• Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

No kui ma keset olümpiavaatamist livescori tsekkasin ,siis jäi korraks suu lahti.Poolaeg hakkas lõppema ja Iisrael oli ees ja imestusväärne fakt ,et Iisreali väravalööja oli O.Kahn ehk siis omavärav).Ega ma targemaks ei saanud -pani asi ainult pead vvangutama.Nyyd peale olümpiasyndmusi tulin lõpptulemust vaatama ja naeratus levis üle näo.Teise poolaja 7 väravat on suurepärane töö.Klose tegi kaiserslauterni publiku ees hat-tricki, väravad veel Hamannilt,Bierhoffilt,Asamoahilt ja Rickenilt.Kui keegi nägi mängu ,siis ootaks kommentaare!

#2
    Ei näinud mängu, nägin vaid osasid väravaid- Bierhoff toksas nagu alati kenasti peaga, Kahnile löödi aga kuidagi väga õnnetu põrkega, nii et temast põrkas sisse. Üks Klose värav oli päris kena, Jancker jättis palli Klosele, mispeale viimane palli südamerahuga risti virutas. Super!

Kommentaar

#3
      Koondise mängud enne MMi

Völler avalikustas koondise kalendri kuni MMini:
      Ja võtku mind sarviline ,aga ei leia ma seda uudist enam üles.Eile Yahoos lugesin ja seal nenditi just ,et üks mängudest on kaks päeva enne karika fnaali,mis tähendab, et Völler ei saa kasutada Leverkuseni ja Schalke mehi selles mängus.Lähimad mängud olid Usa ja Argentiinaga.Kui keegi seda kalendrit omab palun siia postitada.

Germany - Austria Leverkusen

seal on muudki huvitavat statistikat. Uurige ise lähemalt.

On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Kommentaar

#5
          Tänud ,Kebab!
          Lisaks sellele graafikule mainiks et 22.mai , üheksa päeva enne MMi algust lennatakse Jaapanisse.Viimased kolm vastast on valitud suht lihtsad, tõenäoliselt on kokkumängu harjutamine põhjuseks.Ja viimane neist ,Austria peaks andma aimu ,kuidas mängida distiplineeritud kaitse vastu.Sest eks neil favoriitidel tuleb tihti tegemist teha umbkaitse ja kontrate peale lootvate vastastega.

Kommentaar

#6
            Saksamaa sõprusmängust USAga on nüüdseks mängitud üle 70 minuti ja Saksamaa näitab sarnast taset nagu mängus Iisraeliga.Usa on tabeli 14 meeskond , SAKSA tõusis just 12ndalt 10ax.Esimesel pooljal said ameeriklased golli ja püsisid kuni 44 minutini ees kuni Ziege viigistas.Aga nagu Saksamaal kombeks on 61,65 ja 70 minuti väravatest juba 4-1 ette mindud. See näitab head taset ja annab enesekindlust ,et meeskond saab kenasti hakkama natuke nõrgemate satsidega. Ja see on hea eeldus päris tippude vastu astumiseks.

Kommentaar

#7
              Paistab ,et Rudi on õigel teel. Ta on suutnud koondise kõige suuremast august välja tuua. Kunagi sai imetletud tema jalgpalluritalenti, seda enam teeb röömu, et mees ikka heas vormis on
              MM-suhtes võib praeguse seisuga palju optimistlikum olla.

Hea jalgpallikolmapäev oli, vähemalt kolm head tulemust

Kommentaar

#8
                Rudi on noppinud välja koosseisu kolmapäevaseks Argentina mänguks Stuttgartis. Ühtegi uustulnukat pole, kuigi puudu on Asamoah, Deisler, Rehmer või Scholl. Väravavahte on taas vaid kaks, arvatavsti laseb Völler nii Kahnil kui Lehmannil ühe poolaja postide vahel seista:

Väravavahid: Oliver Kahn (Bayern München), Jens Lehmann (Borussia Dortmund)

Kaitsjad: Frank Baumann (Werder Bremen), Jörg Heinrich (Borussia Dortmund), Sebastian Kehl (Borussia Dortmund), Thomas Linke (Bayern München), Christoph Metzelder (Borussia Dortmund), Jens Nowotny (Bayer Leverkusen), Christian Wörns (Borussia Dortmund)

Poolkaitsjad: Michael Ballack (Bayer Leverkusen), Jörg Böhme (Schalke 04), Torsten Frings (Werder Bremen), Dietmar Hamann (FC Liverpool), Jens Jeremies (Bayern München), Carsten Ramelow (Bayer Leverkusen), Lars Ricken (Borussia Dortmund), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen), Christian Ziege (Tottenham Hotspur)

Ründajad: Oliver Bierhoff (AS Monaco), Marco Bode (Werder Bremen), Carsten Jancker (Bayern München), Miroslav Klose (1. FC Kaiserslautern), Oliver Neuville (Bayer Leverkusen)