320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Norwich City F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Miks nii kuri? See oli aus kùsimus.
    Ma ei tea. Ma olen foorumis aastaid ja aastaid Norwichist kirjutanud. Ilmselt ma siis mingi sordi huviline olen.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma ei tea. Ma olen foorumis aastaid ja aastaid Norwichist kirjutanud. Ilmselt ma siis mingi sordi huviline olen.
      Polnud väga aktiivselt jälginud. Sellest tuligi küsimus, et palju sul neid "meiesid" on? QPR-i olen märganud, Liverpooli vist ka. Norwich. On neid veel?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Polnud väga aktiivselt jälginud. Sellest tuligi küsimus, et palju sul neid "meiesid" on? QPR-i olen märganud, Liverpooli vist ka. Norwich. On neid veel?
        johhaidii. helista raadiosse, telli lugu.

        jõuluvana on sul vist bänni-listis.
        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust


        edit. teemasse. redmond läheb uuel aastal fantasy tiimi.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Polnud väga aktiivselt jälginud. Sellest tuligi küsimus, et palju sul neid "meiesid" on? QPR-i olen märganud, Liverpooli vist ka. Norwich. On neid veel?
          Ei. See on kõik.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Norwich City manager Alex Neil has signed a "new and improved longer-term" contract following the club's promotion to the Premier League.

            Klassika. Tuleb uus manager, võidab Championshipis palju mänge (25-st 17!!), tõuseb koos klubiga Premieri ja saab preemiaks pika lepingu. Siis tuleb reaalsus ja allakäik ning sackimine läheb klubile väga kalliks. Öelge, et ma eksin.
            Kas eksid või mitte, on kaugelt liiga vara öelda. Aga ega Norwichil alternatiivi pole. Niipea kui allpool keegi võitma hakkab, panevad rikkamad ja suuremad klubid seda kohe tähele. Neili lahkumine kohe pärast triumfi olnuks katastroof. Ja pealegi saab Norwich endale seda väljaminekut lubada: hullud võlad puuduvad ja mängijaturul tegutsetakse vaoshoitult.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Särgiloojad ruulivad! http://101greatgoals.com/blog/norwic...t-best-tweets/

              Kommentaar


                22. juunil sainiti Mulumbu. Säält saadik vaikus. Hooaeg läheneb tohutu tempoga. Paistab, et van Floppsvinkel on nüüd Premieri hooajaks ka kuidagi tagaukse kaudu tagasi sisse hiilinud.
                25 mängijat treeninglaagris Austrias:
                John Ruddy
                Steven Whittaker
                Bradley Johnson
                Russell Martin
                Michael Turner
                Lewis Grabban
                Jonny Howson
                Cameron Jerome
                Gary Hooper
                Tony Andreu
                Wes Hoolahan
                Elliott Bennett
                Ricky van Wolfswinkel
                Nathan Redmond
                Martin Olsson
                Ryan Bennett
                Jacob Murphy
                Declan Rudd
                Alexander Tettey
                Gary O'Neil
                Sebastien Bassong
                Vadis Odjidja Ofoe
                Graham Dorrans
                Youssouf Mulumbu
                Harry Toffolo
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Juba eelmine kord kui premmis käisid, ei meeldinud nende mängud kuna need olid lihtsalt väga igavad ja ainuke tegijam vend tundub Redmond olema.

                  Kommentaar


                    Lisaks ka premmi koledaim vorm järgmine aasta:



                    Kõigi silmist peegeldub "HELP ME".
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Lisaks ka premmi koledaim vorm järgmine aasta:



                      Kõigi silmist peegeldub "HELP ME".
                      Kahurid tulistavad ikka topelt, muidu on oht, et mõni ei panegi tähele.
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas författare Vaata postitust
                        Kahurid tulistavad ikka topelt, muidu on oht, et mõni ei panegi tähele.
                        Pole sel vormil viga midagi. Natuke värvi ei tee kunagi paha.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Pole sel vormil viga midagi. Natuke värvi ei tee kunagi paha.
                          Ega ma siis vormi ei laitnud. Vorm on tore.
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Pole sel vormil viga midagi. Natuke värvi ei tee kunagi paha.
                            Millistes mängudes on mõtet seda geniaalset kolmandat vormi siis kasutada, kui esimesed kaks vormi on samades värvides?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Pole sel vormil viga midagi. Natuke värvi ei tee kunagi paha.
                              Värvid ei tee tõesti paha. See vorm aga teeb silmadele palju paha.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Värvid ei tee tõesti paha. See vorm aga teeb silmadele palju paha.
                                Mis ta siis teeb silmadele? Hävitab võrkkesta? Äge olge eided ja vinguda nii palju. Ühest kommentaarist piisaks, et ei ole sinu maitse. Ma saan aru, et hapukurgi hoolega, aga no võtke end kokku.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X