Mängude algus kell 10:00

REGISTREERUMINE
    Turniirile lubatakse kuni 12 võistkonda registreerimise järjekorras
    Turniirile on oodatud kõik jalgpallihuvilised.
    Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale päev enne turniiri algust esitama mängijate nimekirja koos särginumritega.
    Turniiri mänguaja pikkus 12-18 minutit jooksvat aega, olenevalt registreeritud meeskondade arvust.
    Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi. Veerandfinaali pääsevad alagruppide neli paremat. Korraldajad jätavad õiguse turniirisüsteemi muutmiseks vastavalt osalejate arvule.
    Võistkonnas maksimum 12 mängijat+treener. Väljakul korraga 4+1 mängijat.
    Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu. (kohtunikud+korraldaja)
    Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga.
    Vahetused lubatud jooksvalt koos tagasi vahetustega piiramata.
    Mängimine AINULT saalijalanõudega.
    Mängitakse mõistagi futsali palliga.
    Väravavaht võib visata üle poole.
    Väravavaht mängib palli lahti jalaga.
    Kollane kaart 2 minutit või kui enamuses meeskond skoorib enne karistusaja lõppu.
    Punane kaart, antud mängija eemaldatakse sellest ja ka järgnevast mängust ning tema asemel kannab karistusaja keegi teine. Pärast karistusaja kandmist on meeskond täisrivistuses, aga punasega mängija eemaldatud.
    Võistkonna osalustasu peab olema olemas ENNE oma esimest mängu, kõik meeskonnad sellega kursis ning mingit häma ei aktsepteerita.
    Mängime ausa mängu põhimõttel ja võtame arvesse ka, et sarnaselt mängijatele eksivad vahel ka kohtunikud . Oleme inimlikud nii kaasmängijate kui ka kohtunike suhtes.

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal, kusjuures võit annab 3, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
    a) omavaheline mäng
    b) üldine väravate vahe
    c) suurem löödud väravate arv
    d) omavaheliste mängude punktid
    e) omavaheliste mängude väravate vahe
    f) penaltid

Kohamängudes selgitatakse viigilise normaalaja tulemuse korral võitja penaltite teel.
    Kõikidest protestidest ja kaebustest tuleks turniiri korraldajatele teada anda koheselt, peale mängu lõppemist