320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real Madrid

     pujutt mis käib hetkel,et Real tahab palgata Beckhami 40M£ eest vastab tõesti tõele?Kuna millalgi rääkiti sellest ka aga siis Reali bossid lükkasid selle kuulujutu maha,et neil pole mõttesse üldse tulnudki teda palgata.
    Aga jah kui tõesti see saab nii olema siis edu Realile Aga kes see õnnetu mängija on siis kes jääb tema pärast pingile?

    #2
    Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

    becks kinnitas kuskil intervjuus, et iga mängija on meelitatud, kui Reali-sarnane klubi teda oma ridadesse peaks soovima... samas, ma arvan, et esiteks tooks manU-lepingu ennetähtaegne lõpetamine kaasa suured trahvid ja teiseks ju kõllatakse ka reali huvist arsenali meeste vastu. sõnaga, enne ei usu kui asi teoks peaks saama (aga ega ma ei uskunud ka ronaldo tehingu toimumisse ). inetu lugu oleks see igal juhul kyll.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

      Tõsise MANU fännina loodan, et kuulujuttudeks need jäävadki! Loodame, et Becksil on niipalju mõistust, et ta Old Traffordile jääb! Samas võib olla kuulujuttude ajendiks ka Fergussoni ja Beckhami vaheline hõõrumine, ent Fergussonil lõppeb leping sel suvel ja Beckhamil alles 2005, niiet loodame parimat!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

        Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi Ma usun, et Real on tabanud hetkel ManU nõrka kohta, kuna Beckhami ja Fergusoni suhted sassis - see peakski saatuslikuks saama. Kuigi eriti ei tahaks uskuda, et Ferguson temast loobub. \'Jalgpall ja reklaam\' saaks uue tähenduse ja ManU poulaarsus maailmas langeks muidugi kõvasti. Ostku nad asemel, kes tahes.

        Mina ei saa ainult sellest aru, kust kurat võtab Real nii palju raha....

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

          Nimelt Real oli eelmine aasta tugevalt miinustes kuni Madridi linn otsustas võlad likvideerida, näitex osteti linnale Bernabeu staadion! Ütleme nii et Madridile on Real sama tähtis kui Realile Madrid :P

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

            Originally posted by Magpie


            Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi Ma usun, et Real on tabanud hetkel ManU nõrka kohta, kuna Beckhami ja Fergusoni suhted sassis - see peakski saatuslikuks saama. Kuigi eriti ei tahaks uskuda, et Ferguson temast loobub. \'Jalgpall ja reklaam\' saaks uue tähenduse ja ManU poulaarsus maailmas langeks muidugi kõvasti. Ostku nad asemel, kes tahes.

            Mina ei saa ainult sellest aru, kust kurat võtab Real nii palju raha....
            Talle pidavat kuskil kuuluma üle ca 10 stata ja iga värava eest saavad lisapreemiat sponsoritelt ja eriti siis kui mingi staar lööb

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

              ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                Originally posted by H.M Murdock
                ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............
                Nii...

                Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi
                Pihtas-põhjas...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                  Ma ei saa aru, mix te arvate et MANU fännid >13 on?? WTF exole mina olen isiklikult MANU fänn juba tubli 10 aastat! Samas kui vinguda, siis tsekake mis pluusid on >13 aastase vendade seljas enamuses ..... (vihje Ronaldo)!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                    Ei tea sellel jutul võib äkki olla seos Reali ja ManU veerandfinaaliga.
                    Ennem läheb Vieira Reali kui Beckham, mõelga peaga mida Del Bosque kahe maailma parima parem äärega ühes meeskonnas tegema hakkab!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                      Originally posted by z3ro


                      Ma ei saa aru, mix te arvate et MANU fännid >13 on??
                      noh, mina näiteks arvasin küll, et leidub ka 13 eluaastast vanemaid. Kui aga tulihingeline manu fänn ise üritab veenda, et üle kolmeteistkümneseid pole, eks siis peab uskuma...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                        Originally posted by Magpie


                        Originally posted by H.M Murdock
                        ma ka miski pärast ei usu et becks maha müüakse.....õigemini ma loodan seda.....no kurat,kas realil vähe staare kuigi 60 miljonit on kõva raha....aga ikkagi...beckham on ju maailma parim tsenderdaja ja karistuslöökide lööja!!!!!ei..manu ei tohi enda fännidele seda teha...............
                        Nii...

                        Selle ostmisega on küll nii, et terve kuni 13-aastane \'fännikond\' vahetab lemmikklubi
                        Pihtas-põhjas...

                        kui see oli vihje sellele et mina kui beckhami \"fänn\" vahetan lemmikklubi siis nii see ei ole ja kui kedagi huvitab,siis ei ole ma 13:P
                        mõelda vaid kui nii Beckham kui ka vieira läheksid madridi siis oleks keskväli selline(alustades vasakult):
                        figo----zidane--vieira---beckham
                        päris karm või mis........aga NIMED EI MÄNGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                          Mõttetu teema!
                          Ja kui tuleks keegi juurde keskväljale, siis läheks Figo müüki.
                          Ise eelistaksin Beckhamile Joaquini aga eks suvel näeb...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                            Figo on ju maininud ka, et võib pensionile minna:P
                            Mõni aeg tagasi on ta öelnud, et lõpetab oma karjääri varem kui keegi arvata oskab

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Real Madrid ja D.Beckham\'

                              Originally posted by fittibaldi

                              .....samas, ma arvan, et esiteks tooks manU-lepingu ennetähtaegne lõpetamine kaasa suured trahvid......
                              et siis mida nagu??? keegi ei lõpeta ju mingeid lepinguid kui antud tehing toimuks. real omandab ju beckhami mängijaõigused. enne mõtle ka nautke kui siukest jama ajama hakkad

                              Kommentaar

                              Working...
                              X