320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    21.45 Molly's?

    Meelik ja mina oleme igatahes kohal.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      21.45 Molly's?

      Meelik ja mina oleme igatahes kohal.
      Tartus samal ajal Illegaard, minu pere on igatahes kohal.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Võinuks ju võita. Casper pole ikka väravavaht, esimeses postis umbes sama osav nagu mina.

        Muidu oli isegi tore.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ankegeren on (viimasel ajal) jube ebakindel. Eelmises mängus puterdas ka suht asjalikut.

          Eilsest mängust nii palju, et väljakul oli näha ainult Becchiot, Snoddyt ja Johnsonit, kuigi viimane eriti millegagi hakkama ei saanud. Ülejaanud vennad olid niisama sõitnud Dean Windassi vaatama. Mõni täitsa asjalik võimalus oli, aga kui Becksil on paha tuju, siis me eriti väravaid ei löö.

          Ja fännid või asi. Ma pidin üksinda sita vuti kõrvale Meeliku armulugusid kuulama. Aifol oli pohmell ja ta vabandas välja, aga ülejäänud kõik kes seda loevad on nõrgad.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Algselt postitas oku Vaata postitust
            Ja fännid või asi. Ma pidin üksinda sita vuti kõrvale Meeliku armulugusid kuulama. Aifol oli pohmell ja ta vabandas välja, aga ülejäänud kõik kes seda loevad on nõrgad.
            Part time supporters.
            David, David, Don't sell Rio!

            Kommentaar


              vabandust. vaatasin 101poolilusatväravat.com'ist kokkuvõtet kah. ilma hääleta vaadates tundus mulle, et John Sheridan oli purjus. kõikus ja silmad vilasid. imelik lugu.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                lee hughes roosas. vanglasse ei tasu vist enam sattuda.

                Kommentaar


                  Paneme siis viigi siia: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2165537/

                  Ja nüüd ei saa tõesti enam skinti ja tolle väravavahti korralikult mõnitada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Niikuinii on Ken mingi kavala nipi sisse pookinud, kuid ikkagi: http://www.leedsunited.com/page/Late...579626,00.html
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Küll ta juba oskab
                      David Conn: Links between Leeds United and an offshore holding company that were denied when the club was in administration are now coming to light

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        tore näha, et kohus on hammustanud lõpuks lahti skeemi, mis foorumi juhtivfinantsistidele juba kaks aastat tagasi ilmne oli. aga iseenesest kuulub skeem tõepoolest maksupettuste kullafondi.

                        Kommentaar


                          Ei tundu nagu eriline kullafond. Vennad tegid Jerseyle ofka ja peitsid oma osaluse sinna (ja kasutades samu tankiste keda Chelski puhul juba tehtud). Äärmiselt räpakalt tehtud, tänapäeval ju ka palju paremini võimalik. Väga 1990s... (huvitav kas nad ostsid offka Divecist).
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            maksuametile tõmmati igatahes kenasti kott pähe. aga võibolla see ei vaja tõesti kõrgemat pilotaaži.

                            Kommentaar


                              platsil ei saa hakkama, hea, et mujalgi siis äkki õnnestub. värdjad!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Ei leidnud väravaid üles sealt 101-st. Keegi mängu nägi, mis lõpus juhtus?
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X