320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Beckfordi hetkehind olevat ca. 3M juures. Kuigi äkki võtab mõistuse pähe ja ei lahku klubist, mis järgmine aasta on Championshipi suurim ikkagi.
    Ise loodan südamest sama. Loodetavasti ta ise mõistab ka seda.

    Kommentaar


      Jermaine Beckford's agent has confirmed the Leeds United striker has handed in a transfer request. Reports suggest Newcastle United have made a final bid of £1.5million for Beckford, who is out of contract at the end of the season.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas hos7age Vaata postitust
        Jermaine Beckford's agent has confirmed the Leeds United striker has handed in a transfer request. Reports suggest Newcastle United have made a final bid of £1.5million for Beckford, who is out of contract at the end of the season.
        Tänud väravate eest ja good luck. Viimane aasta on Becks ikkagi suht primadonna olnud, nii et mina küll nutma ei jää. Parem oleks olnud muidugi suveni, aga ju siis on Toonil nii hirmsasti praegu sellist tüüpi strikerit vaja. Igatahes saab see saaga lõpuks läbi. Ennustan Becksile umbes 8-10 väravat järelejäänud hooajaks, kui ta Tyne ääres maanduma peaks. Aga selleks, et (eeldatavalt) järgmine hooaeg Premieris läbi lüüa, peab ta ikka üsna suure arenguhüppe tegema. Liiga ühekülgne premieri kaitsjate vastu (v.a. Wes Brown).

        Ja küll me leiame asenduse, kes Leedsi särki rohkem kanda tahab ja väravaid lüüa suudab. 1,5 milli on rohkem kui selle jaoks vaja on. Äkki jääb veel Gradeli jaoks kah pappi üle.

        Ausalt öeldes on mul suht kama niikaua kuni Larry peatreener on. Esimene Leedsi peatreener üle väga pika aja, kellega ma ennast hästi tunnen. Oma poiss ikkagi. Ei tea palju inglismaa kõrgemates liigades üldse on peatreenereid, kes on oma kandi poisid ja klubi fännid?
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Njah, mis seal ikka, teebki teise poole huvitavamaks. Sügisel hakkas igav juba.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
            Njah, mis seal ikka, teebki teise poole huvitavamaks. Sügisel hakkas igav juba.
            Asjas ei ole veel muidugi midagi kindlat. Official statement ütleb, et Becks läheb siis, kui hind on sobiv ja asendaja on kindel. Teise tingimuse nimel käib praegu töö, esimesele teab vastust ainult Kenneth William Bates.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Ah, neid requeste on ta varemgi esitanud ja müüdud pole teda ka siis. Eelmise võttis pärast lepinguvaidluse lõppu tagasi, kuigi uues lepingus kokku ei lepitud. Suurt vahet pole, Grella on niikinii pingil ootamas, kuid mingi kahe milli eest läheb vast ära jah.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Keegi Drakside-is oletas, et küllap saatis Kenneth NUFCi oma pakkumisega persse ja seepeale läks agent pressi. Request esitati juba detsembri lõpus, aga hoiti siiani osapoolte teada. JB agent tundub üldse üks tagasihoidlike agendivõimetega ässitaja olevat. Erinevalt Okust olen mina JB suhtes pessimistlikum ja arvan, et tema II poolaasta laeks NUFCis jääks 7 väravat. Sest nagu juba öeldud - mitte igas mängus ei õnnistata teda oranži kaitsjaga.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  Keegi Drakside-is oletas, et küllap saatis Kenneth NUFCi oma pakkumisega persse ja seepeale läks agent pressi.
                  Ma ka mõtlesin järgi. Kas ristipoeg Dennis Wise on endiselt NUFCis alles? Siis peaks Onu Kenneth kolm milli küll kätte saama.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    minu teada sai onu Dennis siiski suusa
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      minu teada sai onu Dennis siiski suusa
                      Onu Dennis on pärast Nacho Gonzalese agentidega flirtimist ja muid fiaskosid töötu ja oma respekti jalgpalliringkondades suures osas kaotanud.

                      JB või mitte JB, igatahes järgmised kaks mängu liigatabeli tagumise otsaga on head proovikivid, kuidas me peale Penniinide lahingu võitu ennast natuke madalamal tasemel kokku suudame võtta. Huvitav kas Larry Becksi mängitab, kui ta veel laupäeval alles on ... voi teeb Levadiat
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Wise lahkus jah eelmise hooaja lõpus. See oli Sheareri üks tingimusi, kui ta postile asus.

                        Kommentaar


                          beckford on isegi kaarli välja meelitanud! juhuu.

                          Kommentaar


                            Kaarlil on nüüd uus töö, mis täidab vaid marginaalse osa päevast. Lisaks sellele, et ta nüüd päevade kaupa foorumis jõlgub, on tal täiendava boonusena punane retromööbel. Palju õnne Kaarel!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Lisaks veel on assistendiks suurte rindadega 20 aastane blondiin.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Sel juhul jääb foorum siiski Kaarlituks.

                                Jalgpalliuudiseid niipalju, et Larry sai mingi auhinna, mille määras säherdune komisjon, kus istub ka onu Alex Fergusson. Palju õnne!

                                Ja et kolmandas liigas toimub sel nädalalõpul väidetavalt ainult 2 mängu, meie ja Norwichi oma. Ülejäänud pommiaugud ei tule sarnaselt Manchesterile elementaarsete kommunalmajanduse alaste väljakutsetega toime.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X