320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pilti karikast ka:


    (ma huuj viitsin pildi õigekskeeramisega vaeva näha)

    Kommentaar


      Sellesmõttes on muidugi pettumus, et Paraguay võidujärgsete tissivälgutamiste asemel on Uruguay munnivälgutamised. Jalgpallijumal on pede.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
        Paraguay ei tohiks pettunud olla - kui nad on saanud finaali läbi mingi ime ja ka koos penaltitega, siis finaalis nad oleksid pidanud teadma, et ega Uruguay nendega nalja tegema ei hakka seekord ja otsustavad mängu enne penalte ära.
        No süües kasvab isu ja eks finaalis kaotajatel on alati pettumus sees, aga selles mängus oli Uruguay parem, suurem pettumus oleks olnud kindlasti penaltitega kaotamine.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Sellesmõttes on muidugi pettumus, et Paraguay võidujärgsete tissivälgutamiste asemel on Uruguay munnivälgutamised. Jalgpallijumal on pede.
          Aamen !

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Sellest ma küll hästi aru ei saa, miks turniiri parimaks valiti Paraguay väravavaht. No ma ei näinud muidugi nende poolfinaali ei näinud ja Brasiilia vastu tegi ta hea mängu, aga samas Muslera oli Argentiina vastu minu arvates küll parem, kui Villar Brasiilia vastu. Aga samas viimasel ajal tundubki, et see turniiri väärtuslikuma mängija auhind antakse rohkem kaotajatele lohutuseks.
            Muslera oli ülihea, aga Villar oli täiesti ulmeklassist - finaalis tegi juba 2-3 ulmetõrjet - Brasiilia vastu ülihea, lisaks võttis ühe penalti ära penaltiseerias ja Venezuela vastu ainult tänu tema megatõrjetele üldse penaltiteni välja veeti. Kõigele muule on Villar veel väga stabiilne. finaali ajal kui Villar jälle ühe imetõrje tegi, mõtlesin, et midagi peab ikka väga mäda olema kui Villari parimaks väravavahiks ei valita.

            Kommentaar


              Oih, minu viga, ESPN-i kommentaatorid seal puterdasid midagi kogu aeg ja mulle jäi mulje, nagu Villar oleks saanud turniiri väärtuslikeima mängija tiitli, aga selle sai hoopstükis Suarez. Sellesmõttes ma saan Villari parimaks valimisest muidugi aru, et tema ees seisev kaitseliin polnud see mis oli Uruguayl ja seega võis tõesti tema panus suurim olla, finaalis näiteks Musleral polnudki võimalust silma paista, üks supertõrje Valdezi löögile oli suht-koht kõik (muidugi ma umbes 15 min vahepeal ei näinud, stream ja arvuti hakkasid jamama). Ei ütleks, et Argentiina vastu oleks olnud Muslera panus väiksem, kui Villari panus Brasiilia vastu, aga jah samas poolfinaalis ja finaalis oli Musleral kordi lihtsamad tööpäevad.

              See Suareze turniiri parimaks valimisega on ka nii ja naa. Ma arvan, et Uruguayl oleks olnud ilma Forlanita palju raskem mängida, kui ilma Suarezeta, aga no ta lõi siiski poolfinaalis kaks ja finaalis ühe värava, niiet päris ilma asjata seda talle ka ei antud. Võib-olla lihtsalt otsustajad hakkasid kartma, et Forlani auhinnakappi ei mahu see auhind ära .

              Kõik individuaalsed auhinnad siis :
              Turniiri kõige väätuslikum mängija : Luis Suarez (Uruguay)
              Turniiri resultatiivseim mängija : Paolo Guerrero (Peruu)
              Parim noormängija : Sebastian Coates (Uruguay)
              Parim väravavaht: Justo Villar (Paraguay)
              Fair play auhind : Diego Lugano (Uruguay)

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ... itaallased alagrupist edasi kolme viigiga. Nüüd on Paraguay saanud finaali võitmata ühtegi mängu normaalajal. On midagi sellist varem ka juhtunud?
                "Alania Vladikavkaz qualified for Europe last season through the Russian Cup despite not winning a single game or even scoring a goal," writes Graham. "They qualified for the final through three 0-0 draws (all won on penalties) plus a quarter-final walkover against Saturn, who went out of business just before the tie was due to take place. They met CSKA Moscow in the final, where they did finally score a goal, but lost 2-1. With CSKA already in a Champions League place, this stunningly tedious cup run means they started their barely-deserved Europa League campaign by beating Aktobe of Kazakhstan ... but only on penalties after two 1-1 draws."

                http://www.guardian.co.uk/football/2...ten?CMP=twt_gu
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar

                Working...
                X