320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jose Vaata postitust
    Positiivsus missugune
    Ära peatu enne, kui kõikides teemades on sinu postitus viimane. Sa oled tõeline päikesekiir ja sinu suurepärasetest arvamustest kirjutatakse tulevikus lugulaule. Mul on nii hea meel, et sa selle teema üles leidsid.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ära peatu enne, kui kõikides teemades on sinu postitus viimane. Sa oled tõeline päikesekiir ja sinu suurepärasetest arvamustest kirjutatakse tulevikus lugulaule. Mul on nii hea meel, et sa selle teema üles leidsid.
      Tore ,et sul on hea meel.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Tore ,et sul on hea meel.
        Kui sa natuke veel pingutad, siis võid teha päeva postitusterekordi. See on vähemalt auhind, mis Liverpooli toetajale äkki rõõmu teeks. Ehk antakse foorumi omanike poolt isegi karikas.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kui sa natuke veel pingutad, siis võid teha päeva postitusterekordi. See on vähemalt auhind, mis Liverpooli toetajale äkki rõõmu teeks. Ehk antakse foorumi omanike poolt isegi karikas.
          Kas tunned enda kõrval konkurenti?

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Kas tunned enda kõrval konkurenti?
            Ei, Jürvi tulebki troonilt lükata. Asu tööle. Kuigi emme tuleb sind varsti tuttu panema, sest homme on koolipäev, siis ära teda kuula. Postita edasi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ei, Jürvi tulebki troonilt lükata. Asu tööle. Kuigi emme tuleb sind varsti tuttu panema, sest homme on koolipäev, siis ära teda kuula. Postita edasi.
              Tore,et sa arvad ma käin koolis ja elan emaga.

              Kommentaar


                mine perse Jose, meil on siin ikkagi hetkel lein
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  mine perse Jose, meil on siin ikkagi hetkel lein
                  Kas varem ei saanud öelda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Kas varem ei saanud öelda?
                    Omal nii palju loogilist mõtlemist/teadmisi pole, et ise sellest aru saada?

                    a järgmine hooaeg on huvitav ikkagi. Championshitist mitu põnevat meeskonda juures.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Omal nii palju loogilist mõtlemist/teadmisi pole, et ise sellest aru saada?

                      a järgmine hooaeg on huvitav ikkagi. Championshitist mitu põnevat meeskonda juures.
                      Norwich, Southampton, Charlton. Persse, ei tule järgmine aasta ka lihtsam.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Leffa-leffa Jonathan Douglas ja Dave Lucas. Kuigi Beckfordile pakutakse uut lepingut, oleksin enam kui üllatunud, kui ta alles jääks. Delph kah.

                        Kuid polegi neid vaja, vaja on mingeid lambivendi ja laenuvariante.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Beckfordist ja Delphist ära küll ei ütleks. Coca-colas saavad hakkama küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                            Beckfordist ja Delphist ära küll ei ütleks. Coca-colas saavad hakkama küll.
                            Ma küll ei tea, kas teie sugar-daddyl on põhjatud taskud või ei, aga üldiselt tundub mulle, et te ei taju oma olukorra tõsidust.

                            Lugesin kusagilt, et teil on ˇ15 meest, kelle palk on 50K+. Ma küll ei usu, et asi päris nii hull olla saab, aga mine tea. See tähendab sisuliselt seda, et paljude teie mängijate väärtus on negatiivne. Võimalik et tänase seisuga isegi kõigi mängijate koguväärtus. Nimelt on teil ilmselt umbes 7 mängijat, keda ei osteta ka 0 quidi eest. Neist saab lahti ainult nii, et annad tasuta ära ja maksad edaspidi osa palgast (D.Mills). Osa ilmselt jääbki kätte ja on väga kallid pidada (G.Kelly, S.Johnson). Lisaks mängijatele on veel igasugused väga lahedad jooksvad kulud, sh intressikulud, mis ei kao kuhugi. Ma iseenesest arvan, et kui te kusagilt rämedat lisapappi ei saa, siis lähete lihtsalt pankrotti, mitte ei osta kokku u21 noormängijaid.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Nagu arvata oli - Beckford on nüüd müügilehel, sest uut lepignut ei teinud ja 12 kuud on alles lepingust.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Natuke füüri peaks ju saama ...

                                Segased tunded, iseenesest oleks ju väga abiks, kui ta 12 kuud veel kolle kõmmutaks, aga Becks oli juba eelmise hooaja lõpus suht tujutu. Ju sai aru, et oht promotsioonist ilma jääda on väga reaalne.

                                Nii et, minu arvates, kuna poiss ei taha pallida League One tasemel, mida ei saa talle pahaks panna, siis oleks väga hea kui ta suvel marjamaale saaks ja Leeds selle eest mõne kopika teeniks.

                                Edit: Sama keegi kuskil kommenteeris üsna hästi: "You may get to play in a higher division next season but you will NEVER play for a bigger club."
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X