320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uuriks erialameeste käest natukene kuidas Bamford olnud on see hooaeg? 16 väravat ja 2 söötu ütlevad numbrid, aga kuidas üldpilt, mänguminutid ja üldine arvamus on?

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Uuriks erialameeste käest natukene kuidas Bamford olnud on see hooaeg? 16 väravat ja 2 söötu ütlevad numbrid, aga kuidas üldpilt, mänguminutid ja üldine arvamus on?
      Mõned mängud (nagu nt eelmine) tulevad hästi välja ja ta üritab, aga üldiselt jätab enamik häid olukordi löömata. Paljudele ta vist meeldib, sest nähtavasti on kaitses rügavad ründajad nüüd moes, aga minu jaoks väga frustreeriv mängija. Mõned nädalad tagasi toodi statistika esile, mis väitis et ta on mööda löönud 27 head võimalust. Teisel kohal oli Grabban ja numbriks 17. Samas osad eksimused on tal ka üsna naljakad. Mis on justkui ka minu jaoks positiivne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
        Mõned mängud (nagu nt eelmine) tulevad hästi välja ja ta üritab, aga üldiselt jätab enamik häid olukordi löömata. Paljudele ta vist meeldib, sest nähtavasti on kaitses rügavad ründajad nüüd moes, aga minu jaoks väga frustreeriv mängija. Mõned nädalad tagasi toodi statistika esile, mis väitis et ta on mööda löönud 27 head võimalust. Teisel kohal oli Grabban ja numbriks 17. Samas osad eksimused on tal ka üsna naljakad. Mis on justkui ka minu jaoks positiivne.
        põmst see, täna ka esimesel poolajal oli terve värav ees ja pani mingi plönni keskele

        pärast oli veel, et viie kasti joonelt peaga otse väravavahi pihta, see oli raskem kui sisse lüüa
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Oi, oi, oi. Ostsin selle 5-eurose telepildi. Tasus ära.

          Swansea City - Leeds United 0 - 1 (Pablo Hernandez 89')



          43 mängu, 3 mängu jäänud
          1. Leeds United, 84
          2. West Bromwich Albion, 81
          ---
          3. Brentford, 78
          4. Fulham, 76
          5. Nottingham Forest, 69
          6. Cardiff City, 64
          ---
          7. Swansea City, 63


          Järgmised mängud:
          Neljapäev, 16 Jul 2020 - Barnsley (kodus, 24. koht)
          Laupäev, 18 Jul 2020 - Derby County (võõrsil, 10. koht)
          Kolmapäev, 22 Jul 2020 - Charlton Athletic (kodus, 21. koht)
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            tundub, et oleme järjekordse p.....keeramisele lähemal kui kunagi varem 16 aasta jooksul

            Kommentaar


              Algselt postitas runno Vaata postitust
              tundub, et oleme järjekordse p.....keeramisele lähemal kui kunagi varem 16 aasta jooksul
              Nii tore näha, et optimist Sinus on säilinud 🙂 Ma juba kujutan ette kuidas me keerame hooaja viimase mänguga kõik perse ja Rünnolt tuleb selle peale ainult üks mõtlik: "Jajah" 😎
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                WBA tegi viigi, Brentford võitis, tipp läks veel tihedamaks.

                Leeds homme.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ma ei tea, kas jinxib nüüd ära või ei, aga vaiki ka kannatada enam ei saa. Saaks ühe punkti veel kätte ja siis on juba alt märg
                  308

                  Kommentaar


                    Leeds United - Barnsley 1 - 0

                    Leeds United 1-0 Barnsley: Sollbauer OG 28'



                    44 mängu, 2 mängu jäänud
                    1. Leeds United, 87
                    2. West Bromwich Albion, 82
                    ---
                    3. Brentford, 81
                    4. Fulham, 77
                    5. Nottingham Forest, 70
                    6. Cardiff City, 67
                    ---
                    7. Millwall, 65

                    Järgmised mängud:
                    Pühapäev, 19 Jul 2020 - Derby County (võõrsil, 11. koht)
                    Kolmapäev, 22 Jul 2020 - Charlton Athletic (kodus, 21. koht)

                    WBA kohtub:
                    17. juuli: Huddersfield Town (20. koht)
                    22. juuli: Queens Park Rangers (16. koht)

                    Brentford kohtub:
                    18. juuli: Stoke City (17. koht)
                    22. juuli: Barnsley (24. koht)
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Järgmised mängud:
                      Laupäev, 18 Jul 2020 - Derby County (võõrsil, 11. koht)
                      Mäng Derbyga on muidugi pühapäeval

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markko Vaata postitust
                        Ma ei tea, kas jinxib nüüd ära või ei, aga vaiki ka kannatada enam ei saa. Saaks ühe punkti veel kätte ja siis on juba alt märg
                        Käristan sulle ühe jaheda õlle, kui Leeds Premmi saab.

                        Kommentaar


                          Olles Leedsi fänn aastast 2002 oleks see, kui meeskond jõuaks tagasi PL-i ikka ülisuur rõõm, ja ainult üks võit lahutab sellest... Can't wait

                          Kommentaar


                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Šampus on veel külmas, aga põhimõtteliselt võib juhtuda et saab juba täna või homme välja võtta. Peaasi, et ei jäägi sinna
                              Eilne mäng oli hirmus närviline ja Barnsley oli tegelikult parem ja vääris vähemalt viiki. Aga no hambad-ristis + õnn ja nii ta tuli. Bamford tegi nii palju kaitsetööd nagu ma ei ole kunagi ühegi ründaja poolt näinud. Äkki ta ongi kaitsemängija in disguise? ...
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Kui mu Bamfordi vihkamine kõrvale jätta, siis ma usun, et ta oleks täitsa asjalik kuju, kui tema ümber oleksid teravamad ääreründajad. Costa ostmine selles mõttes on ikkagi pisut nihu läinud, sest teisel äärel on juba Harrison, kes ka väga skoorimismaias ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X