320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall pubis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui tuuakse võrdlusesse Olybeti spordibaar, mis on kasiino käepikendus ning eesmärk, nagu kasiinos üldse, on ülla-ülla pakkuda soodsat alkoholi, et inimesed piirid lõdvaks laseksid ja raha (maha) mängiksid, siis on küsimus suunitluses.

    Ja nüüd loe, mida ma teisest kraamist arvasin.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      1) Mingis teises teemas oli juttu O'Learys'est - äkki annaks toonase arutelu ka siia tõsta? Siis oleks kompaktselt erinevad arvamused koos.

      2) Käisin ise ka eile kaemas seda uut kohta. Järneb minu subjektiivne hinnang.

      Kõigepealt läksime sõbraga teiselt korruselt sisse ja tundus üsna okei koht. Istusime kusagile baarileti lähedale, et saaks vajadusel meelehead tuua. Leidsime koha ekraanide ees, sõber läks kohe õllejärjekorda. Alguses loobus, siis läks tagasi. Teisel katsel ütles, et tema ees oli ainult 1 inimene, aga õlle kättesaamiseks läks ikkagi ca 8 min (!). Õlu maksis 5 EURi (mingi suvaline vaadikas). Ma isegi ei hakanud proovima.

      Poolajal tekkis küsimus, et kuidas snäkkidega seal lood on... ootasin mingi 6 min (samuti minu ees oli 1 inimene) ja sain siis teada, et snäkke ja toite saab ainult alt baarist, aga kööki hakatakse juba varsti-varsti kinni panema. Okei, fine, ei oleks mingi nipiga enne 65. minutit vms snäkke kätte saanud. Võtsin oma õlle ja kobisin tagasi kohale. Teisel poolajal hakkas pilt pidevalt vilkuma - vahepeal ühed värvitoonid, siis teised. Seal kus istusin olid kõrvuti 2 mingit ca 40 tollist telekat. Mis oli tsipakene "wtf" - võinuks olla ju üks ja veidi suurem? Saan aru, et kui mitu mängu samal ajal, aga no kurat saaks ju kuidagi ära jaotada, et ei peaks erinevaid mänge kõrvalt ekraanidelt näitama?

      Poolajal käis ka kõlaritest mingi jauramine, ei kuulanud isegi suuremat osa sellest, mis Poom stuudios rääkis.

      Ehk lühidalt -
      - kallivõitu hinnad
      - üsna emotsioonitu õhkkond
      - väga halvasti läbi mõeldud teenindus
      - muud pisiprobleemid

      Käidud, nähtud. Tagasi mitte miski ei kutsu. 5-palli skaalal Google'i hinnang 2,2 tundub about right samas võib loota, et ajaga saavad süsteemid tööle ja läheb paremaks. Muidu ootab seda ilma kahtlusteta kiire ja kuulsusetu lõpp.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        1) Mingis teises teemas oli juttu O'Learys'est - äkki annaks toonase arutelu ka siia tõsta? Siis oleks kompaktselt erinevad arvamused koos.

        2) Käisin ise ka eile kaemas seda uut kohta. Järneb minu subjektiivne hinnang.

        Kõigepealt läksime sõbraga teiselt korruselt sisse ja tundus üsna okei koht. Istusime kusagile baarileti lähedale, et saaks vajadusel meelehead tuua. Leidsime koha ekraanide ees, sõber läks kohe õllejärjekorda. Alguses loobus, siis läks tagasi. Teisel katsel ütles, et tema ees oli ainult 1 inimene, aga õlle kättesaamiseks läks ikkagi ca 8 min (!). Õlu maksis 5 EURi (mingi suvaline vaadikas). Ma isegi ei hakanud proovima.

        Poolajal tekkis küsimus, et kuidas snäkkidega seal lood on... ootasin mingi 6 min (samuti minu ees oli 1 inimene) ja sain siis teada, et snäkke ja toite saab ainult alt baarist, aga kööki hakatakse juba varsti-varsti kinni panema. Okei, fine, ei oleks mingi nipiga enne 65. minutit vms snäkke kätte saanud. Võtsin oma õlle ja kobisin tagasi kohale. Teisel poolajal hakkas pilt pidevalt vilkuma - vahepeal ühed värvitoonid, siis teised. Seal kus istusin olid kõrvuti 2 mingit ca 40 tollist telekat. Mis oli tsipakene "wtf" - võinuks olla ju üks ja veidi suurem? Saan aru, et kui mitu mängu samal ajal, aga no kurat saaks ju kuidagi ära jaotada, et ei peaks erinevaid mänge kõrvalt ekraanidelt näitama?

