320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Ida 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    III liiga Ida 2011

    1 JK Baltika Keskerakond
    2 JK Visadus
    3 Raasiku FC Joker 1993
    4 Rakvere JK Tarvas II
    5 Kiviõli Tamme Auto II
    6 JK RGR Airon
    7 FC Ühinenud Depood
    8 Kuusalu JK Rada
    9 Tallinna FC Štrommi
    10 FCF Järva-Jaani SK
    11 FC Balteco
    12 FC Maardu

    Esimesed mängud leiavad aset juba sellel nädalavahetusel.
    Vaikne.....

    #2
    Julgen pakkuda et Maardu on selle hooaja favoriit.

    Kommentaar


      #3
      Kahjuks pole enamus meeskondi näinud ja ei kujuta ette millist mängu keegi näitab. Kuid eks esimesed ringid näitavad kes ja kuidas esineb.
      Vaikne.....

      Kommentaar


        #4
        ma pakun et FC Visadus näitab ka midagi

        Kommentaar


          #5
          Minu prognoos:

          1 JK RGR Airon
          2 JK Visadus
          3 FC Maardu
          4 Raasiku FC Joker 1993
          5 Kiviõli Tamme Auto II
          6 JK Baltika Keskerakond
          7 Tallinna FC Štrommi
          8 FC Ühinenud Depood
          9 Rakvere JK Tarvas II
          10 Kuusalu JK Rada
          11 FCF Järva-Jaani SK
          12 FC Balteco

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas FC TVMK III Vaata postitust
            Minu prognoos:

            1 JK RGR Airon
            2 JK Visadus
            3 FC Maardu
            4 Raasiku FC Joker 1993
            5 Kiviõli Tamme Auto II
            6 JK Baltika Keskerakond
            7 Tallinna FC Štrommi
            8 FC Ühinenud Depood
            9 Rakvere JK Tarvas II
            10 Kuusalu JK Rada
            11 FCF Järva-Jaani SK
            12 FC Balteco
            Muidugi igaüks ennustab nii kuidas tahab,aga rakvere ja kuusalu panid sa väga madalale ja visaduse liiga kõrgele.
            Maardu on kindel favoriit siin .

            Kommentaar


              #7
              Ütleme nii et siin on paljud üllatuseks võimelised. Samas kindlasti on raasiku ka vägagi tugev. Kuid ei usu et Airon selle ära võidab!
              Vaikne.....

              Kommentaar


                #8
                Kuusalu Rada vs Raasiku Joker 3-2

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas tafka90 Vaata postitust
                  Kuusalu Rada vs Raasiku Joker 3-2
                  2 kollast ja 3 punast kaardi

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas FC TVMK III Vaata postitust
                    2 kollast ja 3 punast kaardi
                    Korralik hooaja algus
                    Vaikne.....

                    Kommentaar


                      #11
                      ütleme nii et kuusalu ''ahvid'' ei oska jalgpalli mängida. ma pole elusees nii haigeid ja ... tüüpe ja meeskonda näinud. ma arvan et kui ei oska jalgpalli mängida siis pole isegi mõtet. kahju muidugi et jokeri poisid läksid selle kõige provokatsioonidele kaasa.

                      PS! Kuusalu poistele, et jalgpalli mängitakse jalgadega mitte suuga.!!!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas orav19 Vaata postitust
                        ütleme nii et kuusalu ''ahvid'' ei oska jalgpalli mängida. ma pole elusees nii haigeid ja ... tüüpe ja meeskonda näinud. ma arvan et kui ei oska jalgpalli mängida siis pole isegi mõtet. kahju muidugi et jokeri poisid läksid selle kõige provokatsioonidele kaasa.

                        PS! Kuusalu poistele, et jalgpalli mängitakse jalgadega mitte suuga.!!!!!
                        Nagu tulemusest näha mängisid paremini kui Raasiku poisid

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas orav19 Vaata postitust
                          ütleme nii et kuusalu ''ahvid'' ei oska jalgpalli mängida. ma pole elusees nii haigeid ja ... tüüpe ja meeskonda näinud. ma arvan et kui ei oska jalgpalli mängida siis pole isegi mõtet. kahju muidugi et jokeri poisid läksid selle kõige provokatsioonidele kaasa.

                          PS! Kuusalu poistele, et jalgpalli mängitakse jalgadega mitte suuga.!!!!!
                          Kole mäng oli. Mõlemad pooled keesid üle. Olgu see su praegune sõnavõtki tõestuseks, et ka Raasiku poolel on tõsiseid suhtumisprobleeme. Ei ole mõtet pärast mängu võitja peale viha välja valada. Nii Kuusalu kui ka Raasiku peaks mängust õppust võtma ning edaspidi ennast rohkem talitsema.
                          Loodame, et murul näeme juba kenamat mängu.

                          Kommentaar


                            #14
                            Jah, nõustun hr. Oravaga selles suhtes, et mäng ei olnud ilus ja Raasiku mängupilt kindlasti rohkem jalgpalli moodi kui meie oma, kuid nagu ikka jalgpalli kipub olema, siis alati see "ilusam jalgpall" seda positiivset resultaati ei too. Samas ei saa ma aru miks kogu meeskonda sellise tiitliga omistati, sest see üks episood seal mängus(kus jagati kaks punast ja kaks kollast), oli ju koht, kus ehk mäng käest ära kippus minema. Ja eks ma see teine punane, kus vv meie mehe vigaseks jooksis, kuid seal lihtalt ju jäi vv hiljaks, tahtlikku ei olnud vist midagi.
                            Ma Siimuga täiesti nõus, et eks mõlemad meeskonnad tahtsid vist hooaja avamängus liialt midagi tõestada,,,aga Orav ole ikka hea mees ja ära niimoodi meeskonnale diagnoose panema hakka, see lihtsalt ei ole ilus. Katsume ikka meiegi jalgpalli mängida ja ehk sügisringis murul olles näitame ka meie ilusamat pallimängu ja näed juba teistsuguseid "tüüpe".
                            Igatahes edu teile!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Tarvas II vs Maardu 1-1. Mängust nii palju, et viik oli õige tulemus. Mõlemad olid väga võrdsed. Maardu andis ründajale koguaeg jooksu peale palle millest ka 1 ära löödi ja RKV lõi rohkem kaugelt peale, korra käis ka pall latis. Värav tuli pennust mille realiseeris Võsaste. Rakvere koha pealt nii palju, et mäng tundus üsna toores olevat, mis on ka hooaja alguses loogiline, küll see mängupilt varsti paremaks läheb. Ja ennustuste kohta nii palju, et RKV peaks ikka esi kolme hulka raudselt tulema, nagu ka Maardu, aga eks hooaeg näitab ! Pealtvaatajaid oli 62.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X