320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et siis kus vaatame?

    Kommentaar


      aga saame 1530 mollys kokku ja loodame, et näidatakse
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        oioi ma polegi ainuke leedsi fänn eestis

        Kommentaar


          jyrka Sina või ?

          Kommentaar


            Äkki oleks mõistlikum see teine mäng kaotada, ma ei suudaks vincenti ja fitti (nad on ka ainukesed, kes sellisest Pre - Leageu One mängust erutuda suudavad) möla taluda. Kui siis ainult üks hea mahe Eesti vein kõhus loksumas. Kuid sellele ei maksa enam vist loota.

            Karika esimese mängu väravad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4051795/

            Kordusmängu oligi vaja, et kukrut täiendada ja see mufci alistamine oleks ka ainult selle mõttega. cunts munfc.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Oh perse. Me käisime seda vaatamas. Kõigilt teistelt ekraanidelt tuli pool-everton. Baar oli räuskavaid inglasi täis. Meie vaatasime kolmekesi ilma hääleta kusagil mudas ja angaaride vahel peetavat glamuurijalgpalli matši. Seejuures olime meie Gameriga veel enam-vähem okei, aga Rünts oli jooksuriietes. Meeleolu oli natuke sarnane sellele, kui me Leedsis oma disabled friendi linna kaasa võtsime.
              Mängupildist niipalju, et peaaegu oleksime kaotanud mängu, kus meil oli kümmekond head väravavõimalust ja oponentidel mitte ühtegi.

              Smutt: kas see manku asi on juba loositud, või soovunelma tasandil?
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                Smutt: kas see manku asi on juba loositud, või soovunelma tasandil?
                Et moderaatorid kustutavad budulojuse postituse loodetavasti varsti ära, siis ma vastan ikkagi ise, et on jah loositud. Tolles lollidemaa teemas oinad juba rõõmustasid ja ruigasid.

                Õnneks valitseb siin kaine mõistus ja jooksuriietes rünno. Ma lihtsalt pidin seda kordama. Ilus.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Et moderaatorid kustutavad budulojuse postituse loodetavasti varsti ära, siis ma vastan ikkagi ise, et on jah loositud. Tolles lollidemaa teemas oinad juba rõõmustasid ja ruigasid.

                  Õnneks valitseb siin kaine mõistus ja jooksuriietes rünno. Ma lihtsalt pidin seda kordama. Ilus.
                  Lisaks sellele, et sa bioloogias häbiväärselt nõrk oled, ei tasu siin mingit naeruväärset kaine veinisõbra poosi võtta. Nagu meil ei oleks ka ebamugav seda mängu koos valgete inimestega jälgida. Pealegi on meil juba oma objektiivseks vaatlejaks maskeeritud disabled friend tavaliselt kaasas, kui käime manku mänge vaatamas, niiet.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Tolles lollidemaa teemas oinad juba rõõmustasid ja
                    Tuletas mulle meelde, et Piirsalu kirjutas oma blogis Orski linnast. Sealne lollidemaa kandvat ametlikult nime Krutõie Rožõ ehk viisakalt ”tähtsad näod”, aga täpsemalt ”pakslõustad”. Eile aga käisin Laiusel ja seal on Kolme Paksu tänav. Elu nagu '12 Toolis' või 'Kuldvasikas', kas pole? Kuldvasikas, jaa, see aga jälle toob meelde magusa võidumaitse... Loodame, et Kettering kõike ilusat ära ei riku. Seniks aga, istung jätkub, härrad vannutatud mehed.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      tsiteerides üht blogi

                      and Grayson said, ‘let there be goals’; and there were goals
                      and Grayson saw the goals, and saw that they were good
                      and Grayson said, ‘let there be defence’; and there was defence
                      and Grayson saw very few goals conceded, and saw that this was good
                      and Grayson said ‘let there be promotion’; and ......

                      Kommentaar


                        11.18 ja 11.21. Hihi, vincent ja fitti paaris. Vincent ja fitti paaris. Normaalne ühe arvutiga biseksuaalne perekond. Huvitav, palju tülisid tekib, et kes varem postitada saab. Kordamööda?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          11.18 ja 11.21. Hihi, vincent ja fitti paaris. Vincent ja fitti paaris. Normaalne ühe arvutiga biseksuaalne perekond. Huvitav, palju tülisid tekib, et kes varem postitada saab. Kordamööda?
                          Kes ees, see mees...
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Kes ees, see mees...


                            KUS VEIN ON?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Pealegi on meil juba oma objektiivseks vaatlejaks maskeeritud disabled friend tavaliselt kaasas
                              Ma loodan sügavalt, et sa vihjad siinkohal billyle! Vastasel juhul:

                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Ma loodan sügavalt, et sa vihjad siinkohal billyle!
                                Häbi võiks olla, daami kohta selliseid vihjeid tegema. Samas muidugi meeldiv, et ennast kohe ära tundsid.

                                aga me oleme teemast liialt kõrvale kaldunud. tuletagem siis lollidemaaklubi kodulehe abiga meelde.

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X