• Show
Kustuta kõik
new posts

Kutsme kõiki osalema Aruküla Futsal Cupil, mis toimub 23. november 2019.
    Toimumise koht ja aeg: Kell 11 Aruküla spordihoones, aadress on Põllu 5, Aruküla, 75201 Harju maakond.
    Osalemiseks mingeid piiranguid ei ole, mängima on oodatud kõik!
    Platsil viibib 4 väljakumängijat ja 1 väravas.
    Mänguajaks on 15 minutit, kui tuleb 10 meeskonda, 8 meeskonna puhul on 2x10 minutit.

Mänge vilistavad EJL kohtunikud. Mängitakse saalijalgpallireeglite järgi ja saalipalliga. http://www.jalgpall.ee/docs/Saali_reeglid2014_2015.pdf
    Ühes meeskonnas võib olla kuni 10 mängijat mitte rohkem.
    Osalema pääsevad 10 meeskonda, kes loositakse kahte alagruppi. Alagruppide 2 parimat saavad otse poolfinaali.
    f) suurem löödud väravate arv
    Kui poolfinaalis või finaalis või kolmandakohamängus lõppeb mängu normaalaeg viigilise tulemusega siis selgitatakse võitja 5 minutilise lisaajaga järel, kui see tulemust ei anna siis penaltitega (esimese eksimuseni).
    Võitjaid premeeritakse medalite ja karikaga, lisaks auhinnad ka parimale mängijale, väravavahile ja väravakütile.
    Osavõtutasu on 80 Eurot, osalema pääsevad 10 kiiremat registreerujat. Osavõtumaks tuleks tasuda hiljemalt 17. novembriks kontole EE292200221024967814 Hans-Kristjan Aasma, selgitusse panna meeskonna nimi.