kolmandal kohal pesitsev Maardu Starbunkeri duubel jääb küll neljandast kohast hetkel viie punkti kaugusele, ütleb loogika, et hooaja lõpuks nad ka lõpetavad sel kohal ja vahet pole, mis meeskonnaga kolmanda liiga ida tsoonist üleminekumängudele minnakse – favoriidid on nemad. Seejärel on kaks keskmikku ja tabeli lõpus kolm nõrgemat, kes on siiski ka üllatusi pakkunud käesoleval hooajal.

Eilseks üheks duelliks oli pealinlaste Juuniori ning külla tulnud Maardu Unitedi vaheline duell. Võõrustajad innustasid ja juhendasid avavilest saadik omasid innukalt, kuid sellegipoolest olid külalised selgelt tehnilisemad ja mäng hakkas nende taktikepi järgi käima. Juuniori omad läksid enamus petete peale kergelt haneks ja tänu sellele pääseti Maardu poolelt mitmel korral ka vabalt löögile, kuid veel jättis löögitäpsus soovida.

Esimene korralikum sooritus järgnes Pavel Gabrieljani poolt sooritatud karistuslöögist, kuid kodumeeskonna puurilukk oli valvel ning tõrjus posti kõrvale suunatud palli. Pealinlaste esimene pealelöök sündis 21. minutil, kui trahvilöögi järel suunati pall peaga raamidest mööda. Kolm minutit hiljem asusid külalised kohtumist juhtima. Deniss Kolmakov pani terava tsenderduse kasti, kus Juuniori oma ebaõnnestunult lõi palli sedasi minema, et see täpselt Kolmakovi jalale sattus, kes seejärel palli meeste vahelt läbi lajatas ja mõõdetult tagumise posti kõrvalt sisse saatis – 0:1!

Tallinlaste kaitse tegutses taas ebakindlalt ja pöörde pealt sai heast kohast löögile Gabrieljan, kuid omade kahjuks lendas pall napilt latist üle. Äkitselt tekkis Juunioril hea võimalus kiirrünnakuga mänguseisu viigistamiseks, kuid maardukate väravavaht püüdis Mikk Talpsepa ürituse. Omajagu furoori tekitas see, et kiirrünnak tekkis kahevõitlusest, kus Juuniori oma lendas üsna jõuliselt Maardu mängijale selga – sellest duellist kodumeeskond palli endale napsaski ja pääseti kiirrünnakule. Külalised olid veel pärast rünnaku lõppemist vihased kohtuniku suunas ja eks tõele au andes oli tegelikult seal olukorras viga ka.

Võõrustajate poolelt pani Madis Arumäe kahel rünnakul järjest kaugelt „õuna“ teele. Esimesel korral langes pall latis ning teisel korral oli vastaste puurilukk oma ülesannete kõrgusel. Minut oli pooltunnist üle tiksunud, kui külalised seisuks kindlama 0:2 meisterdasid. Gabrieljan tsenderdas palli Igor Plotnikovile, kes kaitsjaga paralleelselt olles realiseeris külmanärviliselt tekkinud olukorra ja tugeva löögi lõpetuseks lõpetas pall oma teekonna Juuniori väravas.

Vaevu oli kaks minutit sellest möödunud ja seis oli juba 0:3. Esiteks tõrjus Juuniori kindamees Jevgeni Novitski lähilöögi ja seejärel jäi Aleksandr Gamonovitšil lihtsalt üle pall pikali olevast väravavahist üle väravasse tõsta. 37. minutil nähti kohtumise esimest kollast kaarti, kui Maardu vasakkaitsja kukutas vastase meeter enne karistusala ning seejärel meeskonnakaaslane Gabrieljan mölisemise eest kohtunikult kaardi sai. Juuniori üksikud üritused suurt ohtu vastaste väravale ei kujutanud, samas oli külaliste neljas õhus, kui Dmitri Kravtsov oli kodumeeskonna kaitsja üle jooksnud ja rünnaku lõpetuseks palli napilt tagumisest postist mööda lajatas.

Külalised jätkasid teisel kolmveerandtunnil sealt, kus esimesel pooleli jäi – initsiatiiv oli täielikult nende käes ja jätkati heade momentide loomist. Taas oli pildis Kravtsov ja tekkinud oli veel parem võimalus skoorimiseks, kui esimese poolaja lõpus – seekord oli löögi järel posti ja palli vahe sõna otseses mõttes mõned loetud sentimeetrid. 54. minutil teenis võõrustajate poolt kollase kaardi Mihkel Lenk, kes võttis selja tagant ohtlikult Plotnikovi maha.

Vaevu kolm minutit hiljem jäi Juunior vähemusse, sest taas oli Lenk ja Plotnikov vastamisi. Maardu oma oli vastasest mööda lidumas ja kohe-kohe kasti jõudmas, kuid kodumeeskonna mängija suutis enne vea ära teha ja seejärel ei jäänudki kohtunikul muud võimalust, kui lubava rünnaku peatamise eest mängijale teist kollast ja seega kokku punast kaarti näidata.

Viiv enne trahvikasti teenitud karistuslöögi küttis Plotnikov ise imekaunilt latipõrkest sisse ja 0:4 oli tõsiasi. Enne täistunni täitumist löödi ka viies, kuid suluseisu tõttu ei fikseeritud seda.
                            Siinkirjutaja viibiski antud mängul 60 minutit, sest üks teine kõrgema liiga mäng oli algamas ja prioriteet oli sinna õigeks ajaks kohale jõuda. Ei pidanud antud mängus pettuma, vaatemänguline kohtumine. Maardu United lihtsalt ongi niivõrd hea meeskond ja ilmselgelt pole neljas liiga nende jaoks, seega pea püsti Juuniori meestel ja edu kõigile teistelegi!

60 minuti statistika:
                            Pealelöögid: 6:18
                            Neist väravale: 2:9
                            Postid/latid: 1:0
                            Nurgalöögid: 1:3
                            Suluseisud: 2:5