320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks selline läbikukkumine veel ja ma vahetan meeskonda!
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      Üks selline läbikukkumine veel ja ma vahetan meeskonda!
      Plastikust gloryhunter!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Plastikust gloryhunter!
        Ma vahetan ka! Järgmiseks võtan Manchester City, sest see on varsti maailma parim meeskond, sest sinna ostetakse ehk kõik kõige kallimad mängijad kokku. Jess! Leeds ongi sitt juba. Peale Millwallile kaotust ma juba kaalusin seda. Ei, peale seda juba tegelikult kui City sitaks plekki sai. Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          Saadab siis külalised ilusti mankusse?
          Ei tegelt, mul on täna selline kolmeväravatunne.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Rõvedalt masendav ülekaal. Saabusin teleka ette viis minti enne normaalaja lõppu ja siis näidati lööke 25-5 ja selle viie minutiga taoti mingi viis-kuus veel juurde ja korra suudeti jooneni jõuda, kuid siis jäi kaitsja jalg ette. Mõttetu.

            Kui keegi tahab vaadata: http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4b1cc3e19ed95
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              easy......
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                No Martin,saite oma Manu keda väga igatsesite.Krt tehke siis manku omadele ka tuul alla!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  108 minutit taktikalist vastaste küpsetamist

                  Kommentaar


                    No ülihäid võimalusi oli juba enne Ketteringi viigiväravat, aga no las nemad mängivad ka natuke, küll lisaaja teisel poolel lööme 4 väravat ära ja asi korras.

                    Leeds lööb nii palju kui ise tahab, olin just seda postitust kirjutamas kui viies tuli... Beckfordil oli juba enne piisavalt võimalusi mäng lõpetada aga mis sest enam!

                    Kommentaar


                      Nojah, tase oli ikka hoopis teine ja pärast lisaaja esimest väravat oli kõik selge. Nii kui ruumi tekkis, oli Kettering tükkideks ka.

                      Beckfordi värav, mis oli Leedsil viiendaks, oli muidugi mingi kuus meetrit sulust löödud, kuid lotovõitja võib.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        ..aga Man Of The Match oli ikkagi külahärrast väravavaht, kes oli ühtlasi ka meeskonna manager.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Non-league meeskond võitleb, teenib sealjuures klubile ca £200k, aga peatreeneri parem käsi saab ikka kinga. Samas võib chairmanist ka aru saada, Leedsi oleks ikka pidanud kahe mängu peale võitma.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Non-league meeskond võitleb, teenib sealjuures klubile ca £200k, aga peatreeneri parem käsi saab ikka kinga. Samas võib chairmanist ka aru saada, Leedsi oleks ikka pidanud kahe mängu peale võitma.
                            Päris huvitav värk jah. Ilmselgelt elas Ketteringi omanik natukene pilvedes ja kukkus sealt lisaajal alla. See peatreener/väravavaht oli neil sihuke naljakas paksuke ja kui ma mängu vaatama hakkasin, siis ma ei kujutanud ette kuidas ta hüpata suudab. Selline Susan Boyle effekt või nii ... Aga lõpuks tegi hulga väga-väga ilusaid tõrjeid.

                            Ma lihtsalt märgiks, et löögid olid 44-6 Leedsi kasuks (väravale 21-2).
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas oku Vaata postitust
                              Päris huvitav värk jah. Ilmselgelt elas Ketteringi omanik natukene pilvedes ja kukkus sealt lisaajal alla. See peatreener/väravavaht oli neil sihuke naljakas paksuke ja kui ma mängu vaatama hakkasin, siis ma ei kujutanud ette kuidas ta hüpata suudab. Selline Susan Boyle effekt või nii ... Aga lõpuks tegi hulga väga-väga ilusaid tõrjeid.
                              Lee Harper oli kunagi QPR-i päevil päris tubli. Hiljem on ta mul kuidagi kaotsi läinud, selgub, et mängis peamiselt Northamptonis.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar




                                Jõudsin enne Smutti. Väravad siis ka.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X