320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Derby ja tema hädad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Derby ja tema hädad

    no nii Toddy parseldab suure tõenäosusega Kinki ka maha, igatahes asi lõhnab vist varsti treeneri vahetuse järgi, mis siis saab? KAs on asi nii dramaatiline?
    Olen vist ei tea juba mitmes kes kurdab kaasa Derby hingehädadele, kuid siiski mis võiks olla selle hooaja palsamiks? Mõne nimekama mänguri müük, uus treener, sellega seoses potensiaalne rahasüst? ISe olen küll hetkel nõutu, kuid kindel olen selles, et miskit suurt seal ikka toimuma varsti peaks, veel ju jõuaks...

    #2
    Derby is going down
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #3
      Derby hädad on tüüpilised Inglismaa suhteliselt vaestele väikeklubidele. Nende ainus viis Premieris püsida oleks tugev noortetöö ja ülitargad ostud. Minu meelest on mõned teised samas suurusjärgus kõrgliiga klubid palju paremini kompleteeritud - näiteks Charlton või isegi Ipswich. Seepärast ei näe ma Derby tulevikku eriti roosilisena - muidugi võivad nad õnneliku hooajalõpuga ikkagi sel aastal püsima jääda...Aga kui suuremat rahasüsti ei tule, langevad nad peagi paratamatult välja. Mart on sinna liiga kauaks jäänud...saaks ta ometi kord pool hooaegagi tervena mängida - usun, et siis ta pääseb ka paremasse tiimi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar

      Working...
      X