320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Ja et haavale veel soola raputada, siis tundub et Bridges on jälle vigastusega mitmeks kuuks väljas.
    Y R A

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Originally posted by mikk


      Ja et haavale veel soola raputada, siis tundub et Bridges on jälle vigastusega mitmeks kuuks väljas.
      Hooaja lõpuni.

      FU*K OFF EL TEL AND TAKE THAT FU*KING MANYOO BASTARD WITH YOU!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Okei, nüüd pärast UEFAt kui oleme välja kukkunud igalt poolt, kust kukkuda saanud võiks küsida kuidas siis edasi. Tundub, et enamus arvab et vastuseks on \"anda Venablesile kinga\". Mina ei ole selles nii kindel. On palju asju, mis mulle Teli juures närvidele käib, kuid kõik ei ole küll tema süü.
        Ma kardan ka seda, et kui nüüd vahetult enne transfer window avanemist treenerit vahetame, siis paneme uue mehe samasse olukorda, kuskohast Tel augustis alustas. Ta saab kellegi teise poolt kokkupandud meeskonna, tungiva soovituse \"kõigepealt müü ja siis vaatame, kas võid ka kedagi osta\". Tõenäoliselt on mingite ostude-müükide suhtes juba ka pikemalt läbiräägitud, sõlmitud mingeid eelkokkuleppeid, mis tähendab et kogu see töö läheb kas lihtsalt vettvedama või pannakse uus treener fakti ette, et tal tuleb sellega leppida.
        Y R A

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          ma jäälegi vaidleks tiba vastu. Tel on selgelt ebaõnnestunud. ta on kaotanud fännide, ning mis peamine, ka mängijate usalduse. isegi, kui Leedsi kehv seis polegi ainult Tel\'i süü, on seda usaldust väga raske tagasi võita. praegu uut treenerit palgates jääksid ehk olemata Tel\'i isikuga seotud müügid. docourt näiteks, kuigi tema lahkumise põhjused võivad peituda mujal. samuti saaks uus treener pool aastat võistkonda tundma õppida ning seejärel üritada järgmisel hooajal midagi korda saata. ning võidud läbirääkimistel ostude-müükide asjus ei muutu olematuks ühe isiku lahkumisega, teatud mänguideoloogiad aga kaovad kindlasti.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            ja millsi võtame ka teilt ära

            siiski tugev kahju nii andekast mängijast, nagu bridges. mõned lehed pasundavad juba natuke ennatlikult karjääri lõppemisest. mike\'i on kyll õnn juba väga varases lapsepõlves maha jätnud.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Ma ei tea, Mills pole minu jaoks eriti sümpaatne mängija, ei kujuta teda punases särgis ringi silkamas. Aga noh, kui ta juba platsil on ja tegusid teeb, mis siis ikka.

              Aga Wengeri ettepanekut MMi aeg ümber tõsta ma küll ei toeta. Ja olen kindel, et seda ei tõsteta ümber. sest suvel on inimestel puhkused, nad saavad kas siis telekast vaadata või ise kohale minna, talvel ei hakka ju puhkust võtma. Ja geograafiline aspekt- kas MM hakkaks toimuma vaid Aafrikas, Aasias ja L-Ameerikas? Sellisel juhul võivad põhjapoolemad riigid vaid unistada MMi korraldamisest.
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Originally posted by vandersell
                Ma ei tea, Mills pole minu jaoks eriti sümpaatne mängija, ei kujuta teda punases särgis ringi silkamas. Aga noh, kui ta juba platsil on ja tegusid teeb, mis siis ikka.
                Wenger kinnitaski, et olgugi, et Mills on hea right-back - tema plaanidesse Danny siiski ei mahu, ehk tegemist kõmuga.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by rohelineKonn


                  ma jäälegi vaidleks tiba vastu. Tel on selgelt ebaõnnestunud. ta on kaotanud fännide, ning mis peamine, ka mängijate usalduse. isegi, kui Leedsi kehv seis polegi ainult Tel\'i süü, on seda usaldust väga raske tagasi võita.
                  No ma ei tea, fännide usaldus on küll selline asi, et piisab paarist-kolmest heast tulemusest (isegi kui tulevad õnnega pooleks) ja kõik muutub. Mängijate usalduse kohalt, jah paar vastikut tüli siin on (Battyt pean eelkõige silmas).

                  [i] praegu uut treenerit palgates jääksid ehk olemata Tel\'i isikuga seotud müügid. docourt näiteks, kuigi tema lahkumise põhjused võivad peituda mujal. .
                  Mulle tundub, et Dacourt on tavaline palgasõdur, kes läheks siit klubist nii või naa, sõltumata sellest kes treener on.

