320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    suht loll komme valida parimaid poole hooaja pealt. ja mingi pedekergejõustiklane on ka midagi võitnud..
    ega geisid tohi diskrimineerida, nii anti kõige vähemolulisem tiitel neile, et midagigi oleks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Neljapäeval pidavat madinaks minema ja väidetavalt saame viis punkti juurde. Oleks muidugi meeldiv, kuid kokkuvõttes ei aitaks sittagi.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Neljapäeval pidavat madinaks minema ja väidetavalt saame viis punkti juurde. Oleks muidugi meeldiv, kuid kokkuvõttes ei aitaks sittagi.
        ei kõla nagu usutav. minu arusaamist mööda tuleks anda tagasi kõik või mitte midagi. sõltuvalt siis sellest, et kas karistus oli reegiltepärane või ei. lihtne.

        see 5 punkti tagasi kõlab, nagu oleksid seda waccoetaolisest kohast lugenud
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Põnevaid kihlvedusid ka: http://www.skybet.com/skybet?action=...pe&id=10003868

          Kui palju punkte antakse Leedsile tagasi?
          0 Points - 5.00
          1-5 Points - 3.75
          6-10 Points - 2.87
          11-15 Points - 2.87
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Põnevaid kihlvedusid ka: http://www.skybet.com/skybet?action=...pe&id=10003868

            Kui palju punkte antakse Leedsile tagasi?
            0 Points - 5.00
            1-5 Points - 3.75
            6-10 Points - 2.87
            11-15 Points - 2.87
            ahha, et teeme vaesed FA töötajad rikkaks?

            Kommentaar


              Teades viimase aja õnne, peaks ennustuses olema ka negatiivsete punktide prüamiid

              Kommentaar


                Oo, võit. -1p ja tagasi pildil.

                Kommentaar


                  Dates, times and channels for our extensive coverage.


                  Kutsuks teid järgmisel laupäeval kuhugi pubisse mehed. Peaks olema sky sports 1 pealt Leedsi mäng. Iseasi, kas keegi näidata ka raatsib.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Näh, just see päev, kui ma naudin Pärnus smuti kodukandi meeste purustamist

                    Kommentaar


                      ei osale. vabandan kogu südamest
                      Jack of all trades, Master of nuns

                      Kommentaar


                        Konnale, kes muretses kvaliteedi pärast: http://101greatgoals.magnify.net/item/TSQQBPPFGC77KZ87
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          http://www.skysports.com/story/0,19528,12942,00.html

                          Kutsuks teid järgmisel laupäeval kuhugi pubisse mehed. Peaks olema sky sports 1 pealt Leedsi mäng. Iseasi, kas keegi näidata ka raatsib.
                          Tere üle pika aja..
                          Molly näitab ja Hiiu ka.. Mina kohal koos eesti ainukese Walsall-i fänniga.. On koha suhtes eelistusi..?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas runno Vaata postitust
                            Tere üle pika aja..
                            Molly näitab ja Hiiu ka.. Mina kohal koos eesti ainukese Walsall-i fänniga.. On koha suhtes eelistusi..?
                            ma eelistaks linnas, kuna on enam kui tõenäoline, et võtame mõne õlle. võidu või kaotuse ning ilusa või koleda mängu puhul ehk midagi teravatki.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              ma eelistaks linnas, kuna on enam kui tõenäoline, et võtame mõne õlle. võidu või kaotuse ning ilusa või koleda mängu puhul ehk midagi teravatki.
                              Teeme Molly's siis. Mina võtan kaasa hea tuju ja meeldiva pohmelli.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oku Vaata postitust
                                Teeme Molly's siis. Mina võtan kaasa hea tuju ja meeldiva pohmelli.
                                sa tõhk kavatsed Suurel Reedel juua!?!? mõni löödi sel päeval risti!


                                edit: näiteks Brian
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X