320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet Keeper Liiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen päri. Aga kuidas seda ootelisti reguleerida, et kes sinna saab ja mis kohale? Mingid nõudmised peab olema täidetud a la peab olema mänginud vähemalt kaks korralikku(lõpuni välja) hooaega Eesti fantasyliigade süsteemis.

    Kommentaar


      Ootelist on hea mõte. Lisaks võiks listis nimede taga järjest uueneda ntx liigade hooaegade tulemused, tänu millele on võimalik listis tõusta või langeda vms... Natuke ulme ehk aga vbla annab midagi välja voolida. Samas on suht tõenäoline, et see list eriti pikaks ei kujune.

      Kommentaar


        Tajun eespool ühe väljendi väärkasutamist. Aga noh, uus asi ka, äkki õpid veel ära.

        Ps. Ootan ka teiste manageride, kes hooaja jooksul ei olnud valmis trade'ima põhjusel "ma lõpetan hooaja lõpus ära ja siis enne ei hakka mehi vahetama, las uus manager teeb ise oma otsused", lükkeid.

        Pps. See selleks.

        Kommentaar


          106-94 - vahe +12 Heatile ja tiim läheb Wertyle manageerimiseks.

          Kommentaar


            Palju õnne wertyle ja tere tulemast!

            Kommentaar


              Tänan. Tere.

              Kommentaar


                Palju õnne. Kogu austusest eelmise omaniku vastu on Sul siiski võimalus läbiviia nimevahetus. Uus omanik ju riietab klubi uutesse sponsorvärvidesse ning ehitab halli uude linna

                Kommentaar


                  Edu uuele GMile!

                  Pooldan mõtet, et edaspidi võiks kandidaadil olla mõned aastad Eesti fantasyliigade süsteemis mängitud - paari hooajaga peaks ju ära nägema et kas püsivust/huvi on ning et kas manager on vaimselt terve - st et ei hakka mehi loopima ja vahtu suust välja ajama, kui ei tehta nii nagu tema soovib.

                  Kommentaar


                    Commish võiks siia postitada praegused koosseisud

                    Kommentaar


                      Kas see leht on nüüd igavesti aegunud või lihtsalt ootab "koolialgust" ?

                      Kommentaar


                        keeperist ei tea ma midagi, kas tegutsebki enam, uued commishid siia infot tõesti enam pannud ei ole. siimule paar linki veel tegin. tundub et hoiate infot kuskil mujal, ma võin kogu keeperi sealt lehelt ära kustutada, praegu on seal mitme aasta vanune info.

                        Kommentaar


                          Mina kui commish pole mitte midagi teinud välja arvatud väga jooksvad asjad hooaja sees. Võtan hetkel kohustuseks panna siis meeskondade koosseisud järgmise nädala teises pooles, kuna vahepeal ei viibi kodumaal.
                          Selge on see, et kui tahta hoida seda liigat elus tuleks leida kohusetundlikum commish uueks hooajaks.

                          Kommentaar


                            Relax Aramis. Suvi ju. Kõik on ok.

                            Kommentaar


                              Samas, uue liitujana viskaks pilgu meeskondade koosseisudele korra peale küll. Suurema osa sai foorumist küll kätte, aga paar-kolm satsi jäi nagu vajaka. Jõudu!

                              Kommentaar


                                Hei avastasin ka EFNBA teema just. Kas keegi oskab öelda kas tuleval hooajal keeper, või mõne teise liigaga ühineda võimalik on? Olen Yahoo keskonna mänguga tuttav 4 aastat mänginud usakatega. Tahaks omadega ka mõõtu võtta. Äitäh soovituste eest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X