320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas oku Vaata postitust
    Võttes arvesse, et lõunanaabrite juures kõlab see Kenneths või Harrijs, siis vast mitte. Aga küll ma millegi sama ägedaga lagedale tulen.

    Kõigile suured tänud muidugi!
    Seniks pakun Albert. Või hoopis Ants
    Supplies!

    Kommentaar


      Kui juba pakkumiseks läks, siis minu esimene valik on Raimond. Ja teine Eemel. Palju õnne!
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
        Kui juba pakkumiseks läks, siis minu esimene valik on Raimond. Ja teine Eemel. Palju õnne!
        Raimonds ja Eemels... Oku võib nimeotsingu lõpetada. Jüri tegi jälle kogu töö teiste eest ära.
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          minul on ka üks mõte. nimelt võiks selles nimes olla ühendatud nii Oku kirg jalgpalli vastu, sõbrad kui ka püüdlus perfektsionismi poole. nimi võiks isegi koosneda kohe kahest eesnimest, mis sobiksid omavahel ja täiendaks teineteist nagu Ing ja Jang. see nimi on Martin Šmutov.

          Martin Šmutov Altermann - kas ei kõla uhkelt!
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Congrats ja Cheers oku!
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              Martin Šmutov Altermann - kas ei kõla uhkelt!
              Ei maksa ühele lapsele nii suuri pingeid ja edulootusi peale panna. Pigem siis äkki Paul Okuon Altermann. Et vähemalt koondise poiss.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Mingi kaitsja laenati ja mingi kaitsja laen pikendati. Laenuturg on edu alus!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Playoffidest hakkab meid eemale tüürima meestrio Watt, Lennon ja Lowry.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    Playoffidest hakkab meid eemale tüürima meestrio Watt, Lennon ja Lowry.
                    Minu jaoks tundmatud sportlased. Ja sellest, kuidas kõik sellisel tasemel perse keeratakse, peaks saama õpetliku juhtimisraamatu kirjutada.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Minu jaoks tundmatud sportlased. Ja sellest, kuidas kõik sellisel tasemel perse keeratakse, peaks saama õpetliku juhtimisraamatu kirjutada.
                      Viimase kümnendi alusel kirjutaks siis juba mitmeköitelise eepose.

                      Ja ahjaa. 5. aprillil saavad kõik töötud Eesti Yeovili fännid kell 13:30 TV ette istuda.

                      Igaljuhul 9 mängu, -8, +3, +10

                      Kommentaar


                        Watt? Street player!
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Ohhoo, millised uudised! Õnnitlused vanameistrile ja rõõm näha, et ei ole nii öelda tühja rapsinud. Minu tagasihoidlik nimesoovitus on Raimond-Paul.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Täna siis Norwich away. Ei tea, ei taha kohe.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                              Ohhoo, millised uudised! Õnnitlused vanameistrile ja rõõm näha, et ei ole nii öelda tühja rapsinud. Minu tagasihoidlik nimesoovitus on Raimond-Paul.
                              Raimond-Paul oligi mu nimekirjas teisel kohal. Napilt enne Raimond Lindu ja Martin Šmutovit. Lõpuks avaldasime austust härra Matteole ja kasutame San Siro kangelase eesnime, lätipärastades viimase tähe c-st k-ks. Vot nii.

                              Ja Yeovili mängu tulen vaatama.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                                Täna siis Norwich away. Ei tea, ei taha kohe.
                                Let's keep our fighting spirits.

                                Võiks ju nagu üllatada läbi mingi ime

                                Kommentaar

                                Working...
                                X