320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Üsna kindlad. Kuidas sa siis oled aru saanud?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      et sweeper on kõige tagumine kaitsja, keda kasutatakse ennekõike paaritu arvu kaitsjatega mängides. see viimane pole muidugi nõutav.

      libero roll paikneb minu arusaamist mööda kaitseliini ja poolikute vahel (nt lothar-poiss saksa koondises). aga mul on piisavalt kiire, ning googeldamist ma hetkel endale lubada ei saa.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Libero on ikkagi seesama tagumine kaitsja ehk vabakaitsja. Näidetena märgiks ära Franz Beckenbaueri ja Franco Baresi. Muidugi Beckenbauer mängis alguses tagumist poolikut, ehk siis hilisemat Matthäusi positsiooni ning siirdus alles hiljem liberoks (nt 1974 MM). Matthäus mängis karjääri lõpus mingi aeg ka vist liberot.

        Selle tagumise keskpoolkaitsja (defensive midfielder) kohta mingit spetsiifilist nimetust vist polegi, kuigi inglise keeles olen kohanud terminit \'anchor\' ehk siis nö ankur.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          jätsin kasutamata suurepärase võimalus olla vait ja paista tark:

          #3. Sweeper / Libero
          The \"libero\" position was popularized by German legend Franz Beckenbauer in the 1970\'s. At the 1990 World Cup, in Italy, even the Brazilian squad employed it for the very first time. The outraged Pelé severely criticized them and after Brazil\'s failure at the tournament it became evident that some teams are just not suited for playing with a sweeper. Conversely, at the same tournament Germany finished first with a libero. Since Italy 1990, many teams have abandoned the use of the libero excluding German and youth clubs.
          The sweeper must always be \"the last player in defense.\" His job is to close down gaps left by other defenders. The libero roams laterally, a few meters behind the last line of fullbacks. He analyzes the development of plays, anticipates where open angles and passing lanes are forming and make quick decisions about dealing with them. At times, more than one issue will present itself simultaneously thus making the sweeper\'s job even harder. Because they never mark enemy attackers, sweepers can move a great deal forward when their team is in possession. This frequently finds the enemy defense unprepared. When an unmarked player is unexpectedly introduced to a play, the opposite defense is faced with tough questions.
          Overall, the sweeper should be very perceptive (usually experienced) with good skills and confidence on the ball.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            rK, mis teed? Ma just tulin linnast tsillimast. Ja ohooo! Leidsin postkastist Eesti Posti lipiku, mis väidab, et mingi pakk olla kohale jõudnud. Ohooo. Mis see küll võiks olla? Inglismaalt. Ohooo! Räägitakse, et mingid kettad olla sees. Ohooo :P

            Aga sina tee tööd edasi, ma lähen toon paki ära ja kukun nautlema.

            Millal see Oku pidi puhkuselt naasma?

            Ohooo!

            PMA! PTP-OMA!
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Algselt postitas Martin


              rK, mis teed? Ma just tulin linnast tsillimast. Ja ohooo! Leidsin postkastist Eesti Posti lipiku, mis väidab, et mingi pakk olla kohale jõudnud. Ohooo. Mis see küll võiks olla? Inglismaalt. Ohooo! Räägitakse, et mingid kettad olla sees. Ohooo :P

              Aga sina tee tööd edasi, ma lähen toon paki ära ja kukun nautlema.

              Millal see Oku pidi puhkuselt naasma?

              Ohooo!

              PMA! PTP-OMA!
              kui sa kogu selle aja \"linnas\" tsillisid, siis vaatame meie sinu kettaid, kuid sa ise ravid samal ajal kusagil gangreeni
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                okuman saabub tagasi 26ndal..

                rK, miks goll pühapeäval loole ei tulnud???

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  I LOVE LEE BOWYER! OH WHAT A GOAL AGAINST BARCELONA!
                  I LOVE MARC VIDUKA! OH WHAT A GOAL AGAINST LIVERPOOL!
                  I LOVE JIMMY HASSI AND LEE BOWYER! OH WHAT GOAL AGAINST DERBY!

                  jne...

                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas eston maravilha


                    okuman saabub tagasi 26ndal..

                    rK, miks goll pühapeäval loole ei tulnud???
                    heh-heh.. mehi ei saanud kokku. mina näiteks ei julgenud tulla, kuna minu imeliste võimaluste perssekeeramise tempo oli esimesel päeval ~1 per mäng.

                    tegelikult pidasin poisi sünnipäeva. aga üldiselt tundub olukord eelolevat hooaega silmas pidades pisut hirmus.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Okei, kes on poolt, et Dennis Wise manageriks saaks?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas Martin


                        Okei, kes on poolt, et Dennis Wise manageriks saaks?
                        Kas asi hakkab Milwalli fännifoorumitest kaugemale jõudma?
                        Kui nii siis mingit küsitlust teha küll mõtet ei ole.
                        F..in vana arm ei roosteta...
                        Blackwellile ei ole mul midagi ette heita.., samuti Ellisele.. v-o ainult arusaamatu liigutus Cadamarteriga.. (võib-olla ma lihtsalt ei ole asjaga kursis)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Inglismaa osas oled endiselt käpp?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Käppadi - käpp.
                            Kuule, aeg on oma lühendeid lahti seletama hakata...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Algselt postitas runno

                              Kuule, aeg on oma lühendeid lahti seletama hakata...
                              Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon minu tagument!

                              Niisiis, nõndaviisi!?!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas skint
                                Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon läbi playoffi minu tagument! Promotsioon minu tagument!
                                Niisiis, nõndaviisi!?!


                                Ma vist ju ütlesin, et TOMAst inspireeritud
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X