320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tõesti ei taha kedagi nagu otseselt solvata, kuid kas keegi saaks mulle palun selgitada, kuidas me oleme liikunud sellest:


    Selleni:


    Mida perset?! Kas klubi on kõik oma väärtused minetanud?

    Kas ma pean hakkama veganiks? Kui nii, siis algus on tehtud ja viskasin äsja mõlemast viineripirukast poole taignaosa prügikasti.



    Järgmiseks suveks liibuvasse särki!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Anita sai täna ka hakkama, samuti sai Borthwick. Võttis äärelt hästi ette, seinasöödud keskpoolikutega, pluss liigas on Eku asemel niikuinii Wood neid ilusaid tsenderdusi väravateks vormistamas. Kaitsetööga sai ka B.J. väga hästi hakkama. Jättis väga hea mulje.

      Saiz on ikka korralik Championshipi Messi, super mäng temalt. Alioski võttis ka juba julgemalt ette, kui eelmine mäng. Eku kohta öeldi, et sarnaneb Balotelliga. Kui esmapilgul olid ainsateks sarnasusteks nahavärv ja särginumber, siis peaaegu nagu tundus, et kui seda väravat lõpus tulnud poleks, siis oleks temperamendi etteastet ka näha saanud.

      Port Vale pole küll Aston Villa ega Middlesborough, aga mängu tempot suutsid meie omad hästi üleval hoida ja söödumäng oli super. Laupäeval saab siis näha, kuidas Saiz Hernandezi koha üle võtab arvatavasti.

      Mis uuest kiiperist arvate?
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        sportlased seebiks, tooge Ricketts tagasi! ja Šmutov söögu tainas lõpuni!
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust

          Kas ma pean hakkama veganiks? Kui nii, siis algus on tehtud ja viskasin äsja mõlemast viineripirukast poole taignaosa prügikasti.



          Järgmiseks suveks liibuvasse särki!
          Rahu, Martin, rahu.

          Ilma naljata, sõin just terve kausitäie viineripirukaid ära ja jõin õlut ka peale. Minu võti on selles, et tellisin 5 naela kallima slim vegan fit särgi asemel standardi. Endaga väga rahul.

          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
            Rahu, Martin, rahu.

            Ilma naljata, sõin just terve kausitäie viineripirukaid ära ja jõin õlut ka peale. Minu võti on selles, et tellisin 5 naela kallima slim vegan fit särgi asemel standardi. Endaga väga rahul.
            Hea algatus Smutt

            Slim vegan fit? aijummel kuhu maailm on jõudnud. ma panen oma 2002 aasta replika selga ja mõtlen viineripirukat süües hiljuti (jalgpalli) lõpetanud Paul Robinsoni peale. samas kui nad seda fitsärki sisseehitatud sixpackiga teevad ...

            Homme Preston.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Uhke nimega Carabao Cupi järgmine ring on ka läbitav: Newport County v Leeds United (to be played at Elland Road).

              Ja hetkel sisuliselt tiimi kõige pikaajalisem mängija Liam Cooper sõlmis uue nelja aastase lepingu. Mulle meeldib.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Head teed Chris Wood!

                Norm diil, 2015 ostsime 3 milkuga, 2017 müüme 15 milkuga.

                Vähemalt pole meil enam onu Keni, kes kogu tulu endale vöö vahele pistaks.

                Saiz ja Alioski on päris hea kooslus.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Algselt postitas oku Vaata postitust
                  Uhke nimega Carabao Cupi järgmine ring on ka läbitav: Newport County v Leeds United (to be played at Elland Road).
                  The Roofe was on fire.

                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Videot ka.

                    Bolton - Leeds 2:3


                    Leeds - Port Vale 4:1


                    Leeds - Preston 0:0


                    Leeds - Fulham 0:0


                    Sunderland - Leeds 0:2
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Tra. postis võib aint viis videot olla.

                      Leeds - Newport County 5-1
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar




                        Tere jälle Chris Wood!
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Veel üks võit, küllaltki vastupidi eelmisel hooaja algusele.



                          Tabelis kolmas.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Pierre-Michel Lasogga diil tundub ka tehtud olevat. Hooaja lõpuni Hamburgist laenul.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                              Pierre-Michel Lasogga diil tundub ka tehtud olevat. Hooaja lõpuni Hamburgist laenul.
                              Mingi ajakirjanduse väitel olevat mehe palk Hamburgis 59 kilo naelu nädalas. Kui ta poole eestki mängumees oleks ...

                              Edit: Enamust palka maksab Hamburg edasi. Leeds võtab väidetavalt enda kanda umbes veerandi.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Veel üks Rootsi ründaja, ehk on teravam, kui Antonsson..

                                "DONE DEAL! Pawal Cibicki sings a 4-year deal with Leeds United for around £1.5m✍🏼"
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X