                  Y R A

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Täna siis v. Bolton Reebokil, Venablesi jaoks tõe hetk tõenäoliselt. Kui siit viies järjestikune kaotus liigas tuleb, peaks Teli saatus küll otsustatud olema. 1 võit viimasest 11-st PL-i mängust, kaotuse korral oldaks vaid 2 punni kaugusel väljalangemistsoonist. Kõlakad käivad, et Terry on juba leppinud £1m kompensatsiooniga kinga saamise korral. Foresti Paul Hart ja Leicesteri treener Mickey Adams on shortlisti eesotsas arenguid ootamas.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by jyrioo


                      Täna siis v. Bolton Reebokil, Venablesi jaoks tõe hetk tõenäoliselt. Kui siit viies järjestikune kaotus liigas tuleb, peaks Teli saatus küll otsustatud olema. 1 võit viimasest 11-st PL-i mängust, kaotuse korral oldaks vaid 2 punni kaugusel väljalangemistsoonist. Kõlakad käivad, et Terry on juba leppinud £1m kompensatsiooniga kinga saamise korral. Foresti Paul Hart ja Leicesteri treener Mickey Adams on shortlisti eesotsas arenguid ootamas.
                      Jube hea, saan seda täna rahulikult oma kodus ka vaadata, sest sobivad kanalid kannavad suurepärast relegation battle\'t üle kah.

                      Kui keegi siin Tartust on ja tahab seda muide täna kell 22.00 näha, siis võib teada anda.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Originally posted by Martin


                        Originally posted by jyrioo


                        Täna siis v. Bolton Reebokil, Venablesi jaoks tõe hetk tõenäoliselt. Kui siit viies järjestikune kaotus liigas tuleb, peaks Teli saatus küll otsustatud olema. 1 võit viimasest 11-st PL-i mängust, kaotuse korral oldaks vaid 2 punni kaugusel väljalangemistsoonist. Kõlakad käivad, et Terry on juba leppinud £1m kompensatsiooniga kinga saamise korral. Foresti Paul Hart ja Leicesteri treener Mickey Adams on shortlisti eesotsas arenguid ootamas.
                        Jube hea, saan seda täna rahulikult oma kodus ka vaadata, sest sobivad kanalid kannavad suurepärast relegation battle\'t üle kah.

                        Kui keegi siin Tartust on ja tahab seda muide täna kell 22.00 näha, siis võib teada anda.
                        Srry , täna mitte , aga ehk sobib 22.02.
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Näen käib kõva vaidlus teemal:\"Mis on põhjustanud Leedsi ootamatu läbikukkumise\" Premiershipis ja igalpool mujal ka. Kaldun ka arvama, et kogu süüd ei saa siiski treeneri peale ajada, pigem lasub vastutus sellel kottistuste seerial ikka mängijatel endil. Aga oleme ausad - on ju ikka Leedsil sitalt palju ebaõnne ka olnud. Saatusesõrm nagu kohe töötaks Leedsi vastu.
                          Premiershipist ta kindlasti välja ei kuku. Pigem on tegu lihtsalt väikese seletamatu langusega, mida tuleb ette iga klubi ajaloos.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            küll see võit on magus kui seda niimoodi oodata tuleb:
                            Leeds-Bolton 3-0

                            Danny Mills Is Fucking Brilliant
                            Danny Mills Is Fucking Brilliant
                            Danny Mills Is Fucking Brilliant

                            Y R A

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Midagi fenomenaalselt toredat selles mängus polnud, kui just tulemus välja arvata. Bolton oli praktiliselt kogu kohtumise domineerivam pool, kuid kastis ei suutnud nad mitte midagi ära teha.

                              Leedsi poolt siis tegid mängu ära individuaalsed sellid:
                              1) Danny Millsi pomm lati põrkest. Jube äss löök oli, rohkem polegi midagi öelda :P
                              2) N\'Gotty kala ning Fowler meetrilt sisse.
                              3) Robinsoni pendlatõrje. (eelnevas olukorras oli äärekohtunikul küll õnne, et ta ellu jäi, just sitt otsus oli ka muidugi, käega mängu ei saanud sealt kuskil võtta).
                              4) Wilcoxi ilupommässlöök ristnurka.

                              Ongi kõik.

                              Ahjaaa, muide!

                              Mõtlesin isegi pika punnitamise peale välja ühe asi, mida Hell Tel on hästi teinud: ta ei kiirusta vigastatud meeste väljakule toomisega.

                              Täna oli igatahes tore näha tagasi Seth Johnsonit, kes võtab loodetavasti varsti Okoni koha ära ning väljakul siis taas Lucic ning Mills ja isegi Fowler suutis juba veits joosta, kuigi pallitunnetus imeb tal veel vuhinaga.

                              Mida veel?

                              Hell Tel on vist lõpuks mõistuse pähe võtnud ning ei katseta enam meestega ning see on vaid meeldiv. Loodetavasti tal seda aruraasu ikka jagub ning jätkab siis nii nagu Leedsil tavaks on.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Võit on võit. Ja sellises närvilises-ebakindlas olukorras oli tulemust vaja. Ühtteist positiivset oli ka näha..., mitte ainult tulemus.
                                Y R A

                                Kommentaar

                                Working...
                                X