320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan, et praegu läksid katki kõik maailma bravuurimeetrid.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Huvitav kas internet plahvatab kui Leeds peaks juhuslikult selle mängu võitma?
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Huvitav kas internet plahvatab kui Leeds peaks juhuslikult selle mängu võitma?
        Umbes selle kohta oli ühes teemas võrdlemisi tabav Jessica Alba võrdlus.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Hea tõmme ju loosis, foorumi thread on nagu premieri ajal juba. Mul tuligi pisar silma.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Muide, meie koosseisus on olnud murrangulised muutused.

            Laenuga sisse:
            Hogan Ephraim, QPR, winger
            Tony Capaldi, Cardiff, vasakkaitse või poolkaitse

            Laenuga välja:
            Davide Somma, Chesterfield, ründaja

            Nüüd peaks ManU küll langema.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Enamik ManU fänne vast ei teagi mis see liids on.

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Huvitav kas internet plahvatab kui Leeds peaks juhuslikult selle mängu võitma?
                Ei käib väike plärts ja seda Ketteringi võidu puhul.

                Kommentaar


                  Oldhamile löödi kaks. Eks homme näeb äkki väravaid ka. 10 punni ja mäng varuks, kuid pool hooaegagi pole veel läbi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Väravad siis kah: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4074793/

                    Olgu mainitud, et see oli päris sümpaatne, et Becchio jooksis väravat tähistama kas mingi treeneri või arsti või jumal teab kelle juurde. Vähemalt viisakas poiss, sest äsja teda ju putitati, et jälle mängukorda saada.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Järgmine teisipäev oleme jälle teles, juhul kui mõni publi ITV4 kinni püüab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Olgu mainitud, et see oli päris sümpaatne, et Becchio jooksis väravat tähistama kas mingi treeneri või arsti või jumal teab kelle juurde. Vähemalt viisakas poiss, sest äsja teda ju putitati, et jälle mängukorda saada.
                        Hmnjaaa, tiim spirit tundub päris hea olevat praegu. Huvitav, et Beckford oli pingil ja ei saanud vahetusestki sisse. Ei tea kas väsinud?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          Huvitav, et Beckford oli pingil ja ei saanud vahetusestki sisse. Ei tea kas väsinud?
                          Proovi ise nii palju väravaid lüüa, jalg kindlasti valutab. Ja juhtides polnud tõenäoliselt suurt mõtet teda sisse saata. Viimasena tuli Grella, kellele neid minuteid kindlasti pigem vaja oli, las taat puhkab, siis äkki kirjutab uuele lepingule ka alla. Enam-vähem Chempionshipi tase ta ju on.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Gloorihanterina vaatasin ma alles nüüd koosseisu. Ja mis ma näen: PRUTTON väljakul, meie enda metsjeesus. Väga sümpaatne värk.

                            Lisaks on meie kuue-seitsme tõelise ja maailma ilusaima fänni silmapaari alt mööda läinud selline laenuvend nagu Hogan Ephraim. Mingisugune winger/striker Wiki väitel. QPRist ja oma elus on löönud neli väravat, mis on neli rohkem kui näiteks mina. Samas on temal hooaegu ja mänge ka rohkem selja taga. Lausa alustas.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Gloorihanterina vaatasin ma alles nüüd koosseisu. Ja mis ma näen: PRUTTON väljakul, meie enda metsjeesus. Väga sümpaatne värk.

                              Lisaks on meie kuue-seitsme tõelise ja maailma ilusaima fänni silmapaari alt mööda läinud selline laenuvend nagu Hogan Ephraim. Mingisugune winger/striker Wiki väitel. QPRist ja oma elus on löönud neli väravat, mis on neli rohkem kui näiteks mina. Samas on temal hooaegu ja mänge ka rohkem selja taga. Lausa alustas.

                              Capaldi oli ka muuseas väljakul. Kuna mängu ei näinud, ei oska kommenteerida ja waccoest teiste hindeid kopima hakata ei vinni.

                              Raske on see Leedsi fänni elu - enamus mänge ei näe ja pole midagi rääkida; kui mänge näeb, siis on pidu nii suur, et järgmisel päeval pohmelliga ei viitsi suurt midagi rääkida.

                              Laupäeval on suur derby Huddersfieldiga. Nad olid viimati head 1920-tel, aga siis nad olid väga head.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Ainult 1 punkt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X