320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Championship

    Tegelikult tekkis selline küsimus, et paljud teist ka 1. divisioni mänge jälgivad ja kas ka omad lemmikud tekkinud on?

    Enda kohta siis niipaljukest, et kuna nüüd kodus premieri jälgimis võimalus ära võeti, olen olude sunnil rohkem 1. divvi jälgima hakanud. Kusjuures mängupilt on kohati täiesti nauditav. Sel nädalavahetusel sattusin sellise mängu otsa, kus üks minu lemmik Nottingham Forrest tegi väravateta viigi Watfordiga. No kui nüüd mitte arvestada seda, et võrk kordagi ei sahisenud oli tegemist päris ilusa mänguga.

    #2
    Orginally posted by kyps

    Tegelikult tekkis selline küsimus, et paljud teist ka 1. divisioni mänge jälgivad ja kas ka omad lemmikud tekkinud on?

    Enda kohta siis niipaljukest, et kuna nüüd kodus premieri jälgimis võimalus ära võeti, olen olude sunnil rohkem 1. divvi jälgima hakanud. Kusjuures mängupilt on kohati täiesti nauditav. Sel nädalavahetusel sattusin sellise mängu otsa, kus üks minu lemmik Nottingham Forrest tegi väravateta viigi Watfordiga. No kui nüüd mitte arvestada seda, et võrk kordagi ei sahisenud oli tegemist päris ilusa mänguga.
    Eks ikka saab jälgitud. Kusjuures liiga on sel aastal erinevalt eelmistest ( 99 - Sunderlandi aasta, 00 - Charlton, 01 - Fulham )palju põnevam, kui premiere league, minu arvates. Pool hooaega on läbi ja veel on oma 10-12 meeskonda järgmiseks aastaks PL-i kohta hagemas.

    Kommentaar


      #3
      Vanasti hoisin pöialt natuke Millwallile. Nüüd pole väga mängu jälginud. YLE 2 ka eriti mänge ei näita.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #4
        1. divisjonis on minu kunagistest lemmikutest Norwich. Teine, QPR, on juba veelgi allapoole kukkunud. Bradford oli ka premier'i aegadel väga sümpaatne. Aeg-ajalt ikka saab jälgitud, mis seal "allpool" toimub.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Tore teada, et ma pole ainus loll, kelle jaoks eksisteerib jalgpall ka madalamates liigades. Sündmustega hoian end ikka kursis ning praegu rõõmustan ühe oma lemmiku võõrsil saadud võidu üle ühe vihatuma klubi vastu (2:1). See luuser oleks pidanud mullu Huddersfieldi asemel D2 kukkuma! (arvake ise, millistest klubidest jutt)
          Aga praegu on renessansiaeg, kus paljud kunagised tegijad naasevad (mujal Sedan, Huelva, Elche, Jaen, Alaves, Reims, Aachen, Perugia, Modena,...) Nojah, kõik neist pole küll eriti kõvad olnud, ent on vahepeal mitu liigat allpool käinud ja teel tagasi.
          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

          Kommentaar


            #6
            Mingit lemmikut mul 1. divisjonis ei ole, kuid jälgin siiski üksikuid mänge ja vaatan aeg-ajalt tabelit. Selle huviga, keda oleks oodata Premieri. Mul meeldivad selliste klbide edu, kes eriti sageli (vähemalt viimastel aastatel) PL-i ei külasta. Seega olen nõus kahe praeguse liidri Burnley ja Wolvesi tõusuga. Kolmas meeskond võiks olla näiteks WBA, kuid mul Norwichi vastu ka midagi ei ole.

            Wal, kas vihkamise all pidasid silmas Crystal Palace'i?

            Kommentaar


              #7
              meeldib Notthingam Forest veel sellest ajast kui nad Premieris olid. Viimasel ajal enam väga intensiivselt ei jälgi - lihtsalt 1. divisioni mänge eriti ei näe.
              Forestil vist kahjuks hästi ei lähe, finantsraskused jms.
              Y R A

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Siim88

                Wal, kas vihkamise all pidasid silmas Crystal Palace'i?
                Yep. Oli juba PLs sihuke kes sai suurelt pähe neilt, kes mulle ei meeldinud ja nikastas end ära vähegi sümpaatsemate vastu. Korra keeras vist ka Derbyle jama kokku, otsustades just nende vastu oma hooaja ainsa koduvõidu saada. Liverpooli fännina igatsed neid ilmselt PLi tagasi, et oleks, kellele 6-8 kolli taguda.
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  #9
                  Mul pole kahjuks au 1. divvi näha olnud, millest on väga kahju. Aga olgem ausad, kui seda kuskilt näeks, vaataksin seda igal juhul enne, kui mingit rikaste klounide paraadi Meistrite Liigas. Pöialt hoian Norwichile.
                  PS. kyps, varsti peaks tulema Nottingham vs Norwich st. sul on võimalus renanshi võtta (või siis mitte). Kuidas jääb?