        Poolajal käis ka kõlaritest mingi jauramine, ei kuulanud isegi suuremat osa sellest, mis Poom stuudios rääkis.

        Ehk lühidalt -
        - kallivõitu hinnad
        - üsna emotsioonitu õhkkond
        - väga halvasti läbi mõeldud teenindus
        - muud pisiprobleemid

        Käidud, nähtud. Tagasi mitte miski ei kutsu. 5-palli skaalal Google'i hinnang 2,2 tundub about right samas võib loota, et ajaga saavad süsteemid tööle ja läheb paremaks. Muidu ootab seda ilma kahtlusteta kiire ja kuulsusetu lõpp.
        Teenindus on seal tõesti masendav. Õlle saab osta vaid baarist. Söögi ooteaeg 1h. Hinnad isegi niiväga ei häiri.

        Betsafe Sports Arena on tore koht ja kuulsad külalised on põhiliselt mõeldud sellele ruumile, aga laua bronnimine on seal 30 eur per nägu. Ja ega sa seal ka oma asjad kiiremini saa.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kuna MM käib, siis panin sõbrannale aju pähe, et vutti näidatakse ta baaris vabaduse väljakul ekraan monusalt paras, siis tulge aga külla. Endise nimega nimega kuku kohvik. Nüüdseks Baar Tuum. Hinnad moistlikud ja olen ka siin abis. Utled oma soccerneti nime ja saad sambaze sõbraliku hinnaga kesvamärjukese kätte ja vutti nautida.

          Kommentaar


            Millises pubis oleks hea MMi kohtumist vaadata Rakveres?
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Millises pubis oleks hea MMi kohtumist vaadata Rakveres?
              Ilmselt Berliini Trahter on ainus variant hetkel. Sai isegi seal mõned lauad tänaseks kinni pandud.

              Kommentaar


                Siehr gut koht oli. Ja milline mäng!
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Kus Tartus MM-i vaadata soovitatakse? Ja äkki on kihnu fännidest foorumlastel isegi midagi ühisvaatamise laadset täna?

                  Kommentaar


                    Näidatakse suht igalpool. Illegaard, Pahad Poisid, Big Ben, Ristiisa, Barlova.

                    Kommentaar


                      Emajõe pruulikoda ka, kuid ise soovitaks illegaardi
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kihnul on fänne? Ma ei tunne ühtegi.
                        On ikka.

                        Kui järgmisel päeval tööpäeva poleks, siis ise vaataks Pahades Poistes või Illekas.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          MMi meeleolu on haaranud ka paljusi Pärnu meelelahutus ja toitlustusasutusi, mitte ilmselt küll vastavastatud armastusest mängu vastu, vaid ikka lihtsast matemaatikast jalgpall=õlu=kasum. Igatahes näeb suuremalt ekraanilt palli ja rahvuseid palli taga nüüd ka näiteks Alibis(endine Wirre) ja Templis(ee, endine postimaja?).
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Siehr gut koht oli. Ja milline mäng!
                            Jamh, kahjuks Rakveres konkurents madal ja trahter ongi sisuliselt ainus variant. Ilmselt vaatab finaaligi ja midagi veel seal ära. Päris ideaalne spordivaatamiseks ta oma olemuselt pole, ses vallas oli kunagine Carla tagumine ruum mälestustes mõnusam pesa. Hindki Berliinis krõbe, aga mis sa teed, pubijalkal on oma võlu ja MM pole iga päev + hea seltskonnaga on igal pool lõbus.

                            Mängud olid aga tõesti kõvad, eriti Prantsusmaa-Argentiina.

                            -e- alates veerandfinaalidest tõmmatakse lina ka alla ja võetakse projektor appi.

                            Kommentaar


                              Illekas oli kell 16.58 veel kinni. Uksel on küll avamiaaeg 17, aga noh, päeva esimest mängu tasub vast ikka mujalt vaadata. Pahad poisid on superluks.

                              Kommentaar


                                Vabaduse väljakul hakatakse näitama tänasest vutti, mingid tribüünid ja värgid pidid tulema lausa ja käimlad. Eelmine MM oli täiesti okeilt rahvast ja hea vibe seal. Ilm on nagu ta on ja õlled võtad Rimist ja olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X