320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    GET IN!

    Kommentaar


      nii puhtjuhuslikult avastasin, et Leedsi suuruselt teisel klubil Farsley Celticul läheb veel sitemini, kui meil. samal ajal, kui LUFCi toetajate meele tegi mõruks luhtunud promotsioon, kukkus Farsley Celtic Conferencist Conference Northi. samal tasemel (seda küll Southis) mängib järgmisel hooajal ka näiteks AFC Wimbledon.

      see on tegelikult üüratult tore, sest kui meiega juhtunud äpardused oleksid juhtunud Londonis, Liverpoolis, ***is või Birminghamis, siis oleks kõik "prawn-sandwich" fännid linna rivaali juurde jalga lasknud. Farsley Celtic pole õnneks siiski eriline publikumagnet, ning toitlustamine on nende elementaarsetelegi sanitaarnõuetele mittevastavas urkas ilmselt mingi direktiiviga keelatud.
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar


        superkev!

        Jack of all trades, Master of nuns

        Kommentaar


          Niih. Uue hooaja mängukava olemas.
          Millal Leeds'i lähme?
          David, David, Don't sell Rio!

          Kommentaar


            Algselt postitas meelik Vaata postitust
            Niih. Uue hooaja mängukava olemas.
            Millal Leeds'i lähme?
            Kas see on see meeskond, mis kunagi kõva oli? Arusaamatu, miks keegi seda veel toetada soovib.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas meelik Vaata postitust
              Niih. Uue hooaja mängukava olemas.
              Millal Leeds'i lähme?
              2011 maikuus

              Kommentaar


                Mul oli algselt plaanis olla Londonis 17-19.okt. Ehk pikendan paari tööpäeva jagu ja teen:

                Sat Oct 18 Millwall A
                Tue Oct 21 Leyton Orient H

                Aga ehk käin lihtsalt Milwalli vastu mängu vaatamas ja lähen veel millalgi. Mis sa Meelik välja pakud?

                Muidu on veel täitsa OK valikud ju:
                Sat Jan 24 Peterborough United H F.A. Cup 4
                Tue Jan 27 Southend United H

                ja

                Tue Mar 10 Yeovil Town H
                Sat Mar 14 Swindon Town H
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Kuulge, mulle meenub, et ühel koledal päeval lubas keegi lahkelt, et kingib mulle Systembolageti särgi! Tahan-tahan!

                  Oku mõtted on nii kaugelt vaadatuna mõlemad ok, aga enne kui särgi saan, ma teiega edasi ei räägi!
                  Jack of all trades, Master of nuns

                  Kommentaar




                    Seda mõtled w?

                    T-Särgipoes saad endale mingi kahesoti eest teha.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      http://en.wikipedia.org/wiki/Systembolaget

                      Seda mõtled w?

                      T-Särgipoes saad endale mingi kahesoti eest teha.
                      Üks mul kodus on. No miks peaks kaks sotti kulutama, kui on olemas
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Erinevalt persekukkunud tippklubidest, kes ainult raha nõuavad mingite kaltsude eest, saame meie enda särgi ise valida. Disainid on väljas, vaja vaid parim leida ja nii hakataksegi vastaseid selles vormis terroriseerima.

                        Favoriidid (kodus ja võõrsil):


                        Kes tahab osaleda, see võib siia vajutada. Ja need oinad, kes arvasid, et saabki valida, ei tea elust ja ärist vist midagi. Kalli kalli.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ja need oinad, kes arvasid, et saabki valida, ei tea elust ja ärist vist midagi. Kalli kalli.
                          Noh, ei tea, ei tea. Ülemaailmse majanduslanguse tingimustes ei jaksa ju iga klubi särgidisainerit palgata - lasid nagunii groundsmanil ja bussijuhi proual midagi valmis sirgeldada ning nüüd saavad äkki fännid justkui omaosaluse ja meie-tunde suurendamiseks valida. Kõlab täitsa usutavalt, mu meelest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Noh, ei tea, ei tea. Ülemaailmse majanduslanguse tingimustes ei jaksa ju iga klubi särgidisainerit palgata - lasid nagunii groundsmanil ja bussijuhi proual midagi valmis sirgeldada ning nüüd saavad äkki fännid justkui omaosaluse ja meie-tunde suurendamiseks valida. Kõlab täitsa usutavalt, mu meelest.
                            Lihtsam on osta mõne suurklubi pooletoobine kit, lihtsalt teistes värvides. Siis on nagu päris (vt Eesti koondis ja Nike).
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Niisiis tagasihoidlik ülevaade suvel siiani toimunust.

                              Siiani kõige olulisem üleminek toimus tegelikult juba enne play-offi finaali, kui Leedsiga liitumise otsustas eelmise hooaja Div 1 üks parimaid mängijaid Andy Robinson, keda ilmselt plaanitakse kasutada paremwingerina.
                              Soetati ka järjekordne vasakkaitsja Alan Sheehan, kes oli eelmise hooaja teisel poolel ka laenul, ning osutus päris heaks, kui vähegi vormi koguda sai. Ülevoolavat rõõmu ei tohi siiski üles näidata, sest sellel positsioonil lasub teatavasti Ian Harte'i needus, mis muudab kõik seda mängivad mehed sama sitaks, kui seda oli legendaarne Ian ise.
                              Ründesse soetati mees, kelle nime pean ma kopeerima: Enoch Showunmi, ning mis tundub olevat hääldamatu. Teisalt peaks sellega saama natuke manipuleerides teha nalja stiilis "Eenok näita mulle oma suurt musta ja koledat..". Ilmselt on ta palgatud põhjusel, et ta oli tasuta, ning 1,96 pikk. McAllisteril on ilmselt soov kasutata mõnevõtta rohkem ääri või omada pika palli mahavõtjat, kelle saavutatu peaks väravateks vormistama Beckford... kui viimast maha ei müüda.

                              Lahkunud on siiani 4 valiku keskkaitsja Matt Heath, pensionär Alan Thompson ja ründaja Leon Constantine, kellele kunagi võimalustki ei antud. Edu neile edaspidises elus, kõik tundusid olevat mõistlikud inimesed.

                              Nimekirja vaadates tundub et seal on veel umbes 5 meest, kes oma vanust ja mängu saamise perspektiivi arvesse võttes võiksid uusi väljakutsid otsida. Mõni neist ilmselt kasutabki seda võimalust.

                              Pole vist vaja lisada, et juba tänane koosseis on enam kui piisav liiga võitmiseks.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                ...ja ründaja Leon Constantine, kellele kunagi võimalustki ei antud.
                                Klubi suhtes oleks aus öelda, et nendest 259st päevast, mis ta Leedsis viibis, oli ta 254 ravil. Isiklikult on veidi kahju, tundub, et tuleb järjekordne Marlon King. Potentsi pidi olema.

                                Matt Heath oli muidugi Dennise enda armulaps. Ainuke positiivne oli, et suutis nurgakaid paaril korral sibulavõrku suunata.

                                Aga üldiselt tublid poisid.

                                Saabunutest olen kuulnud vaid Alani nime. Kas Richi-Rich jääb alles oma palgaga, mille eest saaks seitse Beckfordi?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X