320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas oku Vaata postitust
    Šampus on veel külmas, aga põhimõtteliselt võib juhtuda et saab juba täna või homme välja võtta. Peaasi, et ei jäägi sinna
    Eilne mäng oli hirmus närviline ja Barnsley oli tegelikult parem ja vääris vähemalt viiki. Aga no hambad-ristis + õnn ja nii ta tuli. Bamford tegi nii palju kaitsetööd nagu ma ei ole kunagi ühegi ründaja poolt näinud. Äkki ta ongi kaitsemängija in disguise? ...

    Emile Smith Rowe

    Kommentaar


      Õnne!

      Kommentaar


        õnnitlused leedsi fännidele.tore,sest premm ongi nende õige koht.nii et,jooge nagu kord ja kohus,põhjust on.kerge rahasüst ka ju neile
        kunagi pole olnd,et midagi polnd

        Kommentaar


          Krt, lähen vist ostan ka šampust.

          Kommentaar


            T*rademüra. Ma olin juba üle tosina aasta harjunud, et telekast mängu üle ei kanta. Nüüd peab hoolima hakkama jälle.
            308

            Kommentaar


              Seda sai liiga kaua oodatud ... Vahepeal oli juba tunne, et ei teagi, kas saab veel kunagi premmi vutti vaadata või mitte ... Praegu ei tahagi midagi öelda, viimase 20 aasta emotsioonid keerlevad sees ringi. Palju õnne poisid!!! Millalgi võiks tähistada nüüd. Ilus oleks Vanas Paabulinnus kusagil uue hooaja sees. Aga enne on ka lubatud muidugi. Lähen nüüd kappi peitu, sest naaber kutsus arvatavasti politsei.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Ma arvasin, et see klubi on loodud iga kord hooajalõppe ära käkkima. Ikkagi inimesed.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Loodetavasti jääte püsima.

                  Kommentaar


                    Kui ma peaksin vastama küsimusele, miline mälupilt seostub mulle foorumiga liitumise aegadest (2002), siis miskil arusaamatul kombel on see Leeds Unitedi teema....

                    Lahe nostalgialaks reedesse! Saavutatut taas mitte käest anda!
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Ma lõin ka täna värava. Kõik on võimalik. MOTT ja MOT.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Lõpuks ometi on uuel hooajal miskit Premieris oodata, palju õnne kõigile Leedsi toetajatele, ootus on lõpuks ometi läbi

                        Kommentaar


                          Palju õnne! Leeds on lahe klubi.

                          Kommentaar


                            Redditist (kasutaja RaiseTheRoofe)

                            In 16 years, 2 months, 8 days since relegation, we have had:
                            Over £100m debts settled
                            Over 10 000 000 home attendances
                            601 second tier games
                            143 third tier games
                            25 points deducted
                            16 managers
                            5 owners
                            4 playoffs lost
                            1 administration
                            1 stadium sale
                            0 trophies
                            TAKE US HOME
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Kui Leeds premmi tõuseb, kas siis RK teeb ka ülestõusu?
                              Tooge RohelineKonn tagasi!

                              Kommentaar


                                Lōpuks ometi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X