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by wal

                    Orginally posted by Siim88

                    Wal, kas vihkamise all pidasid silmas Crystal Palace'i?
                    Yep. Oli juba PLs sihuke kes sai suurelt pähe neilt, kes mulle ei meeldinud ja nikastas end ära vähegi sümpaatsemate vastu. Korra keeras vist ka Derbyle jama kokku, otsustades just nende vastu oma hooaja ainsa koduvõidu saada. Liverpooli fännina igatsed neid ilmselt PLi tagasi, et oleks, kellele 6-8 kolli taguda.
                    Ahjaa, meenub küll. Nad olid seal PL-is vahepeal niiöelda "Kuressaare" rollis. Enamus seal olid noormängijad. Mõned neist said hiljem siiski päris asjalikud mängijad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Jumal tänatud, et üks meist siiski teema ülesse võttis

                      Ausõna - ma ei suuda kudiagi endale meelde jätta tabeliseisu 1. divisjonis, tegemist ju ikkagi 24klubilise liigaga. Siiski esikolmik ikka enam-vähem on tavaliselt teada nagu kas see mis positsioonil soomlaste Stokport asub

                      Kui üks klubi, mille asukohta kunagi teadmata pole on Sheffield United. praegu ollakse küll midtabeli alumises osas, kuid viimased mängud on paranemist näidanud. Hooaeg algas teatavasti 5 viigiga (!), prageu on neil 8 viiki, kõige rohkem selles divisjonis. Teine kelle vastu ssmuti midagi pole on Norwich - nägin mängu Wolvesiga - väga sümpaatne kodupublik, mängijad, õhkkond. Loodan salamisi, et järgmise aastakümne sees saab Sheffield lõpuks ometi Premier Leagu'e tagasi (mis oleks selles liigas neil alles 3as kord...) nagu ka Norwich.
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Siim88
                        Ahjaa, meenub küll. Nad olid seal PL-is vahepeal niiöelda "Kuressaare" rollis. Enamus seal olid noormängijad. Mõned neist said hiljem siiski päris asjalikud mängijad.
                        Kui mälu ei peta, oli neil päris tegija mängijast treener Attilo Lombardo. Ei ole õigekirjas kindel.
                        Jalgpallihaigla patsient #172
                        Diagnoos: raskekujuline futboliit

                        Kommentaar


                          #13


                          Sellel laupäeval(8. dets) on Soome yle 2 pealt üle pika aja 1. divisjoni mäng:

                          Crystal Palace-Manchester City, algus nagu ikka 16.50


                          Div 1st rääkides tundub, et Burnley on võtnud nõuks kõiki üllatada. Arvan, et tuleb eriti kõva rebimine play-off kohtade peale. Ise hoian pöialt Millwallile. Div 2s QPRile.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ahjaa, unustasin lisada, et viimaste aastate väljakukkujatest ootaks tagasi Sheffield Wednesdayd ja Nott Forestit. Sheffield meeldis mängustiili poolest. Nottinghami pooldan hea mineviku pärast ja loodan, et nad tõusevad taas parimate sekka.

                            Kommentaar


                              #15
                              Esimest divarit on huvitav jälgida, kui meeldib vaadata kiiret jalgpalli, mida seal tihtipeale mängitakse.

                              Isiklikult meenub mulle parima näitena 98-99 aasta liigamäng Sunderland-Barnsely 2:3, mis oli tõeliselt nauditav matsh. Mõlemad satsid ründasid agaralt ning mängutempo oli kõrge. Samuti oli meeldiv asjaolu, et Barnsley´l õnnestus mackemid üle mängida.

                              1. divisjon on tavaliselt väga konkurentsitihe ning hooaja alguses on võitjat raske ennustada. Seda eriti see hooaeg. Eelmistel hooaegadel on ikka nõni meeskond üksinda eest ära läinud (98-99 Sunderland, 99-00 Charlton, 00-01 Fulham).

                              Kommentaar

                              Working...
                              X