320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suure rahakotiga onud on suvel Raphinha tõttu ukse taga?

    Kommentaar


      Algas rabedalt, kuid siis saadi hoog sisse ja oligi kõik.

      Umbes 25 mängu peetud, kümnes koht.

      Leeds [1] - 0 Southampton - Patrick Bamford 47'


      Leeds [2] - 0 Southampton - Stuart Dallas 78'


      Leeds [3] - 0 Southampton - Raphinha 84' (Free-kick)
      Watch Video 1614109346 on Streamvi, Free and Easy to use Video Uploading and Sharing Service.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Kommentaar


          Ostsin uue Football Manageri ja sain esimesel hooajal Euroopasse ja võitsin kolmandal Meistrite Liiga (finaalis PSG). Et siis üks kahest: ma olen targem kui Bielsa või mängud on ikka lõbusalt tobedad. Positiivne on ehk see, et Bielsal on CLi võitmiseks veel suti aega.

          West Ham [1] - 0 Leeds - Jesse Lingard 21'


          West Ham [2] - 0 Leeds - Craig Dawson 28'


          Mäng, mis jäi märkimata:
          Leeds 0 - [1] Aston Villa - Anwar El Ghazi 5'
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Eile mängiti meid üle. Ei juhtu just tihti Bielsaga, et hoiame ainult 38% palli. Aga üks punn juures ja Premier järgmisel hooajal on juba enam-vähem kindel.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vaatan, et järgmised mängud on vs Fulham ja Sheffield United. Siit 4-6 punkti ja asi kindel.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Algselt postitas oku Vaata postitust
                Eile mängiti meid üle. Ei juhtu just tihti Bielsaga, et hoiame ainult 38% palli. Aga üks punn juures ja Premier järgmisel hooajal on juba enam-vähem kindel.
                Teine poolaeg oli pigem äkki võrdne, kuid esimene oli ikka päris jube.

                See vigaste ja poolvigaste hulk on murettekitav, koosseis lihtsalt uustulnuka kohta megahõre.

                Pinkide võrdlus:

                Francisco Casilla
                Robin Koch
                Gaetano Berardi
                Mateusz Klich
                Jamie Shackleton
                Ian Poveda
                Helder Costa
                Rodrigo
                Jack Jenkins

                vs

                Kepa Arrizabalaga
                Marcos Alonso
                Kurt Zouma
                Reece James
                Emerson
                Mateo Kovacic
                Timo Werner
                Olivier Giroud
                Callum Hudson-Odoi
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Krdi närviline mäng ja pagana hirmutav lõpp, viimased 20 minutit olid ikka päris sellise värinaga vaadates, et pekki, kohe lööb Fulham 2 veel ja jälle persses... Õnneks see nii ei läinud. Meslier on ikka kunn!

                  Kommentaar


                    nüüd võib vist juba vaikselt püsimajäämisest rääkima hakata
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Kotid ka.

                      Fulham 0 - [1] Leeds - Patrick Bamford 29'


                      Fulham [1] - 1 Leeds - Joachim Andersen 38'


                      Fulham 1 - [2] Leeds - Raphinha 58'
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Muidu, ma ei mäleta, et kes oli kommentaator Leedsi-Fulhami mängu ajal, aga selle väitega, et Struijk on ebakindluse allikas, ei saa teps mitte nõustuda. Minu arvates just positiivne ilming sellel hooajal, kes enda rookie-staatuse kohta ei ole küll rohkem vigu teinud kui kogenumad kaasmängijad. Pigem võib Leedsi kaitsehädade algust näha Bielsa süsteemis ja asjaolus, et Phillipsi ees haigutab paras tühjus ehk siis keskväli on hõre.

                        Mitte, et ma nüüd Bielsa süsteemi kritiseeriksin, aga eks mees-mees kaitse, kõikuva tasemega mängijad ja ründav stiil panustavad korralikult sisselastud väravate arvu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Muidu, ma ei mäleta, et kes oli kommentaator Leedsi-Fulhami mängu ajal, aga selle väitega, et Struijk on ebakindluse allikas, ei saa teps mitte nõustuda. Minu arvates just positiivne ilming sellel hooajal, kes enda rookie-staatuse kohta ei ole küll rohkem vigu teinud kui kogenumad kaasmängijad. Pigem võib Leedsi kaitsehädade algust näha Bielsa süsteemis ja asjaolus, et Phillipsi ees haigutab paras tühjus ehk siis keskväli on hõre.

                          Mitte, et ma nüüd Bielsa süsteemi kritiseeriksin, aga eks mees-mees kaitse, kõikuva tasemega mängijad ja ründav stiil panustavad korralikult sisselastud väravate arvu.
                          Olin ma. Leedsi mänge on mul sel aastal seitse olnud, seega päris lõpuni enda represantiivselt väga subjektiivse vaatluse pealt ei võtnud, vaid statistika ja meeskonnavalikute pealt, kuna Struijk on pecking orderis selgelt keskkaitsjatest viimane valik, kaitseliinis oli tal kaitseliinist keskmise hinde poolest madaluselt teine näitaja (Alioski kehvem), statistiliselt on tal keskkaitsjatest kõige kehvem taklamisõnnestumine. Tõsi, otseselt väravani viinud vigu tal pole, selles osas on tunduvalt parem näiteks Kochist. Aga ma enda mälu järgi ei pidanudki teda kaitse ebastabiilsuse põhjuseks, vaid kõige ebastabiilsemaks kaitselüliks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Leedsi mänge on mul sel aastal seitse olnud
                            See ilmselt seletab Alioski ja Aylingu miiiiitmekordset segiajamist

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              See ilmselt seletab Alioski ja Aylingu miiiiitmekordset segiajamist
                              Ma teen neil vahet, lihtsalt nimetüübid on sarnased. Sama keiss on Jack Harrisoni ja Harrison Reediga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Muidu, ma ei mäleta, et kes oli kommentaator Leedsi-Fulhami mängu ajal, aga selle väitega, et Struijk on ebakindluse allikas, ei saa teps mitte nõustuda.
                                Ma ütleks nii, et DMC kohal väga ebakindel, DC kohal okei. Et ta on nagu Taavi Rähn põmst.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X