320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uue foorumi vead!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uue foorumi vead!

    Sain sellise kirja ning sooviks teada, kas kellelgi on midagi sarnast jutunud ning kui on, siis palun kirjeldage kuidas ning mis op süsteeme jne... kasutate, tundub mingi eriti imelik viga olevat (vastused kasvõi e-mailile):

    üks viga: ma ei saa postitusi saata. selle koha peal, kus peaks olema teate kirjutamise aken, on tühjus. ka hiirega klõpsamisest ei ole abi, näiteks ei reageeri koht "postituse eelvaade". puudub ka sõnumi saatmise ikoon. küll
    võin sisestada postituse pealkirja, paraku pole sellest abi.;( ära saata ei ole ju võimalik!

    tegelikult oli sama jama juba varem, aga seda ainult privaatsõnumite saatmisel. ka seda ei olnud võimalik tihtipeale teha. viimase vastu ma aga erilist huvi ei tundnud. küll aga tahaks foorumis ka edaspidi osaleda. miks siis nii? hirmus vana tarkvara mul arvutis ei ole: windows2000.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    See on vist sellest, et lehe esmakordsel laadimisel ei kuvata millegipärast kogu teksti. Pean üsna tihti refreshi tegema, et kogu lehekülg nähtavale ilmuks. Näiteks on tihti puudu lehekülje lõpp ja nüüd sisse logides oli avalehelt puudu parem pool. Refreshiga läks aga kõik korda.


    Ja muidugi on kiirus mistahes ilust või mugavusest minu arvates tähtsam. Sellega tuleks teil tõsiselt tegeleda.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      #3
      Kiirus. Klõpsisin siin praegu ringi ja vahepeal on kõik korras, siis aga laeb mimgit lehte niikaua, et.....
      Y R A

      Kommentaar


        #4
        miks ta raisk nii aeglane on ???

        Kommentaar


          #5
          Oeh, kiirus EI OLENE foorumist, vaid serverist ning kasutaja ühendusest ja muust sellisest.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Hankige parem server siis, see on praagu küll jube

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by Martin


              Oeh, kiirus EI OLENE foorumist, vaid serverist ning kasutaja ühendusest ja muust sellisest.
              Kas siis tõesti server, kasutaja ühendus ja muu selline meil kõigil ühe päevaga alla sadas. Ei usu hästi.

              P.S. Varem kasutasin Netscape'i aga nüüd ei saa selles ma enam sisse trükkida teksti.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by vello99
                Kas siis tõesti server, kasutaja ühendus ja muu selline meil kõigil ühe päevaga alla sadas. Ei usu hästi.

                P.S. Varem kasutasin Netscape'i aga nüüd ei saa selles ma enam sisse trükkida teksti.
                1) Suurem osa kasutajatest ei tea vist jah fakti, et koos foorumiga vahetati ka serverit, kus see foorum asub - põhjustest tõesti ei taha rääkida, kuid liigutamine OLI vajalik.

                2) Netscape'iga oli jama juba eelmiste versioonide puhul ning, noh, oleme ausad - kuna põhiline osa maailmast kasutab ikkagi IE-d, siis on ülejäänud browzerid jäetud palju väiksema tähelepanu alla. Muide - Operaga peaks ka korras kõik olema.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by vello99


                  Originally posted by Martin


                  Oeh, kiirus EI OLENE foorumist, vaid serverist ning kasutaja ühendusest ja muust sellisest.
                  Kas siis tõesti server, kasutaja ühendus ja muu selline meil kõigil ühe päevaga alla sadas. Ei usu hästi.

                  P.S. Varem kasutasin Netscape'i aga nüüd ei saa selles ma enam sisse trükkida teksti.
                  Ja minu meelest on patt kui eesti jalkafännid ei kasuta Opera browserit!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    No aeglasem on see foorum küll, see on nats halb.
                    Värvid on aga üsna ilusad, teevad lehe lõbusamaks.
                    Nüüd jääb ainult oodata, millal avataridega midagi ette võetakse (igaüks saab panna avatari oma meele järgi).
                    Tiba häirib mind foorumi puhul lehe ülemine osa. Informatoorne osa (kes liitus, millal liitus, info jne.) võtab liiga suure osa lehe ülaservast. Mul näiteks 600X800 resolutsiooni korral algavad teemad alles lehe keskelt peale. Peab kohe scrollima hakkama. Foorumis aga peaks just põhirõhk olema postitustel ja teemadel.
                    Seoses sellega tõstsin ise paar rida ümber ning tulemused olid järgnevad:
                    Foorumi pealehekülg: Siin
                    Foorumis sees: Siin
                    Kebabil ja Mikul vahetasin niisama ka avatarid ära, et näha kuidas paistavad.
                    Ärge siis pikka pidage. Lihtsalt aega oli üle ja ülemine osa häiris vähe.
                    Muidu aga moderaatoritele edu, mis muud.

                    Kommentaar


                      #11
                      ma pole küll ühtegi probleemiga kokkupuutunud. võibolla te lihtsalt ei oska

                      Kommentaar


                        #12
                        Kuidas teema sees lehekülgi vahetada saab?

                        Ennem olid lehekülje numbrid ilusti all nurgas olemas, et klõps ja valmis.

                        Kõige hea kõrval, mis on juurde tulnud on jah kehv see, et tiba aeglasemaks on asi jäänud ja siis see värk, et asi on eesti ja inglise segakeeles. Võibolla oli ennem ka, aga ei pand tähele lihtsalt.

                        Naljakas on lugeda:

                        Moderators:ei ole või Varssavi vallutamine by Van der Sell

                        Jõudu!

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by kyps
                          Ennem olid lehekülje numbrid ilusti all nurgas olemas, et klõps ja valmis.
                          [color=red]nüüd on vasakul pool, aga kehva nähtavusega[/color
                          asi on eesti ja inglise segakeeles. Võibolla oli ennem ka, aga ei pand tähele lihtsalt.

                          Kui ei eksi, siis eile olid veel reeglid jms. ingl. keeles


                          Varssavi vallutamine by Van der Sell

                          Vallatu Vallutaja Vandersell


                          ]
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            nagu ülalpool näha, ei oska ma uuenenud võimalusi korralikult kasutada, minu jaoks tsipa keeruline
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #15
                              Teatan, et mina olin see, kes Martinile selle maili saatis, millest ta kõige ülal räägib. Ja jama oligi selles, et mul on Netscape. Tundub veidikene naljakas, et selle foorumi kasutamine eeldab IE olemasolu (need teised nimed, millest Martin räägib ei ütle meile, arvutikaugetele inimestele, midagi Nojah, mul see IE siin juhuslikult on ja seepärast saangi seda teadet siin kirjutada. Aga kui ei oleks?
                              Muidu on uus foorum siiski ok.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X