320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heh. loll. ma mõtlesin reisisaatjast. videosid teete leeds-bashost niikuinii

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      Bla bla bla bla
      Suht asjalik jutt tegelikult. Minu ainus küsimus on järgmine - kas ei ole võimalik saada sellist diili Avisest, et läheme ühe autoga Leedsi ja alles tagasi tuleme kahega. Olen nõus raha ka ühtlaselt jagama, mind see paar sotti ei koti. Kui aga sellist pakkumist ei tehta, siis olen Konna pakkumist nõus täitsa tõsiselt kaaluma, kuna see tuleks mulle lõppkokkuvõttes mugavam ja odavam kui tagasi bussiga või rongiga kolistada. Mis seal vasakul pool sõitmine siis ka ära pole - peaasi, et kaardilugeja on kõrval. Joon ka vähem siis reisil.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        okuge vestlemise tulemusena jõudsime siiani:

        korova milkbar says:
        me võtame 2 autot
        korova milkbar says:
        võid arve lasta teha
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          siis peaks teise auto juht leiduma tandemist meelik-gamer. suudate kokkuleppele jõuda?
          sel juhul meelik, kuna kui lubasid pole on raske midagi juhtida. aga see 2 auto idee tundub päris hää.

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            sel juhul meelik, kuna kui lubasid pole on raske midagi juhtida. aga see 2 auto idee tundub päris hää.
            Nagu näha, siis hoopis Oku. Mina inglismaal ei sõida. Mul on väikestest lastest ja vanainimestest kahju. Kaardilugeja võin aga olla küll.

            Pidu!

            Meelik
            David, David, Don't sell Rio!

            Kommentaar


              Ahjaa. Lihtsalt üks väike märkus, et erinevalt teist ei tule mina kolmapäeval lennukiga tagasi Eesti, vaid lendan edasi Rootsi. Seega on minu sihtkohaks Stansted ja teil Gatwick, eks?

              Seega saate mind tee peal ära visata.

              Aga autod saab jätta ükskõik millisesse lennujaama?
              David, David, Don't sell Rio!

              Kommentaar


                Algselt postitas meelik Vaata postitust
                Nagu näha, siis hoopis Oku. Mina inglismaal ei sõida. Mul on väikestest lastest ja vanainimestest kahju. Kaardilugeja võin aga olla küll.

                Pidu!

                Meelik
                Sel juhul ma loodan, et kaardilugemisega tuled hästi toime. Mul eelmisest aastast valus kogemus, kus vastne jaoülem suutis meid Elva vahel ära eksitada ja nii üks loobumiskaotus tuligi. (Lihtne näide tõsielust, mitte et nii peaks juhtuma, aga väikelastest ja pensionäridest võib täitsa kahju olla.

                Selline küsimus kah, et ega keegi ei saaks reede hommikul bussijaamast lennujaama autoga küüti pakkuda?

                Ja veel üks küsimus, kas autorendi tellib ja maksab keegri krediitkaardiga siin maal ära või maksab koha peal sulas, oskaks arvestada.

                Kommentaar


                  ettevaatust siis vasakpoolsete ringteedega!

                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meelik Vaata postitust
                    Nagu näha, siis hoopis Oku. Mina inglismaal ei sõida. Mul on väikestest lastest ja vanainimestest kahju. Kaardilugeja võin aga olla küll.

                    Pidu!

                    Meelik
                    Pmst olen nõus sõitma küll. Suuri kohti peale Leedsi väldime, eks? Valel pool sõitev auto ärataks liialt tähelepanu.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Makske autorent ära. 10022043169002 Martin Männil. 600.- per kärss. Smutov võib tasaarveldust teha.
                      Ise maksan arve täna ära.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Saaja nimi Martin Männil
                        Saaja konto 10022043169002 EESTI ÜHISPANK
                        Summa 600.01 EEK
                        Selgitus Libestusvahendid Inglismaale
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          jään huviga ootama uudiseid purjus eestlaste seltskonnast, kes kihutas mööda M5te vastassuunavööndis

                          Kommentaar


                            Mainin igaks juhuks, et murdsin täna korvpalli mängides sõrmeluu. Sõitmist otseselt ei sega, aga hea oleks kui ka keegi kolmas võtaks load kaasa. Ma pean vahepeal kätt püstises asendis hoidma ja sõidu aeg oleks see ilgem n.ss. Seega võin mingi hetk jonnima hakata ja vahetust nõuda.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Tegin ka perele kindlustuse ära. Kurat neid inglasi teab, äkki on kõik jälle juua täis ja sõidavad täiesti valesti.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oku Vaata postitust
                                Mainin igaks juhuks, et murdsin täna korvpalli mängides sõrmeluu.
                                ei saanud mulle ja sellile alla jääda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X