320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

OneSkillManager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    NB! Mängu saate ka Eesti keelseks, kui vahetate selle enda profiili alt ära, mäng on alles tõlkimisel, seega võib esineda vigu ja probleeme.

    Sigmar.

    Kommentaar


      #17
      kuidas liigase saab liituda ?

      Kommentaar


        #18
        Liidetakse peale regamist vist m6ne aja p2rast automaatselt.
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          #19
          Minu arust tuleb formatsioon kinnitada ja siis lisatakse automaatselt liigasse.
          AILTON

          Kommentaar


            #20
            Kallid foorumlased, selle jaoks ongi olemas mängus foorum, seal on ka ilusasti ära toodud see, kuidas Liigasse saab..:Vaja ainult natukene otsida ja eesti keelt mõista.

            Kommentaar


              #21
              Eestis on hetkel 98 aktiivset meeskonda, võibolla oled just sina 100 ja tähistad seda imelist juubelit.

              Kommentaar


                #22
                Mängus on pool hooaega läbi ja kõik sujub plaanipäraselt..

                NB! Liitu kohe ja sul on võimalus saada lisa noori...Täpsemalt mängus endas.

                Kommentaar


                  #23
                  Eestlased, kes pole veel OSM-iga liitunud, siis siin on mõned põhjused, miks te ikkagi võiksite sellega liituda:

                  - Mäng kasvab ja areneb märkimisväärse kiirusega!
                  - Aktiivne foorum(ielu)!
                  - Mängu arendaja/omanik kuulab kasutajate nõuandeid/ideid ning üritab neid vastavalt võimalusele ka realiseerida.
                  - Palju võistlussarju, kus end proovile panna! (Liiga, Karikas, 3 Rahvusvahelist klubiturniiri, Rahvuskoondised, Võimalus luua oma sõprusliiga! (formaadi saab ise valida: nt. alguses alagrupid, siis play-offid jne))

                  Ja neid põhjuseid too mänguga liitumiseks on kindlasti veel!

                  Seega kui Teil tekkis huvi, siis usun, et te ei kahetse oma otsust.

                  Liituge!

                  Kommentaar


                    #24
                    Mäng on nüüd ka täielikus Eesti keeles, saavad ka nooremad, mitte keelt oskavamad inimesed mängida.

                    Kommentaar


                      #25
                      olen alates algusest seda mänginud... olin enda võistkonnaga siis eesti meistriliigas ja jäin ilusti viimasena püsima esimese hooaja lõpus. Aga siis järsku olin III 2 liigas. nagu wtf? mingid süsteemid olid valesti arvestatud ilmselgelt.

                      Kommentaar


                        #26
                        Regasin ka ära . Üritan vaikselt asjale pihta saada.

                        Kommentaar


                          #27
                          olen alates algusest seda mänginud... olin enda võistkonnaga siis eesti meistriliigas ja jäin ilusti viimasena püsima esimese hooaja lõpus. Aga siis järsku olin III 2 liigas. nagu wtf? mingid süsteemid olid valesti arvestatud ilmselgelt.
                          Võibolla olid sa mingi aja eemal või mis?




                          ErKa12
                          Regasin ka ära . Üritan vaikselt asjale pihta saada.
                          Sa võid alati mängu foorumit kasutada või minuga seal kontakteeruda: SigmarNaudi seal siis kasutajanimi.

                          Kommentaar


                            #28
                            eemal või mitte... aga kuidas saab mind liigutada 3 astet allapoole, kui jään püsima kõigekõrgemasse liigasse?

                            Kommentaar


                              #29
                              eemal või mitte... aga kuidas saab mind liigutada 3 astet allapoole, kui jään püsima kõigekõrgemasse liigasse?
                              põhimõtteliselt kustutati su meeskond/mehed ära ja anti boti kätte!

                              Kommentaar


                                #30
                                Nüüd on mängus võimalik ka enda "talente" Kalkuleerida-lähemalt leiate mängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X