320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall pubis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Viies Villem on räigelt alla käinud. Olgu siis siin ka mainitud.
    Aega on kõvasti Sinu kommentaarist edasi läinud ja oleme tänaseks oma pubis üht-teist ka muutnud. Kas Sa oleksid nii hea ja täpsustaksid, mis tähendab Sinu jaoks "räige alla käik"! Hea meelega parandaksime vastavalt võimalustele oma vead!!! Ootan Sinu vastust viiesvillem@gmail.com või Facebooki sõnumitesse! Lugupidamisega Viies Villem juhtkond

    Kommentaar


      #92
      Viies Villem Pärnus kannab ka üht-teist üle: http://www.viiesvillem.ee/pub/spordiulekanded/

      Kommentaar


        #93
        On kellelgil mingit infot selle kohta, kas täna näeb Pärnus kusagil Arsenal - Liverpool mängu või on igal pool suunatud rõhk El Clásicole?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
          On kellelgil mingit infot selle kohta, kas täna näeb Pärnus kusagil Arsenal - Liverpool mängu või on igal pool suunatud rõhk El Clásicole?
          Sweet Rosie ei näita või Hahni pubi?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Sweet Rosie ei näita või Hahni pubi?
            Viasat Sport kannab üle ? Siis on vaid küsimise vaev, vähemalt Hahnis.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #96
              Kui kunagi oli Molly Malone kindel koht kus alati mängu näed, siis see uus Mad Murphy selle asemel on kõvasti alla käinud. Palju väiksem valik mänge, pea iga teine kord pildiga mingi kamm või kaob üldse ära. Eile näiteks vabandati, et ilma tõttu ja "ei ole mõtet mujale vanalinna otsima minna, igapool on maas". Tõsi enne mängu oli ka Nimetas maas, aga kui algas, seal kõrval isegi miskisugune lounge bar Clayhill isegi näitas. Hädapärast on Breweri ka lähedal.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                #97
                Tbh ma pidin ise ka panni harjama, et mängu vaadata eile - pea 3 sendine lörtsikiht sadas otse pihta ja jäi paksu kihina peale.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  #98
                  Pidin söbraga Dublineris kokku saama. Noh, ok koht ju- õlu ja snäkk ja nädalavahetustel jalka. Aga sittagi. Kõikidest telekatest tuleb "Aid africa" või mis iganes see ühislaul oli. Mõtlen et hea küll. All asuvas Bayerni kelleris on ka jalkat näidatud. Aga sittagi. Sel olid kõikides telekates nikkuvad shimpansid.

                  Kommentaar


                    #99
                    Alati võib ju küsida, et seda muudetaks. Mu kogemus küll selline, et suht tihti tullakse soovidele vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Alati võib ju küsida, et seda muudetaks. Mu kogemus küll selline, et suht tihti tullakse soovidele vastu.
                      kahjuks on just dublinerist olemas ka kogemus, kuidas juba mõnda aega käinud mängu asemele lülitati tuimalt hiljem alanud mäng teiselt kanalilt. leti juures viisakalt tehtud märkuse peale, et äkki oleks siiski viisakas tagasi vahetada, sest inimesed vaatasid, reageeriti stiilis "a keda huvitab".

                      võib-olla lihtsalt ebameeldiv erand, aga noh, kui tuli jutuks.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vauuu. Telekates saab kanaleid vahetada!? Ma olen pimeduses elanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Vauuu. Telekates saab kanaleid vahetada!? Ma olen pimeduses elanud.
                          Ei tasu ironiseerida. Antud juhul oled sina see, kellel polnud suud peas, et teenindajatelt kanalivahetust küsida. Su jutust küll pole näha, et sa seda tegid ja nemad sind pikalt saatsid.

                          Kommentaar


                            Ei. Vaara. Kogu postituse point oli selles et pubis võib vaadata primaatide suguelu. Mis tundus veider amissealssiisikka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Mõtlen et hea küll. All asuvas Bayerni kelleris on ka jalkat näidatud. Aga sittagi. Sel olid kõikides telekates nikkuvad shimpansid.
                              Eile oli jah Fulham vs Stoke

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kogu postituse point oli selles et pubis võib vaadata primaatide suguelu. Mis tundus veider amissealssiisikka.
                                sa nimeta baaris ei käi vist eriti sageli.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X